Dodaj do ulubionych

plk. Chwastek na prezydenta !

IP: *.uznam.net.pl / 192.168.5.* 20.09.02, 16:57
Narazie tylko na prezydenta Szczecina. Plk. Chwastek bedzie kandydowal na to
stanowisko z ramienia LPR. Mysle ze moze liczyc na duze poparcie. Zycze
powodzenia panie pulkowniku.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kraken Re: plk. Chwastek na prezydenta ! IP: *.ipt.aol.com 20.09.02, 17:08
      Gość portalu: MMM napisał(a):

      > Narazie tylko na prezydenta Szczecina. Plk. Chwastek bedzie kandydowal na to
      > stanowisko z ramienia LPR. Mysle ze moze liczyc na duze poparcie. Zycze
      > powodzenia panie pulkowniku.

      -Kr. Ja rowniez-a w przyszlosci-Palacu Namiestnikowskiego
      • Gość: Emeryt Re: A co z generałem Wileckim??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.09.02, 17:29
        Na obiady się w Drawsku chłopina wykosztował, a teraz nawet we Wrocławiu go nie
        chcą.
    • sala.hamil plk. Chwastek do prokuratora! 20.09.02, 17:32
      Plk. Chwastek zlamal prawo. Co by bylo gdyby w czasie wojny nie wykonal
      rozkazu ? Nie pochwalam jego zachowania.
    • Gość: Piotrek Posłuchajcie gościa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 207.30.78.* 20.09.02, 18:20
      Właśnie leci w "Pulsie Trójki" pr.III Polskiego Radia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka