kosar Igrzyska... 17.11.05, 11:19 cały czas trwają! Niech plebs się cieszy! Dostaniemy becikowe, urlopy macierzyńskie a inne rzeczy wprowadzimy po cichu, i chleba z tego nie przybędzie! A z zapłodnienia in vitro to się dzieci rodzą jak tego nie wie premier, czyżby te dzieci były gorsze? Nie dostaną becikowego? TKM!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Igrzyska... 17.11.05, 11:36 Coś, Ty, Kosar! Wogóle ich nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
kosar Re: Igrzyska... 17.11.05, 11:43 będą, będą i to takie, że nawet nam się nie śni! pernamentne igrzyska! wszystko bylebyśmy zapomnieli o obietnicach z kampanii jednej i drugiej! Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Igrzyska... 17.11.05, 11:54 > A z zapłodnienia in vitro to się dzieci rodzą jak tego nie wie > premier, czyżby te dzieci były gorsze? Nie dostaną becikowego? :))) Czy dzieciom z in vitro należy się "becikowe"? To bardzo poważna kwestia, parlament koniecznie powinien uchwalić ustawę ten problem rozwiązującą! Już widzę tą specjalną Komisję d/s Poczęcia, badającą czy dziecko na pewno zostało poczęte "po bożemu" (to nie tylko in vitro, to też związki pozamałżeńskie, orgie i inne zboczenia). Odpowiedz Link Zgłoś
b.krakus Re: czy wy w gazetach czytacie tylko tytuły? 17.11.05, 11:45 no i co, nie miałem racji?! Odpowiedz Link Zgłoś
asienka32 Re: czy wy w gazetach czytacie tylko tytuły? 17.11.05, 11:54 Prośba - nie odpowiadaj więcej na moje posty. Można dyskutować, nawet ostro, ale chamskich i prostackich odzywek nie mam ochoty czytać. Odpowiedz Link Zgłoś
piaf.e moze odbiegam od tematu... 17.11.05, 12:01 ...ale moze ktos wie:kto do kogo dzwonił?premier do RM, czy rydzyk do premiera? nie dawno juz cos było z telefonami ze premier dzwonił,ktos tam nie odbierał telefonu,giertych z lepperem czekali na telefon.... Odpowiedz Link Zgłoś
piaf.e Re: moze odbiegam od tematu... 17.11.05, 12:07 ps. mam przeczucie ze w UE,niedlugo pozmieniają numery telefonow, coby sie niektorzy dodzwonic nie mogli(to w dalszym ciągu ironia) Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Tematy zastępcze. 17.11.05, 12:03 Przedstawienie pod nazwą IV RP zdecydowanie się rozkręca. Już było o stoliku do brydża, teraz pora na broń większego kalibru - aborcja! Jak zwykle temat wywlekany w sytuacjach awaryjnych, by odwrócić uwagę od rzeczywistych problemów. Ustawy nikt i tak nie ruszy, bo choć pierońsko zła, jest jedynym możliwym w chwili obecnej kompromisem. Ale w kwestii antykoncepcji i in vitro mogą popsuć wiele, a Polaczki będą się radować, że jest "po bożemu". W następnym odciunku: teczki. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: Tematy zastępcze. 17.11.05, 12:05 Jedyna pociecha w tym, że w tym tempie to im się szybko tematy zastępcze skończą. I co wtedy? Odpowiedz Link Zgłoś
jotes61 pelnomocnik premiera 17.11.05, 12:08 Dlaczego ktoś ma decydować za mnie w sferze która jest moją osobistą sprawą?.Nie chcę swietojebliwego premiera który boi się wody święconej i leży krzyżem w kosciele.Czy występując w radiu Maryja nie obraża uczuc ludzi innych wyznan,tak się z tym afiszując? .Chora sprawa i chore państwo.Nie chcę katolickiego szariatu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
asienka32 Re: czy wy w gazetach czytacie tylko tytuły? 17.11.05, 12:15 Ale nie dokończyłam. Rozczarowany? Można GW wiele zarzucić, ale na pewno nie chamstwo i brak profesjonalizmu /nie raz to powtarzaam w dyskusjach/. Czego nie można powiedzieć o koledze b.krakus. Odpowiedz Link Zgłoś
kubala11 Re: czy wy w gazetach czytacie tylko tytuły? 17.11.05, 12:17 asienka32 napisała: > Ale nie dokończyłam. Rozczarowany? > > Można GW wiele zarzucić, ale na pewno nie chamstwo i brak profesjonalizmu /nie > raz to powtarzaam w dyskusjach/. Czego nie można powiedzieć o koledze b.krakus. > Czy rozczarowany? Nie. Swoją drogą ciekawe czy literka "b" w nicku tego gostka oznacza "były". Jeśli tak to Bogu dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
asienka32 Re: czy wy w gazetach czytacie tylko tytuły? 17.11.05, 12:19 Mnie to oblata czy były czy nie, bo ja z innego końca kraju :) Odpowiedz Link Zgłoś
japolak będą kary śmierci za marnowanie plemników? 17.11.05, 12:17 Ciut pogubiłem się Czy pan premier jest teraz organem ojca Rydzyka - czy ojciec jest organem premiera? Jutro włączę radiomaryjko by dowiedzieć się, kogo ojciec Rydzyk wybrał na rządzowego obrońcę życia... A tylu dobrych chrześcijan jest do wyboru, gotowych wypisać nawet Polskę z UE, byleby wprowadzić w naszym kraju karę śmierci "dla urodzonych". Czy kary śmierci za próby aborcji, za stosowanie prezerwatyw i zapładnianie "in vitro" zlikwidują katolicko-średniowieczną antykoncepcję, polegającą na ładowaniu niemowląt do beczek po kapuście, zamrażarek, ich "eksportowaniu" - całe szczęście do adopcji, nie zaś na handel organami czy na mięso... Swoją drogą co taka bezrobotna kobieta, uczona w kościele, że "ma iść i rozmnażać się" mogła zrobić lepszego, niż oddać dziecko do adopcji? Nawet mając nadzieję na jakieś grosze, by oczywiscie nie popełnić śmiertelnego grzechu, kupując prezerwatywę, ale "staropolskim obyczajem" na litra? Zostawić to niemowlę jak poprzednie w przytułkach? Teraz jest zaszczuta - a innego dnia poczytamy sobie, iż domy dziecka nie mają pieniędzy na jedzenie, brak chętnych do adopcji, jakiś "cywil", ksiądz albo starszy kolega zgwałcił w takim przytułku kilkuletnią dziewczynkę lub chłopczyka. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: RM 17.11.05, 13:17 arturasyn napisał: > a gdzie ma mówić, w komuszych mediach? jak taki madry to niech jeszcze ma odwage przekonywac nieprzekonanych... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur A czy pamiętacie 17.11.05, 13:01 A czy pamiętacie inicjatywę ustawodawczą z czasów AWS, kiedy to chciano wprowadzić karę 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie obrazków przedstawiajacych, cytuję: "organy płciowe w trakcie stosunku"? Czy pamiętacie pomysłodawców? Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin Re: A czy pamiętacie 17.11.05, 14:42 > Czy pamiętacie pomysłodawców? Strzelam: ZChN w osobach Jurka i Marcinkiewicza? :) Odpowiedz Link Zgłoś
walbrzych SZKODA PIENIĘDZY I CZASU NA DOJAZDY !!! 17.11.05, 13:02 Obserwując pracę premiera Marcinkiewicza i jego częste wyjazdy do radia Maryja w Toruniu sugeruję, aby pan premier przeniósł swoją siedzibę na folwark ojca Rydzyka. Polski podatnik zaoszczędzi na dojazdach premiera, a przy okazji Marcinkiewicz zawsze będzie pod ręką wielebnego ojca Rydzyka. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof3 Forumowicze, proszę bez inwektyw pod adresem kazia 17.11.05, 13:15 jakbyście mieli taki bohaterski zyciorys, przezyli zchn, rząd buzka, tyle lat wspólnie z jednojajowcami naznaczonymi od dzieciństwa przekleństwm kradzieży ciała niebieskiego, itp., itd., to byście sami szukali zamkniętego zakładu leczniczego im o. rydzyka :)) Odpowiedz Link Zgłoś
casablanca131 A MOŻE BY ICH WYKASTROWAĆ????? 17.11.05, 13:43 czytam takie rzeczy , i ciśnienie mam 200 na 300, zjeby!co taki rydzyk, marcinkiewicz i giertych będą rządzić moim brzuchem!!?? w takim razie za każde nie chciane dziecko, jeden z partii lub kleru niech zostanie wykastrowany!! środki antykoncepcyjne? na usta cisną mi sie takie słowa które by forum nie opublikowało. jasne narobić dzieci a potem zęby w ściane, zarobki niskie, podwyżek zero od jakis trzech lat, a podatki i ceny rosną i rosną, K....! 1000 złotych becikowe?? co za paranoja!normalnie brak mi słów, niech sie odp... od mojego brzucha, bo inaczej baby zaczna się dop.. do ich narządów, i to wam "drodzy" politycy gwarantuję!! Odpowiedz Link Zgłoś
katarzyna.mankowska A MOŻE BY TYCH REDAKTORKÓW OBRZEZAĆ ????? 17.11.05, 15:14 Z GW (TYCH NIE OBRZEZANYCH) :) Odpowiedz Link Zgłoś
bikej5 Re: A MOŻE BY TYCH REDAKTORKÓW OBRZEZAĆ ????? 17.11.05, 17:59 stuknij sie w ten swój pusty leb ,rasistko Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Re: A MOŻE BY TYCH REDAKTORKÓW OBRZEZAĆ ????? 17.11.05, 18:46 Raczej nimfomanko ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pejs_majcznaka Re: A MOŻE BY TYCH REDAKTORKÓW OBRZEZAĆ ????? 19.11.05, 15:28 obrzezac juz obrzezanych ???? lepiej wykastrowac :) Odpowiedz Link Zgłoś
karul imperium ciemnosci 17.11.05, 14:48 triumfuje w papiezowie! a chcieliscie czwartej japonii, balwany. Odpowiedz Link Zgłoś
xtrin nihil novi 17.11.05, 14:53 Warto też pamiętać, że Marcinkiewicz wsławił się na początku lat 90, gdy jako wiceminister edukacji w rządzie Suchockiej sprzeciwiał się edukacji seksualnej. Nota bene to był zdaje się jedyny moment, gdy się czymkolwiek wsławił, aż do chwili wyskoczenia zza pleców Kaczyńskich prosto na premierowski stołek. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Dlaczego Marcinkiewicz tam wystepuje skoro 17.11.05, 15:15 podobno tego radia slucha tylko 4% Polakow? Odpowiedz Link Zgłoś
piaf.e Re: Dlaczego Marcinkiewicz tam wystepuje skoro 17.11.05, 15:29 a moze te 4% to ci co nie słuchają.ostatnio dzwoniono do mnie z sądarzem i pytaniem jakich stacji radiowych słucham,ale było tam ograniczenie wiekowe chyba od 15 do 40 lat,mam nadzieję ze to nie z tamtąd te dane odnosnie 4% słuchających RM. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Re: Dlaczego Marcinkiewicz tam wystepuje skoro 17.11.05, 16:17 piaf.e napisała: > a moze te 4% to ci co nie słuchają.ostatnio dzwoniono do mnie z sądarzem i > pytaniem jakich stacji radiowych słucham,ale było tam ograniczenie wiekowe > chyba od 15 do 40 lat,mam nadzieję ze to nie z tamtąd te dane odnosnie 4% > słuchających RM. Skoro Marcinkiewicz tak czesto tam wystepuje, to niech zrobia RM oficjalna rozglosnia rzadowa. Odpowiedz Link Zgłoś
piaf.e Re: Dlaczego Marcinkiewicz tam wystepuje skoro 17.11.05, 17:57 popieram projekt,aczkolwiek nieoficjalnie juz to zrobiono Odpowiedz Link Zgłoś
mamablues Re: Dlaczego Marcinkiewicz tam wystepuje skoro 19.11.05, 01:49 przyladek.dobrej.nadziei napisał: > podobno tego radia slucha tylko 4% Polakow? Zasięg dzienny - 3,5%. Udział w rynku - 2,1%. W porównaniu z TOK FM to faktycznie gigant:) TOK FM - zasięg dzienny 0,8%. Udział w rynku - 0,6% Źródło: Radio Track SMG/KRC A Millward Brown Company, ogół badanych, sierpień 2005 – październik 2005 Odpowiedz Link Zgłoś
pozytyweczka "gratulacje" dla rzadu 17.11.05, 16:39 Widze, ze rzad zaczyna promowac rozprzestrzenianie sie wirusa HiV, moje gratulacje i chorob wenerycznych. Ba a jakie to wspaniale dla rodzin patologicznych, gdzie slowo o tajemniczym brzmieniu "prezerwatywa" jest nieznane. Coz, najlepiej, zyc w ciemnocie i za ciemnote przeplacic zyciem. Mam nadzieje, ze sa w tym kraju madrzy i rozsadni ludzi, ktorzy wezma pod uwage chore konsekwencje tej ustawy. Odpowiedz Link Zgłoś
lvlarynat To naturalne, że porozumiewa się z elektoratem 18.11.05, 03:45 za pośrednictwem tej radiostacji, której głównie słuchają wyborcy PiS. Trzeba pamiętać, że w wyborach do sejmu i senatu - na 30,2 miliona Polaków uprawnionych do głosowania - na PiS głosowało niespełna 3,2 miliona, to jest dokładnie 10,51%. I teraz PiS ma problem - jak to zrobić, żeby skutecznie (a równocześnie długo i bez protestów sił pozaparlamentarnych) realizować wolę skrajnie konserwatywnej mniejszości, będąc partią popieraną jedynie przez tak nieliczną część społeczeństwa. Sczęśliwie dla PiS - dzięki obowiązującej ordynacji proporcjonalnej skład Sejmu pozwala na budowanie parlamentarnej koalicji, która choc ma jedynie 20 procentowe poparcie społeczne - dysponuje w Sejmie większością głosów, wystarczajacą do uzyskania wotum zaufania dla rządu i do "przepychania" ustaw. Drugim szczęśliwym dla PiS zbiegiem okoliczności - jest opanowanie kluczowych organów władzy państwowej (Prezydent, Sejm, Senat, Rząd) co daje możliwość wywierania skutecznego wpływu na skład personalny, a co za tym idzie na praktyke działania następnych instytucji, których władze sa powoływane przez Prezydenta, Rząd, Sejm i Senat. To jest ogromna władza. Ale na trochę glinianych nogach. Dlatego niezbędna jest stała mobilizacja zwolenników, ciągłe atakowanie opozycji w celu osłabienia jej wpływów i spacyfikowania klubu parlamentarnego (jakby jeszcze trwała kampania wyborcza). Kluczową sprawą staje sie też całkowite podporządkowanie PiSowskim władzom państwowym publicznej telewizji i publicznego radia. Personalne, merytoryczne i finansowe. Stąd m.in. pomysł, żeby abonament i środki zarabiane na reklamach - które dają publicznym mediom pewien zakres autonomii - zastąpić podatkiem i włączyć PR i TVP w system finansowania budżetowego. Dzięki czemu skończy się 16 letni eksperyment z tzw "nadawcami publicznymi" i nastąpi powrót (jak za PRL) do ręcznego sterowania przez rząd i partię rządzącą. Póki co - najbliższym i najdogodniejszym narzędzim propagandowym umacniajacego się reżymu są Radio Maryja i TV Trwam. Co nie pozostanie bez wpływu na wzrost ich pozycji wśród innych nadawców, na różne korzysci i przywileje, i na umocnienie się pozycji "Wielkiego Redemptorysty" w państwie i w Kosciele. Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l to osobista decyzja premiera... 19.11.05, 14:17 a ja głupi myślałem że to kraj demokratyczny a nie prywatne rancho kaczorów zarządzane przez pajacyka Kazia Odpowiedz Link Zgłoś