galba 10.08.05, 07:11 "zakopana padlina" - to były zwłoki obietnic wyborczych SLD z 2001. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ekopomoc SLD, UP I SDPL KOCHAJĄ STOKŁOSĘ 10.08.05, 08:51 Jak ustaliliśmy, i tym razem na obiedzie u kontrowersyjnego pilskiego przedsiębiorcy nie zabrakło wysoko postawionych osób, które weszły w konflikt z prawem. - Byłem na obiedzie u Stokłosy, ale co z tego? Byli też posłowie Ajchler (SdPl) i Stec (SLD) oraz Beger (Samoobrona), wicewojewoda, marszałek województwa oraz szereg urzędników. Zresztą ja zostałem tylko na obiedzie, później musiałem wracać do Piły, bo wzywały mnie obowiązki. Najdłużej została Renata Beger, niech jej się pan pyta. Co pan chce ode mnie? - tłumaczył się poseł Józef Skowyra (LPR). Renatę Beger i Józefa Skowyrę mimo różnic partyjnych i politycznych łączy jedno. Przed kilkoma tygodniami zostali postawieni w stan oskarżenia przez pilską prokuraturę, która zarzuca im fałszerstwo wyborcze. W spotkaniu u Stokłosy uczestniczyli również wicewojewoda wielkopolski Waldemar Witkowski (UP) oraz marszałek województwa wielkopolskiego Stefan Mikołajczak (SLD), który korzystając z okazji, wręczył pilskiemu przedsiębiorcy Honorową Odznakę "Za zasługi dla Wielkopolski". (NASZ DZIENNIK) Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Stokłosa i kontrolerzy 10.08.05, 12:59 galba napisał: > "zakopana padlina" - to były zwłoki obietnic wyborczych SLD z 2001. Brednie. To sa zwłoki ofiar Ałganowa. S. Odpowiedz Link Zgłoś
oborovy Re: Stok?osa i kontrolerzy 10.08.05, 13:43 Pan Senator to naprawde wyglada jak przebrany Auganoff - te same metody bicia wiezniow! Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt3 Re: Stokłosa i kontrolerzy 10.08.05, 19:57 Pan Towarzysz Stokłosa należy do "Grupy", która przejęła majątek Polaków w swoje posiadanie, aby nie zaprzepaścić dotychczasowego ładu i nie może On pozwolić sobie, aby szwendali się po nim osobnicy podważający Jego nienaruszalny wizerunek. Takie czyny powinny być karane zsyłką na sybir, żeby popamiętał taki kontrolerzyna. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzywal Stokłosa to senator ? 10.08.05, 20:56 Tak działa senator RP ? Za to powinien zostać wywalony z senatu i zniszczony. Takie dzialanie to kolejny dowód że prawo działa przeciw zwykłym obywatelom. Odpowiedz Link Zgłoś
ubekkubek Piła to UBekistan! 10.08.05, 21:02 Miastem i okolicą zarządzaja emerytowane trepy i UBeki, których Stokłosa ma w kieszeni. Odpowiedz Link Zgłoś
bdx65 Re: Piła to UBekistan! 10.08.05, 21:36 t324911 napisał: > Juz niedlugo :))) Nie wiem, czy tak niedługo; trzyma się cham już tyle lat, mimo różnych? opcji politycznych u góry! Odpowiedz Link Zgłoś
t324911 Re: Piła to UBekistan! 10.08.05, 21:42 Wystarczy jeden dobry hak a jak sie chce go znalezc to sie znajdzie . Teraz beda rzadzic tacy co chca znalezc . Odpowiedz Link Zgłoś
lucyperek2 To dość proste w gruncie rzeczy 11.08.05, 13:49 Ze Stokłosą rozmawiałem osobiście jakieś 3-4 lata temu proponując mu ostateczne rozwiązanie problemu odpadów pozwierzęcych. Facet wyśmiał mnie wtedy słysząc, że miałby budować profesjonalną instalację do utylizacji takich odpadów. Stwierdził, że właśnie ma sporo gleby i może sobie to wywalać bo ma zezwolenia. I co w tym dziwnego ? Tak funkcjonuje cała Polska. Stokłosa nie jest ani pierwszy ani ostatni. Popatrzcie gdzie wywożone są najbardziej syfiaste odpady - osady z oczyszczalni ścieków. Ląduja w lesie, na polu, w rzece. I wszystko w majestacie tzw. "prawa". No cóż, narodek wybrał sobie czerwone ścierwo, więc ścierwo dba o ścierwo. Na pohybel władzy ludowej ! Odpowiedz Link Zgłoś