bladatwarz
22.10.05, 11:24
Zastanawia mnie dlaczego takiego Geremka media nieustannie, czolobitnie
tytuluja profesorem. Profesor Geremek to, profesor Geremek tamto... W
najgorszym wypadku mowia o nim Bronislaw Geremek.
Gdy mowia o Kaczynskim to wskazuja jedynie Lech Kaczynski, kandydat na
prezydenta Kaczynski.
Przeciez Kaczynski jest profesorem.
To jest dosc dziwne uprzywilejowanie profesora od grubych kresek i intryg w
solidarnosci...