Dodaj do ulubionych

Gorycz i żal

30.11.21, 06:36
Po przeczytaniu kawałka o Geppert, przeniosłem się na YT.
A tam Santor i Powrócisz tu i oraz Kaczmarski z Naszą klasą.
+++
Coście q..y zrobili z tym krajem/temu krajowi_!
Może mi odpowiedzą fanatycy q.skiej zmiany?
Obserwuj wątek
      • adria231 Re: Gorycz i żal 01.12.21, 05:25
        Cieszcie się, obostrzenia wszelakie odwołane, paszporty covidowe niepotrzebne. Nawet wesele można urządzić na 200 osób.....50 osób całkiem zwyczajnie można zaprosić, pozostali oświadczą , że są zaszczepieni. Nikomu nie wolno tego sprawdzić. Udała nam się taka łagodna władza.....
        Covida już nie ma...... pokonał go nasz premier......Bawmy się więc, bo nie wiemy,, co będzie jutro.......
    • 99venus Re: Gorycz i żal 01.12.21, 06:25
      No i masz odpowiedź - tani idiota zawsze ci wszystko wytłumaczy. Kiedyś skromni umysłowo siedzieli cicho ale teraz jak widzą podobnych sobie którzy rządzą nabrali odwagi i demonstrują publicznie nie tylko swoją głupotę ale i podłość z chamstwem połączoną.
      • taniarada Re: Gorycz i żal 01.12.21, 07:08
        Napiszę ci tylko raz ignorancie .Piszę tu od ładnych paru lat.Nie zmieniam nicka i nie chcę cię widzieć przy moich postach dupku żołędny .A teraz precz .
        • adria231 Re: Gorycz i żal 01.12.21, 07:30
          Już jestem trzykrotnie zaszczepiona pko covidowi..
          Nawet pko grypie szczepię się od lat. Pamiętam, jak w naszej szkole ( byłam nauczycielką) chorowali wszyscy nauczyciele i wszystkie dzieci- ja przetrwałam bez grypy, bo już 40 lat temu szczepiłam się corocznie.
          Nawet swoje zwierzęta szczepiłam : psy, koty i króliki......Pamiętam , że we wsi gdzie chwilowo pomieszkiwałam nastał pomór królików .Tylko moje przeżyły, bo osobiście ich poszczepiłam pko tej chorobie....Moje psy i koty szczepił weterynarz pko wściekliźnie......

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka