pan.nikt 02.02.05, 00:05 Proszę o nowy link do list. na tym jest tylko muzyczka: www.expressoffice.pl/lista2// Czuję się jak 30 lat temu kiedy szukałem Wolnej Europy. Oj młodość mi przypominają. LEPIEJ BYC NIKIM, NIŻ SZUJĄ. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj