Dodaj do ulubionych

Pierwsza Afera

23.11.05, 21:45
Poprzednie rządy sprawowane przez SLD to był festiwal afer. To piękne
osiągnięcia w zakresie łapówkarstwa, przekrętu i prywaty. Nowe rządy to
naprawa Państwa i poprawa jego wizerunku. PiS to Prawo i Sprawiedliwość, to
Polska uczciwa, gdzie ludzie na najwyższych stanowiskach to fachowcy z
nieposzlakowaną opinią. W mediach nuda, w urzędach spokój w gazetach
poradniki jak ugotować kurę...

A tu nagle.... Minister Szyszko i bezkarni drwale !!! (zobacz:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3028183.html)
Jasne, że nie jest to kaliber Rywina, Pęczaka (Mercedes 500) czy Starachowic
albo "lub czasopism" ale jest pierwszy promyk !!! Nie bezie tak źle !!! Nowy
festiwal rozpoczęty !!!

Ponieważ jest to pierwsza afera (no może aferka) proponuję Narodowy Plebiscyt
(NP) na jej nazwę.

Obserwuj wątek
    • t-800 Re: Pierwsza Afera 23.11.05, 21:46
      Znamienne, że o tej aferze nie znalazłem informacji np. w "Rzeczpospolitej"...
      • kropek_oxford Jestes tego calkowicie pewien? Chyba zle szukales 23.11.05, 22:01
        A afera jest o wiele wieksza (dotyczy osiedla mieszkaniowego AWSowcow) i nawet
        Kaczynscy sami zwali ja super-afera...
        • t-800 Re: Jestes tego calkowicie pewien? Chyba zle szuk 23.11.05, 22:16
          Nie mówię, że nie ma, ale szukałem i nie znalazłem.
    • elfhelm Szyszkogate? 23.11.05, 22:47

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka