vicemichnik
26.11.05, 14:28
Chciałbym dowiedzieć się dlaczego moje posty na Forum Kraj, które zwracają
uwagę na paradoks, że jeśli przyjmuje się dowolność organizowania wszelkich
zgromadzeń, a władza publiczna nie ma prawa zaprotestować, to należy przyjąć,
że Marsz Równości dla Pedofilii też mógłby odbyć się bez skrępowania. Piszę na
ten temat artykuł.
Nie wiem czy posty te zostały usuwane przypadkowo, czy na żądąnie.
Mam nadzieję, że to pomyłka. Jest mi przykro, że nie mogę wypowiedzieć swojego
zdania i jestem tak traktowany.
W końcu problem, wydaje mi się, istnieje. W poscie nikogo nie obrażałem.
Bardzo proszę o odpowiedź. Prosicie przecież, żeby wszystkie wątpliwości
wyjaśniać w ten sposób. Mam nadzieję, że na Forum Kraj nie będzie równych i
równiejszych.
Dziękuję
z szacunkiem
vicemichnik