Dodaj do ulubionych

SB działa

02.02.05, 00:05
Proszę o nowy link do list.
na tym jest tylko muzyczka:

www.expressoffice.pl/lista2//


Czuję się jak 30 lat temu kiedy szukałem Wolnej Europy.

Oj młodość mi przypominają.
LEPIEJ BYC NIKIM, NIŻ SZUJĄ.
Obserwuj wątek
    • nurni sluze.......... 02.02.05, 00:06
      www.fajne.info/lista/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka