Gość: MMM IP: *.uznam.net.pl / 192.168.5.* 20.09.02, 16:57 Narazie tylko na prezydenta Szczecina. Plk. Chwastek bedzie kandydowal na to stanowisko z ramienia LPR. Mysle ze moze liczyc na duze poparcie. Zycze powodzenia panie pulkowniku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kraken Re: plk. Chwastek na prezydenta ! IP: *.ipt.aol.com 20.09.02, 17:08 Gość portalu: MMM napisał(a): > Narazie tylko na prezydenta Szczecina. Plk. Chwastek bedzie kandydowal na to > stanowisko z ramienia LPR. Mysle ze moze liczyc na duze poparcie. Zycze > powodzenia panie pulkowniku. -Kr. Ja rowniez-a w przyszlosci-Palacu Namiestnikowskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emeryt Re: A co z generałem Wileckim??? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 20.09.02, 17:29 Na obiady się w Drawsku chłopina wykosztował, a teraz nawet we Wrocławiu go nie chcą. Odpowiedz Link Zgłoś
sala.hamil plk. Chwastek do prokuratora! 20.09.02, 17:32 Plk. Chwastek zlamal prawo. Co by bylo gdyby w czasie wojny nie wykonal rozkazu ? Nie pochwalam jego zachowania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Posłuchajcie gościa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 207.30.78.* 20.09.02, 18:20 Właśnie leci w "Pulsie Trójki" pr.III Polskiego Radia Odpowiedz Link Zgłoś