Dodaj do ulubionych

PD-demokraci.pl o Kaczyńskim i Paradzie Równości

22.05.05, 21:03
Przytaczam niezywkle obiecujący cytat z demokraci.pl
Serce rośnie gdy można przeczytać coś tak wolnościowego, liberalnego.

========================================================================
Artykuł 54, ustęp 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej głosi: „Każdemu
zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów...”.

Zasada ta stanowi fundament demokratycznego państwa prawa, w którym <b>wolność
jednostki jest najwyższą wartością</b>. Polska przystępując, po upadku
autorytarnego, komunistycznego reżimu, do budowy społeczeństwa obywatelskiego
nadała owej zasadzie szczególne znaczenie. Niestety piętnaście lat po
przełomie niektórzy politycy nadal nie potrafią zaakceptować myśli, iż
obywatel w miejscu publicznym ma prawo głosić swoje poglądy bez obaw i ograniczeń.

Lech Kaczyński, prezydent Warszawy, kolejny raz nie wyraził zgody na
zorganizowanie Parady Równości – marszu w proteście przeciwko homofobii.
Partia Demokratyczna – demokraci.pl oraz Stowarzyszenie Młode Centrum
stanowczo sprzeciwiają się decyzji władz Warszawy. Zadziwia nas fakt, że w
Polsce można bezkarnie dyskryminować homoseksualistów, zaś władze miasta
stołecznego chcą odebrać ludziom możliwość manifestowania swojej niezgody na
tego typu nietolerancję. <b>Partia Demokratyczna nie zgadza się z wizją Polski
zakazów i nakazów, Polski konserwatywnej i nietolerancyjnej, jaką proponują
nam niektóre środowiska polityczne.</b> Występujemy, zatem z apelem o
szanowanie praw i wolności zapisanych w Konstytucji RP, i wzywamy do cofnięcia
decyzji zakazującej organizacji Parady Równości.

Demokracja nie oznacza tylko akceptacji dla poglądów nam bliskich, lecz przede
wszystkim zawiera w sobie wolność głoszenia myśli, które są nam obce. Zasmuca
nas fakt, iż w Polsce nadal trzeba przypominać znaczenie tak podstawowych idei.
========================================================================

koniec cytatu
(pogrubienie moje)

źródło:
demokraci.pl/index.php?do=news&navi=0001,0001&id=650
Obserwuj wątek
    • t-800 Re: PD-demokraci.pl o Kaczyńskim i Paradzie Równo 22.05.05, 21:09
      yano75 napisał:

      > Przytaczam niezywkle obiecujący cytat z demokraci.pl
      > Serce rośnie gdy można przeczytać coś tak wolnościowego, liberalnego.
      >
      > ========================================================================
      > Artykuł 54, ustęp 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej głosi: „Każdemu
      > zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów...”.

      > Lech Kaczyński, prezydent Warszawy, kolejny raz nie wyraził zgody na
      > zorganizowanie Parady Równości – marszu w proteście przeciwko homofobii.
      > Partia Demokratyczna – demokraci.pl oraz Stowarzyszenie Młode Centrum

      > Zadziwia nas fakt, że w
      > Polsce można bezkarnie dyskryminować homoseksualistów, zaś władze miasta
      > stołecznego chcą odebrać ludziom możliwość manifestowania swojej niezgody na
      > tego typu nietolerancję.

      > Demokracja nie oznacza tylko akceptacji dla poglądów nam bliskich, lecz przede
      > wszystkim zawiera w sobie wolność głoszenia myśli, które są nam obce. Zasmuca
      > nas fakt, iż w Polsce nadal trzeba przypominać znaczenie tak podstawowych
      idei.

      Młode Centrum? Czy to nie ci, którzy niedawno - w akcie nietolerancji - spalili
      kukłę Radio Maryja?
      • yano75 a o wolności słowa słyszałeś? 22.05.05, 21:21
        jeśli Moherowe Berety mają ochotę spalić kukłę Leszka Balcerowicza czy
        Władysława Frasyniuka to nikt im tego nie zabroni w liberalnym państwie bo mają
        do tego święte prawo, rozumiesz?

        Na tym polega różnica między państwem "moherowym" a liberalnym. Że w moherowym
        państwie liberałowie nie mogą żyć po swojemu. Natomiast w państwie liberalnym
        wszyscy - zarówno Moherowe Berety jaki i liberałowie - mogą żyć tak jak im się
        podoba i mówić co im się podoba. Wolność jednostki.
        • t-800 Re: a o wolności słowa słyszałeś? 22.05.05, 21:22
          Ale mohery nie opowiadają bajek o tolerancji, walce z nienawiścią i takie tam
          bzdury.
          • pandada Re: a o wolności słowa słyszałeś? 22.05.05, 22:28
            Nie opowiadają, bo są przeciwko Prawom Człowieka, które są podstawą cywilizacji zachodniej. Moherki są bliżej ideałów pakistańskich, północnokoreańskich itp. Inaczej niż oni myślący to wróg.

            Posiadamy Konstytucję oraz wiele aktów międzynarodowych i to one są wyznacznikiem dla dopuszczalnych zachowań, a nie widzimisię fanatyków.
            • t-800 Re: a o wolności słowa słyszałeś? 22.05.05, 22:31
              To po co chorzy z nienawiści fanatycy ("demokraci") palą kukły swoich
              przeciwników?
              • yano75 Re: a o wolności słowa słyszałeś? 24.05.05, 01:45
                > To po co chorzy z nienawiści fanatycy ("demokraci") palą kukły swoich
                > przeciwników?

                bo każdy ma prawo do krytyki
              • shawman Re: a o wolności słowa słyszałeś? 30.05.05, 01:29
                t-800, jeśli Demokraci są "chorzy z nienawiści" do czegokolwiek, to chyba tylko
                do... nienawiści.

                Pozdrawiam
        • login39 Za strzelanie do zdjecia Balcerowicza 30.05.05, 09:50
          mozna w III RP siedziec.
          Natomiast za papier toaletowy z Rokita i kims jeszcze (nazwisk nie pamietam),
          nie.

          Mamy wiec demokracje rodem z "Folwarku zwierzecego": wszystkie zwierzeta sa
          rowne ale swinie sa rowniejsze.
    • oszolom.z.radia.maryja promocja homoseks. jest sprzeczna z konstytucją RP 22.05.05, 21:11
      Art. 18.

      Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i
      rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej
      www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm
      -skoro tak tzn że wszystko to co godzi w w tak pojetą def rodziny jest
      sprzeczne z konstytucją!
      • yano75 głupota zaś jest sprzeczna ze zdrowym rozsądkiem 22.05.05, 21:15
        Homoseksualne związki partnerskie nie są i nigdy nie bają być żadnymi
        małżeństwami. To dwie zupełnie różne sprawy.
        Abstrahując od tego że słowo "promocja" jest tu całkowicie błędne.
      • logo.vlad OSZOŁ, PACANIE !!!!!! 22.05.05, 21:36
        Taaaa... nawoływanie do tolerancji dla homo jest wg. ciebie promocją
        homoseksualizmu. Pięknie.
        Czy mam w rewanżu twierdzić, że - dajmy na to - duszpasterstwo akademickie
        oznacza zaganianie studentów pałą do kościoła??? Poziom paranoi zbliżony...


        Oszoł - chcesz walczyć na paragrafy konstytucji? Proszę:

        Art. 32.

        1) Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania
        przez władze publiczne.
        2) Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub
        gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
        • oszolom.z.radia.maryja Re: OSZOŁ, PACANIE !!!!!! 22.05.05, 21:45
          art 18 rozdz 1 przeczytaj raz jeszcze
          • logo.vlad Przeczytałem. I co z tego? 22.05.05, 22:06
            Przeczytałem. Ale co to ma do kwestii dyskryminacji w życiu codziennym???
            Odłóż może na bok kwestię "homomałżeństw" i zastanów się tym razem Ty, czy
            nawoływanie do nietępienia nikogo za homoseksualizm (nawet i czynny tudzież
            nieukrywany) rzeczywiście narusza przytaczany przez ciebie artykuł?

            Żenić nikogo na siłę w ramach obrony instytucji małżeństwa chyba nie
            zamierzasz? A jeśli przypadkiem tak, to polecam art. 47, najlepiej w połączeniu
            z 30.

    • t-800 Proszę by mnie MłodeCentrum nie uczyło tolerancji 22.05.05, 21:12
      wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=6869488
      • svintuch Re: Proszę by mnie MłodeCentrum nie uczyło tolera 22.05.05, 23:15
        Ordynarny przykład nietolerancji , głupoty, nienawiści,

        dwor 2005-03-20 22:41
        antyklerykalizmu. Młodzieżowka zaczyna i tak jak Komuniści, hitlerowcy skonczy
        na paleniu kosciołów, izabijaniu kleru.


        Odpowiedz Zgłoś do moderacji


        2005-03-20 22:50
        NIE SŁUCHAM RM. ALE TO PALENIE TO DRAŃSTWO. A TYLE WRZASKU O TOLERANCJI


        MLODE "centrum" TO FASZYZM W CZYSTEJ POSTACI!!!
    • t-800 Unia WOLNOŚCI wnosi o DELGALIZACJĘ organizacji 22.05.05, 21:24
      serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,2539109.html

      Unia WOLNOŚCI jako pierwsza powinna bronić pluralizmu na polskiej scenie
      politycznej, nawet gdy nie zgadza się z głoszonymi przez inną organizację
      poglądami.
    • yossarian18 Demokraci.prl popierają zboczenia?(n/t) 22.05.05, 21:44
      • pandada Re: Demokraci.prl popierają zboczenia?(n/t) 22.05.05, 22:42
        Jakbym był prezydentem Warszawy i zakazał katolom udziału w procesji na Boże ciało (bo brudzą, albo że nie będę propagował zabobonów religijnych) to miałbym rację?
        Wy przyjmujecie taką zasadę:
        "Jedna jest racja i to ja ją mam. Jest to racja nie do dyskusji, a wypływa z waszego plemiennego zwyczaju. Można zatem dyskryminować tych, których uznamy za niepoprawnych i nie musimy się z tego tłumaczyć".
        Z obozu tak "myślących" wywodził się i Hitler i Kim Ir Sen i Pol Pot i Pinochet.

        Dlaczego homoseksualiści mają być zboczeńcami? Konserwatyści promują prawdziwe i groźne zboczenie - lanie żony (wewnętrzne sprawy rodziny, rozwód złem, rodzina ma być pełna). Ciżby oszołomów chronią księży-pedofili. To są prawdziwi zboczeńcy, którzy krzywdzą innych.
        Homoseksualiści przytulają innych homoseksualistów, więc nikogo nie krzywdzą.

        Kaczyński łamie prawo. Jest to zagrożone 3-letnim więzieniem, a jeśli udowodni się, że robi to dla prywatnej korzyści, kara wynosi do 10 lat. Że jest to bez wątpienia nieoddzielne z kampanią wyborczą, a Kaczyński jest zwolennikiem surowych kar - powinien wziąć 10 lat pudła z uśmiechem.
        W pudle się przekona czym różni się homoseksualizm dobrowolny od więziennego zboczenia i gwałtów.
        • yossarian18 Re: Demokraci.prl popierają zboczenia?(n/t) 23.05.05, 21:05
          pandada napisał:

          > Jakbym był prezydentem Warszawy i zakazał katolom udziału w procesji na Boże
          ci
          > ało (bo brudzą, albo że nie będę propagował zabobonów religijnych) to miałbym
          r
          > ację?
          > Wy przyjmujecie taką zasadę:
          > "Jedna jest racja i to ja ją mam. Jest to racja nie do dyskusji, a wypływa z
          > waszego plemiennego zwyczaju. Można zatem dyskryminować tych, których uznamy
          za
          > niepoprawnych i nie musimy się z tego tłumaczyć".
          > Z obozu tak "myślących" wywodził się i Hitler i Kim Ir Sen i Pol Pot i
          Pinochet

          Ja wierzę w istnienie jednej i obiektywnej prawdy.

          > Dlaczego homoseksualiści mają być zboczeńcami? Konserwatyści promują
          prawdziwe
          > i groźne zboczenie - lanie żony (wewnętrzne sprawy rodziny, rozwód złem,
          rodzin
          > a ma być pełna). Ciżby oszołomów chronią księży-pedofili. To są prawdziwi
          zbocz
          > eńcy, którzy krzywdzą innych.
          > Homoseksualiści przytulają innych homoseksualistów, więc nikogo nie krzywdzą.

          Kłmastwa, brednie, pomówienia.

          > Kaczyński łamie prawo. Jest to zagrożone 3-letnim więzieniem, a jeśli
          udowodni
          > się, że robi to dla prywatnej korzyści, kara wynosi do 10 lat. Że jest to bez
          w
          > ątpienia nieoddzielne z kampanią wyborczą, a Kaczyński jest zwolennikiem
          surowy
          > ch kar - powinien wziąć 10 lat pudła z uśmiechem.
          > W pudle się przekona czym różni się homoseksualizm dobrowolny od więziennego
          zb
          > oczenia i gwałtów.

          Kaczyński łamie co najwyżej prawo ustanowione przez człowieka. Powiedzenie
          homoseksualistom: "no passaran" jest zgodne z prawem naturalnym, które pochodzi
          od Boga.
          • yano75 Re: Demokraci.prl popierają zboczenia?(n/t) 24.05.05, 01:51
            > Kaczyński łamie co najwyżej prawo ustanowione przez człowieka. Powiedzenie
            > homoseksualistom: "no passaran" jest zgodne z prawem naturalnym, które
            > pochodzi od Boga.

            A wiesz o tym że jesteś durnym konserwatystą z którym nie da się dyskutować w
            żaden sposób? Twoja wypowiedź dyskfalifikuje cię z debaty publicznej.
            • yossarian18 Re: Demokraci.prl popierają zboczenia?(n/t) 24.05.05, 18:58
              yano75 napisał:

              > > Kaczyński łamie co najwyżej prawo ustanowione przez człowieka. Powiedzeni
              > e
              > > homoseksualistom: "no passaran" jest zgodne z prawem naturalnym, które
              > > pochodzi od Boga.
              >
              > A wiesz o tym że jesteś durnym konserwatystą z którym nie da się dyskutować w
              > żaden sposób? Twoja wypowiedź dyskfalifikuje cię z debaty publicznej.
              >
              "To jest rozumowanie nie do pobicia" jak to powiedział pewien pijaczek z
              detoksu w powieści pewnego modnego autora.

              Słyszałeś kiedyś coś o Carlu Schmittcie??
          • kropekuk Pieprzysz jak niezdrowy tylek, Yossi. 24.05.05, 02:53
            Skoro Bozia stworzyla homoseksualistow, to znaczy ze sa oni Bozi do czegos
            potrzebni i sami przez sie mieszcza sie w owych prawach natiralnych. A moze nie?
            • yossarian18 Re: Pieprzysz jak niezdrowy tylek, Yossi. 24.05.05, 19:00
              U nas się mówi pieprzysz jak potłuczony;)

              III Księga Mojżeszowa 18,22 – 23
              „...Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to
              obrzydliwością...”
              • maaac Re: Pieprzysz jak niezdrowy tylek, Yossi. 24.05.05, 22:08
                Co do cytowania Mojżesza:
                Drugi List Św Pawła do Koryntian 3.15-17
                "Tak to jest aż po dzień dzisiejszy, ilekroć czyta się Mojżesza, zasłona leży
                na ich sercu; Lecz gdy się do Pana nawrócą, zasłona zostaje zdjęta"

                O wyższości prawa "naturalnego" nad państwowym:
                Łukasz 20.20-26 z szczególnym podkreśleniem 25
                "On zaś rzekł do nich: Oddawajcie więc cesarzowi, co jest cesarskie a Bogu co
                Boże."

                Przy okazji pragnąłbym zwrócić uwagę na manifestację OPZZ
                serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,2719332.html ,która odbyła się w
                bardzo "pokojowych nastrojach" co jak widać prezydentowi Kaczyńskiemu nie
                przeszkadzało. Nie przeszkadza również naruszanie przez demostrantów przykaznia
                II Mojżeszowa 20.17 "Nie pożądaj domu bliźniego swego, nie pożądaj żony
                bliźniego swego ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego
                osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego".

                Jak widać nawet w wierności "prawu naturalnemu" Kaczyński jest bardzo nietrwały.
        • login39 Salvador Allende - o zydach 30.05.05, 09:57
          "Żydów charakteryzują określone rodzaje zbrodni: oszustwo, fałszerstwo,
          oszczerstwo i przede wszystkim lichwa"

          "Zapomnialo sie" o czerwonym "autorytecie"?
    • svintuch Re: PD-demokraci.pl o Kaczyńskim i Paradzie Równo 22.05.05, 22:17
      zdelegalizować PeDerastów.(anty-)pl, partię zboczeńców!!!
    • jean-baptiste To dlaczego jakiegoś Ratajczaka sądzą za słowa? 22.05.05, 22:31

      • svintuch Re: To dlaczego jakiegoś Ratajczaka sądzą za słow 22.05.05, 22:33
        bo to faszysta i się nie dziwię że go sądzą, ale czemu się toleruje młodych
        faszystów z frasyniukjugend (mlode "centrum" buahahahaa)
    • t-800 PD o komunistach w swojej partii 22.05.05, 22:39
      Na tej stronie są dużo ciekawsze teksty, np.:

      [...]

      [komuniści] przychodzą do nas i będą razem z nami. [...] Nie skreślimy tych
      czterech milionów szeregowych członków komunistów z Polski. [...] Muszą
      przyjść. [...] Partia Demokratyczna [...] będzie moralną wizytówką polskiej
      polityki. [...]

      [...] To są źli ludzie [prawica]. Jak ktoś jest z prawicy i jest radykalny, to
      musi być z charakteru zły. [...] Bo dobrzy są u nas.

      [...] I będzie, będzie, będzie ta partia dalej Jacka Kuronia, Adama Michnika,
      Karola Modzelewskiego, Lecha Goździka będzie to partia. [...]

      www.demokraci.pl/index.php?do=news&navi=0001,0001&id=608
      • svintuch Re: PD o komunistach w swojej partii 22.05.05, 22:47
        Edelman powinien iść na emeryturę, dziadek mówi tak chaotycznie i nieskładnie,
        że nie wiadomo o co mu chodzi.
        • t-800 Re: PD o komunistach w swojej partii 22.05.05, 22:51
          Ale przynajmniej szczerze.
      • svintuch Re: PD o komunistach w swojej partii 22.05.05, 22:52
        cytat z tej samej strony:
        Sprzeciwiamy się podsycaniu nienawiści, poniżaniu i znieważaniu przeciwników
        politycznych. Chcemy budować państwo przyjazne dla obywateli, bezpieczne i
        sprawiedliwe.

        a oto cytat ze strony łódzkiej unii "wolności":

        W sobotę w pasażu Schillera Stowarzyszenie Młode Centrum zorganizowało
        happening krytykujący działalność Młodzieży Wszechpolskiej oraz poparło pomysł
        delegalizacji młodzieżówki LPR. Wniosek do prokuratury w tej sprawie złożył Jan
        Hoffman z UW z Krakowa. W trakcie happeningu chłopak z maską Romana Giertycha
        na twarzy odcina gilotyną głowę "tolerancji" - zapanowała "nietolerancja".
        Potem "Giertych" zgilotynował "Polskę w Europie" - nastał "Ciemnogród".
        Wreszcie "Giertych" zgilotynował "dialog"...
        • yano75 nie można tolerować nietolerancji 24.05.05, 01:55
          Nie można tolerować nietolerancji. Inaczej nie będzie można żyć obok siebie.
          Dlatego nie ma nic złego w zwalczaniu organizacji takich jak MW, utrudniających
          pokojowe życie w braterskiej wspólnocie.
    • taki.sobie.znikad jedyna partia w Pomrocznej,ktora broni demokracji 22.05.05, 22:54
      cala reszta to zaklamancy lub tchorze.
      • t-800 Re: jedyna partia w Pomrocznej,ktora broni demokr 22.05.05, 22:55
        Demokracji, w której głos mają tylko "demokraci", a tych co mają inne zdanie
        należy w ramach "tolerancji" spalić albo zdelegalizować.
        • taki.sobie.znikad demokracja to prawo ustalone wg demokratycznych 22.05.05, 23:24
          zasad. Kazdy obywatel panstwa ma obowiazek przestrzegania prawa, bez wzgledu na
          to czy ono mu sie podoba czy nie.Prywatnie oczywiscie mozna miec wlasne zdanie.
          Urzednik panstwowy jakim jest np. prezydent miasta Warszawy nie moze swoich
          prywatnych pogladow dot.nienawisci do homoseksualistow stosowac w sprawowaniu
          panstwowego urzedu. Kaczynski wlasnie to zrobil zakazujac demonstracji
          ludziom,ktorzy sa jak on obywatelami Polski.Biorac pod uwage fakt,ze ten pan
          jest doktorem prawa, jego decyzje nalezy uznac za skandaliczna i kompromitujaca
          go nie tylko jako urzednika ale i prawnika.
          • t-800 Re: demokracja to prawo ustalone wg demokratyczny 22.05.05, 23:27
            1. Zakazanie demonstracji nie jest przejawem nienawiści.

            2. Czy prezydent miasta nie ma prawa zakazać demonstracji?
            • taki.sobie.znikad Re: demokracja to prawo ustalone wg demokratyczny 22.05.05, 23:48
              Prezydent miasta moze zakazac tylko demonstracje niezgodne z Konstytucja, a
              wiec faszystowskie, czy innych grup przestepczych. Innych nie ma prawa,bo lamie
              Konstytucje. Prezydent ma ponadto psi obowiazek zapewnienia ich
              bezpieczenstwa.W ogole to nie rozumiem dlaczego ktos go pytal o zgode. Jego
              zgoda czy jej brak nie powinny byc brane w ogole w rachube. To co moze
              ewentualnie zrobic prezydent to zaproponowac inny termin demonstracji z
              uzasadnionych powodow. Np. gdyny homoseksualisci chcieli urzadzic swoja parade
              w dniu procesji Bozego Ciala lub w Dniu Dziecka, moglby to zrobic. To jednak
              nie mialo miejsca.
              • t-800 Re: demokracja to prawo ustalone wg demokratyczny 22.05.05, 23:53
                taki.sobie.znikad napisał:

                > Prezydent miasta moze zakazac tylko demonstracje niezgodne z Konstytucja, a
                > wiec faszystowskie, czy innych grup przestepczych. Innych nie ma prawa,bo
                lamie
                >
                > Konstytucje.

                Homoseksualizm jest zgodny z konstytucją?

                > Prezydent ma ponadto psi obowiazek zapewnienia ich
                > bezpieczenstwa.W ogole to nie rozumiem dlaczego ktos go pytal o zgode.

                A to przypadkiem nie wynika z reguł demokracji?

                > Jego
                > zgoda czy jej brak nie powinny byc brane w ogole w rachube.

                Ciekawe - to są jakieś nowe reguły, nowe standardy?

                > To co moze
                > ewentualnie zrobic prezydent to zaproponowac inny termin demonstracji z
                > uzasadnionych powodow. Np. gdyny homoseksualisci chcieli urzadzic swoja
                parade
                > w dniu procesji Bozego Ciala lub w Dniu Dziecka, moglby to zrobic. To jednak
                > nie mialo miejsca.

                A dlaczego homoseksualiści według Ciebei mogliby urządzić demonstrację teraz, a
                nie mogliby urządzić demonistracji w Dniu Dziecka? Nie rozumiem.
                • taki.sobie.znikad Re: demokracja to prawo ustalone wg demokratyczny 23.05.05, 00:06
                  Znajdz mi jakis przepis prawny,ktory mowi o zakazie posiadania innej orientacji
                  seksualnej. O Konstytucji juz nie wspominam. O ile wiem to taki zakaz istnial w
                  konstytucjach stalinowskiej i hitlerowskiej. Homoseksualisci rosyjscy konczyli
                  w gulagach, a niemieccy w Dachau. Oszolomy polskie posiadaja wiec podobne do
                  stalinowskiego lub hitlerowskiego podejscie do homoseksualizmu.
                  Dlaczego nie w dniu dziecka ? Proste. Sprawy orientacji seksualnej nie dotycza
                  dzieci. Poza tym to swieto ma miejsce w okreslonym dniu,ktorego sie nie
                  zmienia, podobnie jak swieta Bozego ciala.
      • svintuch Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchów 22.05.05, 22:56
        ręce precz antypolscy szowiniści z PD i jej młodzieżówki MC od naszego kraju!
        Wynocha!

        Poczytajcie jacy są tolerancyjni młodzi naziści spod znaku rezuna frasyniuka:

        www.uwlodz.of.pl/
        • t-800 Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchó 22.05.05, 23:00
          Bronią gejów, a jakie obrazki na swoich stronach wstawiają:
          www.widzew.net/~jypli/uw/grafika/papa01.jpg

          Hipokryzja na maksa!
          • svintuch Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchó 22.05.05, 23:07
            właśnie! CHAMSTWO PD przekacza wszelkie granice - wolę już kogokolwiek od tych
            pop........ców - kogokolwiek, nawet w SLD nie ma tyle jadu i fałszu co w PD.
            • t-800 Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchó 22.05.05, 23:11
              I tacy degeneraci chcą wprowadzać "nową jakość", uczyć "hołotę" "tolerancji"
              i "demokracji"?
              • svintuch Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchó 22.05.05, 23:12
                mam nadzieję że dostaną 1/2 % i odejdą w niebyt polityczny jak Tymiński i Bubel.
                • t-800 Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchó 22.05.05, 23:14
                  Na razie wszystko na to wskazuje (w ostatnim sondażu prezydenckim Frasyniuk
                  "zdobył" 1 proc.), ale do wyborów jeszcze trochę czasu, różnie może być...
                  • svintuch Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchó 22.05.05, 23:15
                    nie ma szans na 2 turę, gdyby jego notowania rosły, inni kandydaci wyciągną
                    jego chuligańskie wybryki i antypolskie wystąpienia.
                    • t-800 Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchó 22.05.05, 23:17
                      Nie mówię wbrew pozorom o szansach Frasyniuka, miałem na myśli magiczny próg 5
                      proc., bo na więcej liczyć nie mogą. Na szczęście Prezio nie podpisze nowej
                      ordynacji faworyzującej małe partie.
                      • svintuch Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchó 22.05.05, 23:18
                        i bardzo dobrze - wynocha frasyniuki!!! do kołchozu!!!
          • malw Re: PD-jedyna partia, ktora broni gejów i komuchó 29.05.05, 20:58
            proszę o chociaż jeden cytat Jana Pawła II, w którym uznaje on homoseksualistów
            za zboczeńców lub oburza się na nich w jakikolwiek inny sposób!

            żadna hipokryzja!!
        • taki.sobie.znikad oszolomstwo powtarza te same haselka przy kazdej 22.05.05, 23:27
          okazji. Mozdzki male wiec i haselka nieliczne. W sam raz na tyle aby sie
          pomiescily w malych oszolomskich glowkach.
    • hauron ???????? 22.05.05, 23:29
      Co mnie obchodzi stanowisko parti ktora prawie nie istnieje ma ze 2% poparcia
      tyle samo co KPEiR ;) I oni mi mowia co jest dla mnie dobre?:D
      • kropekuk A CO zrobic, jesli tylko 2% Polakow ma MOZG? n/t 24.05.05, 02:51

        • polonic Re: A CO zrobic, jesli tylko 2% Polakow ma MOZG? 24.05.05, 20:29
          Heheh, stary argument i już zupełnie nie smieszny. Zawsze tak było, ze gdy
          Polacy nie wybierali PeDecji to sie okazywało ze jeszcze do demokracji nie
          dorośli... a ja uważam ze dorośli i własnie dlatego nie głosują na PD... i
          chwała Bogu! Czas żydki na smietnik historii.
          • neceser [...] 24.05.05, 22:20
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • mgr.prezio [...] 24.05.05, 22:25
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka