Dodaj do ulubionych

Polska staje sie potencjalnym celem

14.12.05, 12:00
Gromosław Czempiński: Polska staje się potencjalnym celem
Zachowania naszych środków przekazu i histeria w tej sprawie przyciąga uwagę
świata i zachodnich środków przekazu. Zresztą nie tylko zachodnich, a
większości krajów, które to informacje docierają do terrorystów, szczególnie
do Al-Kaidy. I w ten sposób niejako utwierdza się, że Polska jest bardzo
bliskim sojusznikiem, że Polska być może - ich to nie interesuje skoro prasa
zachodnia spekuluje na ten temat i mówi niemal, że byli, czy to prawdziwe czy
nieprawdziwe - Polska staje się potencjalnym celem. I powiem szczerze, że się
dziwię, że nikt sie nad tym nie zastanawia - powiedział gen. Gromosław
Czempiński w "Salonie Politycznym Trójki".

wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=5631&wid=8121633&rfbawp=1134557954.194
Obserwuj wątek
    • bladatwarz A Radzio Sikorski bawi sie w wojskowego 14.12.05, 12:02
      uklada klocki z Dukaczewskim i obmysla jak ratowac agenturalne bagno w Polsce
      czyli WSI.
      Juz pewnie poznal wszystkie tajne swinstwa z archiwow WSI i marzy mu sie
      pociaganie za sznurki.

      CZY MOGE PROSIC O ZDYMISJONOWANIE NIEJAKIEGO SIKORSKIEGO?
      • lortea Radzio wciąż nie wie, komu jest winien lojalność, 14.12.05, 13:43
        i Polska na tym traci.
        • bladatwarz Re: Radzio wciąż nie wie, komu jest winien lojaln 14.12.05, 13:53
          Radzio ma rozdwojenie jazni.
          Pewnie zobaczyl archiwa WSI i jest w szoku.
          Teraz zajmuje sie pewnie konstruowaniem organizacji zabezpieczajacej haki na
          rozne figury, a Irak jakos mu przeszkadza w tym myszkowaniu.
    • indris Polska JEST potencjalnym celem 14.12.05, 13:14
      ...od marca 2003. Właśnie ma okazję przestać nim być, jeżeli wycofa wojsko z
      Iraku.
      • bladatwarz Jestem za 14.12.05, 13:51
        Co na to minister z odzysku p.Sikorski?
        • kaczkadziwaczka7 Re: Jestem za 14.12.05, 18:22
          ministra USA ci dalo, wiec dziekuj, psie!
          • pink.freud Re: Jestem za 14.12.05, 20:46
            Giwi a czemu Ci nie przeszkadza jak Gabrysia ewidentnie trolluje obrzucając bluzgami userów, którzy nie są zainteresowani dyskusją z nią a ja jak napiszę trochę niepoprawnie politycznie np. o pedałach to mnie zaraz tniesz? Dla mnie może być i tak i tak, byle obowiązywało wszystkich:)
    • emari Re: Polska staje sie potencjalnym celem 14.12.05, 13:40
      Czyżby p.Czepiński sądził, że Al-Kaida czerpie informacje z naszych środków
      przekazu? Interesująca koncepcja.
      • przyladek.dobrej.nadziei Re: Polska staje sie potencjalnym celem 14.12.05, 21:02
        emari napisała:

        > Czyżby p.Czepiński sądził, że Al-Kaida czerpie informacje z naszych środków
        > przekazu? Interesująca koncepcja.

        O Polsce i wiezieniach CIA pisza glownie amerykanskie srodki przekazu.
    • lortea Ludzie którzy sprzedawali się kiedyś Moskwie, 14.12.05, 13:59
      teraz sprzedają się USA, tyle że Polska nie ma z tego żadnej korzyści. Byłem i
      jestem za naszą obecnoscią w Iraku, ale na jakieś korzyści zasłużyliśmy, a tu
      ani ropy anie kontraktw, tylko wciąż nowe skandale.
      • indris Kaczory Moskwie się nie sprzedawały... 14.12.05, 18:20
        ..a Stanom Zjednoczonym najwyraźniej chcą sprzedać, jezeli nie siebie, to
        reputację Polski. Pod tym względem - czyli ślepego probuszyzmu - są
        kontynuatorami SLD. Widać to było w debatach sejmowych na temat polskiego
        udziału w irackiej awanturze.
      • kaczkadziwaczka7 Re: Ludzie którzy sprzedawali się kiedyś Moskwie, 14.12.05, 18:23
        to nie koniec, palancie. mamy was, hehe, mowia koledzy zza wielkiej wody. i nic
        nie mozecie zrobic, zebtacze, slabe palanty.
      • kropek_oxford Przeciez glosowales na PiS. Rzad z PiSuaru ci sie 14.12.05, 21:07
        nie podoba? To idz do swego posla i protestuj, zamiast anonimowo szczekac na
        opozycyjnym badz co badz forum. TCHORZ!!!
    • kaczkadziwaczka7 Re: Polska staje sie potencjalnym celem 14.12.05, 18:22
      sluz bo taka twoja psia rola. wycofasz sie z Iraku, wydadza zgode dla Rosji i
      Niemcow. bedziesz miala wesolo.
    • dr.szfajcner Re: Polska staje sie potencjalnym celem 14.12.05, 19:11
      bladatwarz napisała:

      > Gromosław Czempiński: Polska staje się potencjalnym celem

      Pier***li.

      Kraj rzadzony przez religijnych ortodoksow,
      nie moze byc celem ataku religijnych ortodoksow.
      ( Ludzie mogliby go wogole nie odczuc )
      • bladatwarz Mylisz sie 14.12.05, 21:40
        > Kraj rzadzony przez religijnych ortodoksow,
        > nie moze byc celem ataku religijnych ortodoksow.
        > ( Ludzie mogliby go wogole nie odczuc )

        Spor miedzy ortodoksami z Iranu z ortodoksyjnymi nazistami z Izraela jest zywy i
        aktualny.
    • kropek_oxford Mowil jak analfabeta, ale mial racje :))) 14.12.05, 21:05

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka