locomotion666 21.12.23, 21:08 rzekomo "Interwencja poselska" . Nie ma na to paragrafów? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bknbknbkn Re: PIS okupuje PAP 21.12.23, 21:20 To nie jest interwencja poselska a stalkingowanie nowego prezesa PAP oraz uporczywe nękanie nowego prezesaPAP , to są paragrafy z kodeksu karnego Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: PIS okupuje PAP 21.12.23, 21:24 Przy okazji. Już wczoraj chciałem się o to zapytać. Czy interwencje poselskie trzeba gdzieś wcześniej zgłaszać? Czy posłowie mogą tak jak wczoraj na rympał wpadać, gdzie im tylko dusza zapragnie i robić burdy? Odpowiedz Link Zgłoś
j-k moga. 22.12.23, 15:31 pies.na.czarnych napisała: Czy posłowie mogą tak jak wczoraj na rympał wpadać, gdzie im tylko dusza zapragnie i robić burdy? moga. robili to bezkarnie za poprzedniego Sejmu - wiec tradycja juz sie uksztaltowala. Ale zawsze moze sie narodzic nowy marszalek Pilsudski i pogonic to badziewie... Odpowiedz Link Zgłoś
locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 06:22 KTOŚ celnie Pan prezes PAP powinien zgłosić na policję stalking ze strony zorganizowanej grupy przestępczej. Za to jest trzy lata ( stalking). Do tego działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i Jabłoński będzie miał dłuższy czas w pierdlu od Kamińskiego i Wąsika. Odpowiedz Link Zgłoś
albwu Re: PIS okupuje PAP 21.12.23, 22:53 Jak jakis Prezes/Dyrektor ma pracować gdy cały czas wokół siebie kilkunastu (a może więcej) posłów, ktorzy czynnie przeszkadzają w pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
bknbknbkn Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 14:23 albwu napisał: > Jak jakis Prezes/Dyrektor ma pracować gdy cały czas wokół siebie kilkunastu (a > może więcej) posłów, ktorzy czynnie przeszkadzają w pracy. To jest stalking i uporczywe nękanie - vide na ten temat paragrafy z Kodeksu Karnego Odpowiedz Link Zgłoś
locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 23.12.23, 17:28 bandyterka ,a nie interwencja poselska Odpowiedz Link Zgłoś
j-k a w poprzedniej kadencji Sejmu ? 23.12.23, 17:32 locomotion666 napisała: > bandyterka ,a nie interwencja poselska a w poprzedniej kadencji Sejmu - jakbys takie akcje owczesnej opozycji nazwala ? Odpowiedz Link Zgłoś
a.jej.rkoniak Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 07:51 już w innym miejscu sugerowałem ćwiczenia pepoż i całkowitą ewakuację budynku obowiązek opuszczenia budynku dla wszystkich, potem zamknięcie obiektu i wprowadzenie nowych form regulujących wejście bez względu na wszystko - obecny zarząd powinien rejestrować to zachowanie pisiorów i publikować w mediach społecznościowych jedno zdjęcie butaprena warte miliona słów Odpowiedz Link Zgłoś
locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 07:55 sekta ubzdurala sobie ze Polska jest ich wlasnoscia Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 13:25 > już w innym miejscu sugerowałem ćwiczenia pepoż i całkowitą ewakuację budynku 👍 Przeczekanie jest również dobrym sposobem. Protestujacych na zewnątrz jest znikoma ilość. Naczelnik ledwo zipie i pojawia się na szańcach tylko na krótko. Wszystko wskazuje na to, ze ta okupacja budynków zdechnie śmiercią naturalną, ani bohaterów, ani męczenników nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: PIS okupuje PAP 26.12.23, 16:48 To we Wronkach dają takie ładne ubranka czy to jakieś hidden meaning? 😂 Odpowiedz Link Zgłoś
met_ol Re: PIS okupuje PAP 26.12.23, 20:56 Dali mu takie ubranko w wiadomym celu... Odpowiedz Link Zgłoś
weteran-czasu Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 14:37 Chyba oni wszyscy się doigrają, bo jak się 11 000 000 wqur*i to będzie się działo i PiS zostanie zdelegalizowani. Odpowiedz Link Zgłoś
locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 14:52 delegalizacja im się po prosu należy Odpowiedz Link Zgłoś
j-k nie ma. 22.12.23, 15:28 locomotion666 napisała: > rzekomo "Interwencja poselska" . > Nie ma na to paragrafów? nie ma, ale Holownia moze dopisac do regulaminu Sejmu. Odpowiedz Link Zgłoś
bknbknbkn Re: PIS okupuje PAP 22.12.23, 20:54 A gdzie jest policja ? Spółka Skarbu Państwa zablokowana przez napastników ? Hej , policja ! Odpowiedz Link Zgłoś
locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 23.12.23, 18:22 policja jeszcze PISowa, jak straż marszałkowska ? Odpowiedz Link Zgłoś
locomotion666 Re: PIS okupuje PAP 26.12.23, 16:07 okupacja budynku jest bezprawna Odpowiedz Link Zgłoś
weteran-czasu Re: PIS okupuje PAP 23.12.23, 18:39 Mafiozi z PiSu wynocha z PAP. Won oszuści i złodzieje! Odpowiedz Link Zgłoś
j-k niech ido do domo... 26.12.23, 17:13 weteran-czasu napisał: > Mafiozi z PiSu wynocha z PAP. > Won oszuści i złodzieje! Naslac na nich ZOMO ! :) ! Odpowiedz Link Zgłoś
j-k ZOMO niech ido do domo... 26.12.23, 21:10 locomotion666 napisała: > Terroryści ZOMO-wcy napewno takimi byli. chcesz "powtorki z rozrywki " ? Tfu(j), jak zawsze, Dr. J.K. dzialacz "S" w 1981 w Warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
met_ol Re: niech ido do domo... 26.12.23, 20:57 Duda (ten od Kacperka) do roboty !!!!!. Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: niech ido do domo... 26.12.23, 21:17 j-k napisał: > weteran-czasu napisał: > > Mafiozi z PiSu wynocha z PAP. > > Won oszuści i złodzieje! > > > Naslac na nich ZOMO ! :) ! Sami swoi. Przecież to ORMO okupuje państwowe budynki. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k ORMO ido do domo... 26.12.23, 22:48 pies.na.czarnych napisała: > Sami swoi. Przecież to ORMO okupuje państwowe budynki. wlasnie. ale dlaczego rzadowe ZOMO - nie interweniuje ? boja sie gniewu LUDU ? Odpowiedz Link Zgłoś
pies.na.czarnych Re: ORMO ido do domo... 27.12.23, 00:43 > ale dlaczego rzadowe ZOMO - nie interweniuje ? Bo ich general uciekł na emeryturę:) Odpowiedz Link Zgłoś
privus Re: PIS okupuje PAP 27.12.23, 02:09 Czas na wspólne pastorałki, to i się zmówili na koincert. Odpowiedz Link Zgłoś
bknbknbkn Re: PIS okupuje PAP 27.12.23, 18:03 I mojego szwagra też niech dopiszą do listy prezesów TVP Porządny chłop jest , nie pije , mówi sąsiadom dzień dobry . Nad się ........................................ Odpowiedz Link Zgłoś