pan.nikt
04.10.05, 20:06
"Urbański pytany przez dziennikarzy, czy nie widzi nic niezręcznego w tym, że
taka broszura ukazuje się kilka dni przed wyborami prezydenckimi, powiedział,
że termin tej publikacji został zaproponowany przez "Gazetę Wyborczą"."
Chodzi oczywiście o słynną broszurkę o Warszawie.
Czy GW świadomie wydało ją tuż przed wyborami, żeby zaraz szybko skrytykować
Kaczora??
wiadomosci.onet.pl/1174420,,,,,,4528,itemspec.html