Dodaj do ulubionych

PIS okupuje PAP

21.12.23, 21:08
rzekomo "Interwencja poselska" .
Nie ma na to paragrafów?
Obserwuj wątek
    • bknbknbkn Re: PIS okupuje PAP 21.12.23, 21:20
      To nie jest interwencja poselska a stalkingowanie nowego prezesa PAP oraz uporczywe nękanie nowego prezesaPAP , to są paragrafy z kodeksu karnego
      • pies.na.czarnych Re: PIS okupuje PAP 21.12.23, 21:24
        Przy okazji. Już wczoraj chciałem się o to zapytać. Czy interwencje poselskie trzeba gdzieś wcześniej zgłaszać? Czy posłowie mogą tak jak wczoraj na rympał wpadać, gdzie im tylko dusza zapragnie i robić burdy?
        • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 21.12.23, 21:28
          Wszystko jasne...
        • j-k moga. 22.12.23, 15:31
          pies.na.czarnych napisała:

          Czy posłowie mogą tak jak wczoraj na rympał wpadać, gdzie im tylko dusza zapragnie i robić burdy?

          moga.
          robili to bezkarnie za poprzedniego Sejmu - wiec tradycja juz sie uksztaltowala.

          Ale zawsze moze sie narodzic nowy marszalek Pilsudski i pogonic to badziewie...
          • pies.na.czarnych Re: moga. 22.12.23, 15:52
            Tradycja jest ostatnio w modzie.
      • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 06:22
        KTOŚ celnie
        Pan prezes PAP powinien zgłosić na policję stalking ze strony zorganizowanej grupy przestępczej. Za to jest trzy lata ( stalking). Do tego działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i Jabłoński będzie miał dłuższy czas w pierdlu od Kamińskiego i Wąsika.
      • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 13:16
        banda
    • albwu Re: PIS okupuje PAP 21.12.23, 22:53
      Jak jakis Prezes/Dyrektor ma pracować gdy cały czas wokół siebie kilkunastu (a może więcej) posłów, ktorzy czynnie przeszkadzają w pracy.
      • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 21.12.23, 22:56
        zgraja
      • bknbknbkn Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 14:23
        albwu napisał:

        > Jak jakis Prezes/Dyrektor ma pracować gdy cały czas wokół siebie kilkunastu (a
        > może więcej) posłów, ktorzy czynnie przeszkadzają w pracy.


        To jest stalking i uporczywe nękanie - vide na ten temat paragrafy z Kodeksu Karnego
        • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 23.12.23, 17:28
          bandyterka ,a nie interwencja poselska
          • j-k a w poprzedniej kadencji Sejmu ? 23.12.23, 17:32
            locomotion666 napisała:

            > bandyterka ,a nie interwencja poselska


            a w poprzedniej kadencji Sejmu - jakbys takie akcje owczesnej opozycji nazwala ?
    • a.jej.rkoniak Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 07:51
      już w innym miejscu sugerowałem ćwiczenia pepoż i całkowitą ewakuację budynku
      obowiązek opuszczenia budynku dla wszystkich, potem zamknięcie obiektu i wprowadzenie nowych form regulujących wejście
      bez względu na wszystko - obecny zarząd powinien rejestrować to zachowanie pisiorów i publikować w mediach społecznościowych
      jedno zdjęcie butaprena warte miliona słów
      • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 07:55
        sekta ubzdurala sobie ze Polska jest ich wlasnoscia
        • szwampuch58 Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 10:04
          Bo faktycznie przez 8 lat byla
          • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 10:20
            okupanci z PIS
      • pies.na.czarnych Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 13:25
        > już w innym miejscu sugerowałem ćwiczenia pepoż i całkowitą ewakuację budynku 👍

        Przeczekanie jest również dobrym sposobem. Protestujacych na zewnątrz jest znikoma ilość. Naczelnik ledwo zipie i pojawia się na szańcach tylko na krótko. Wszystko wskazuje na to, ze ta okupacja budynków zdechnie śmiercią naturalną, ani bohaterów, ani męczenników nie będzie.
    • pies.na.czarnych Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 14:27
      https://pbs.twimg.com/media/GB8L20bWIAAJZQi?format=jpg&name=medium
      • yoma Re: PIS okupuje PAP 26.12.23, 16:48
        To we Wronkach dają takie ładne ubranka czy to jakieś hidden meaning? 😂
        • met_ol Re: PIS okupuje PAP 26.12.23, 20:56
          Dali mu takie ubranko w wiadomym celu...
    • weteran-czasu Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 14:37
      Chyba oni wszyscy się doigrają, bo jak się 11 000 000 wqur*i to będzie się działo i PiS zostanie zdelegalizowani.
    • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 14:52
      delegalizacja im się po prosu należy
    • j-k nie ma. 22.12.23, 15:28
      locomotion666 napisała:
      > rzekomo "Interwencja poselska" .
      > Nie ma na to paragrafów?


      nie ma, ale Holownia moze dopisac do regulaminu Sejmu.
    • bknbknbkn Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 20:54

      A gdzie jest policja ?
      Spółka Skarbu Państwa zablokowana przez napastników ? Hej , policja !
      • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 23.12.23, 18:22
        policja jeszcze PISowa, jak straż marszałkowska ?
      • locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 26.12.23, 16:07
        okupacja budynku jest bezprawna
    • weteran-czasu Re: PIS okupuje PAP 23.12.23, 18:39
      Mafiozi z PiSu wynocha z PAP.
      Won oszuści i złodzieje!
      • j-k niech ido do domo... 26.12.23, 17:13
        weteran-czasu napisał:
        > Mafiozi z PiSu wynocha z PAP.
        > Won oszuści i złodzieje!


        Naslac na nich ZOMO ! :) !
        • locomotion666 Re: niech ido do domo... 26.12.23, 20:38
          Terroryści
          • j-k ZOMO niech ido do domo... 26.12.23, 21:10
            locomotion666 napisała:
            > Terroryści


            ZOMO-wcy napewno takimi byli.

            chcesz "powtorki z rozrywki " ?


            Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K.

            dzialacz "S" w 1981 w Warszawie
        • met_ol Re: niech ido do domo... 26.12.23, 20:57
          Duda (ten od Kacperka) do roboty !!!!!.
        • pies.na.czarnych Re: niech ido do domo... 26.12.23, 21:17
          j-k napisał:

          > weteran-czasu napisał:
          > > Mafiozi z PiSu wynocha z PAP.
          > > Won oszuści i złodzieje!
          >
          >
          > Naslac na nich ZOMO ! :) !


          Sami swoi. Przecież to ORMO okupuje państwowe budynki.
          • j-k ORMO ido do domo... 26.12.23, 22:48
            pies.na.czarnych napisała:
            > Sami swoi.
            Przecież to ORMO okupuje państwowe budynki.


            wlasnie.

            ale dlaczego rzadowe ZOMO - nie interweniuje ?

            boja sie gniewu LUDU ?
            • pies.na.czarnych Re: ORMO ido do domo... 27.12.23, 00:43
              > ale dlaczego rzadowe ZOMO - nie interweniuje ?

              Bo ich general uciekł na emeryturę:)
    • privus Re: PIS okupuje PAP 27.12.23, 02:09
      Czas na wspólne pastorałki, to i się zmówili na koincert.
    • bknbknbkn Re: PIS okupuje PAP 27.12.23, 18:03
      I mojego szwagra też niech dopiszą do listy prezesów TVP
      Porządny chłop jest , nie pije , mówi sąsiadom dzień dobry . Nad się
      ........................................


      https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/413967784_771265748378148_1993308641204380074_n.jpg?stp=dst-jpg_p180x540&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=VC-EYXmzGN0AX847xiJ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfAv4aCFWsH7A5uQBNYs9Uu5wL_i2tf6mRBJYIjEE-k17g&oe=65910E18

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka