Dodaj do ulubionych

CZY GW POGRYWA W DRUŻYNIE TUSKA??

04.10.05, 20:06
"Urbański pytany przez dziennikarzy, czy nie widzi nic niezręcznego w tym, że
taka broszura ukazuje się kilka dni przed wyborami prezydenckimi, powiedział,
że termin tej publikacji został zaproponowany przez "Gazetę Wyborczą"."

Chodzi oczywiście o słynną broszurkę o Warszawie.

Czy GW świadomie wydało ją tuż przed wyborami, żeby zaraz szybko skrytykować
Kaczora??

wiadomosci.onet.pl/1174420,,,,,,4528,itemspec.html
Obserwuj wątek
    • homosovieticus zawsze błyskotliwościa imponowałeś wszystkim! 05.10.05, 02:22

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka