Dodaj do ulubionych

Stokłosa i kontrolerzy

10.08.05, 07:11
"zakopana padlina" - to były zwłoki obietnic wyborczych SLD z 2001.
Obserwuj wątek
    • ekopomoc SLD, UP I SDPL KOCHAJĄ STOKŁOSĘ 10.08.05, 08:51
      Jak ustaliliśmy, i tym razem na obiedzie u kontrowersyjnego pilskiego
      przedsiębiorcy nie zabrakło wysoko postawionych osób, które weszły w konflikt z
      prawem.
      - Byłem na obiedzie u Stokłosy, ale co z tego? Byli też posłowie Ajchler (SdPl)
      i Stec (SLD) oraz Beger (Samoobrona), wicewojewoda, marszałek województwa oraz
      szereg urzędników. Zresztą ja zostałem tylko na obiedzie, później musiałem
      wracać do Piły, bo wzywały mnie obowiązki. Najdłużej została Renata Beger,
      niech jej się pan pyta. Co pan chce ode mnie? - tłumaczył się poseł Józef
      Skowyra (LPR).
      Renatę Beger i Józefa Skowyrę mimo różnic partyjnych i politycznych łączy
      jedno. Przed kilkoma tygodniami zostali postawieni w stan oskarżenia przez
      pilską prokuraturę, która zarzuca im fałszerstwo wyborcze. W spotkaniu u
      Stokłosy uczestniczyli również wicewojewoda wielkopolski Waldemar Witkowski
      (UP) oraz marszałek województwa wielkopolskiego Stefan Mikołajczak (SLD), który
      korzystając z okazji, wręczył pilskiemu przedsiębiorcy Honorową Odznakę "Za
      zasługi dla Wielkopolski". (NASZ DZIENNIK)
    • snajper55 Re: Stokłosa i kontrolerzy 10.08.05, 12:59
      galba napisał:

      > "zakopana padlina" - to były zwłoki obietnic wyborczych SLD z 2001.

      Brednie. To sa zwłoki ofiar Ałganowa.

      S.
      • oborovy Re: Stok?osa i kontrolerzy 10.08.05, 13:43
        Pan Senator to naprawde wyglada jak przebrany Auganoff - te same metody bicia wiezniow!
    • emeryt3 Re: Stokłosa i kontrolerzy 10.08.05, 19:57
      Pan Towarzysz Stokłosa należy do "Grupy", która przejęła majątek Polaków w swoje
      posiadanie, aby nie zaprzepaścić dotychczasowego ładu i nie może On pozwolić
      sobie, aby szwendali się po nim osobnicy podważający Jego nienaruszalny
      wizerunek. Takie czyny powinny być karane zsyłką na sybir, żeby popamiętał taki
      kontrolerzyna.
    • jerzywal Stokłosa to senator ? 10.08.05, 20:56
      Tak działa senator RP ?
      Za to powinien zostać wywalony z senatu i zniszczony. Takie dzialanie to
      kolejny dowód że prawo działa przeciw zwykłym obywatelom.
      • ubekkubek Piła to UBekistan! 10.08.05, 21:02
        Miastem i okolicą zarządzaja emerytowane trepy i UBeki, których Stokłosa ma w
        kieszeni.
        • t324911 Re: Piła to UBekistan! 10.08.05, 21:04
          Juz niedlugo :)))
          • bdx65 Re: Piła to UBekistan! 10.08.05, 21:36
            t324911 napisał:

            > Juz niedlugo :)))

            Nie wiem, czy tak niedługo; trzyma się cham już tyle lat, mimo różnych? opcji
            politycznych u góry!
            • t324911 Re: Piła to UBekistan! 10.08.05, 21:42
              Wystarczy jeden dobry hak a jak sie chce go znalezc to sie znajdzie . Teraz
              beda rzadzic tacy co chca znalezc .
              • oborovy Stoklosa to kolejny zlodziej w PRL-bis! 11.08.05, 13:31
    • lucyperek2 To dość proste w gruncie rzeczy 11.08.05, 13:49
      Ze Stokłosą rozmawiałem osobiście jakieś 3-4 lata temu proponując mu ostateczne
      rozwiązanie problemu odpadów pozwierzęcych. Facet wyśmiał mnie wtedy słysząc, że
      miałby budować profesjonalną instalację do utylizacji takich odpadów.
      Stwierdził, że właśnie ma sporo gleby i może sobie to wywalać bo ma zezwolenia.
      I co w tym dziwnego ? Tak funkcjonuje cała Polska. Stokłosa nie jest ani
      pierwszy ani ostatni. Popatrzcie gdzie wywożone są najbardziej syfiaste odpady -
      osady z oczyszczalni ścieków. Ląduja w lesie, na polu, w rzece. I wszystko w
      majestacie tzw. "prawa". No cóż, narodek wybrał sobie czerwone ścierwo, więc
      ścierwo dba o ścierwo.

      Na pohybel władzy ludowej !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka