jagnieszkaa Już się nie boję. Skoro przeżył pierwszy dzień - 23.12.05, 22:49 - to będzie żył przez najmarniej pięć lat. Super! Odpowiedz Link Zgłoś
sawa.com Re: Już się nie boję. Skoro przeżył pierwszy dzie 23.12.05, 23:52 jagnieszkaa napisał: > - to będzie żył przez najmarniej pięć lat. > Super! No wiesz Agniecha!;))) Jesateś niesamowita numerantka. Idź na całość ...i przyznaj się. Jak zakładałaś ten watek to chlapnęłas sobie kilka kilonków? Co? No powiedz jak bylo! Odpowiedz Link Zgłoś
derduch Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 23.12.05, 22:50 Niestety, obawiam się że się mylisz :-( Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 27.12.05, 04:07 Co Cię to obchodzi derduchu - kiedy wszystko masz w d...ie???? Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Nie bój się.... 23.12.05, 23:56 Przecież wszystcy wiemy, że poza groźnymi zapowiedziami Lech Kaczyński nie zrobi nic. Ten typ tak ma - nie bardzo wie co zrobić ze zdobytą władzą. Patrz obecny stan miasta Warszawa. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus_crassus Gorzej jak nie zabija...Gorzej jak zgwalca :) 24.12.05, 01:49 a najgorzej jak zgwalca Jarka :) Odpowiedz Link Zgłoś
james_bond007 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 25.12.05, 17:30 A kto by się przejmował takim przygłupem? Porównanie go do Prezydenta narutowicza to obraza Narutowicza... Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw06 POLITYCZNE MORDY TO SPRAWA CODZIENN DLA USA 25.12.05, 17:35 POLITYCZNE MORDY TO SPRAWA CODZIENN DLA USA I ISRAELA jagnieszkaa napisał: > Dla wielu potężnych wpływowych sił (konkretnych ludzi) prezydentura Lecha > Kaczyńskiego to jest kwestia być albo nie być. To nie będzie prezydent > malowany. > Dlatego naprawdę boję się najgorszego. Obym była panikarą. > Niech Pan Bóg i BOR mają LK w swej opiece. > Jagnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
p.smerf Re: POLITYCZNE MORDY TO SPRAWA CODZIENN DLA USA 25.12.05, 18:20 > POLITYCZNE MORDY TO SPRAWA CODZIENN > DLA USA I ISRAELA Eee tam, nie widziałeś w Polsce politycznych mord? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 25.12.05, 17:49 To nie jest mąż opatrznosciowy ani teń zagrażajacy demokracji czy też jakimś skrajnym siłom. Stąd Twoje obawy sa całkowicie bezpodstawne. Za stworzone (słownie)nadzieje na lepszą Polskę nikt Mu tego za złe nie ma. Przeciwnie. Wzrosły oczekiwania - na Nowe albo też LEPSZE. m Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re Jestem pewny ,że "go" zabijemy" śmiechem ! n/t 25.12.05, 19:58 :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
kropek_oxford Panie Heniu kochany, ale Kaczory nie potrafia sie 25.12.05, 20:03 smiac, a wiec ze smiechu nie umrze. Mozna go, co najwyzej, brac pod wlos, by sie nadymal i nadymal z tej polsko-prawiczkowej dumy i w koncu z hukiem pekl. Odpowiedz Link Zgłoś
nabukko lepiej nie Panie kropek! 25.12.05, 20:25 wiesz Pan jaki to będzie smród????!!!!!A "z tem śmichem" masz Pan rację. Toto tylko się krzywi. Przestałem jeść kolację przy wiadomościachze strachu że go pokażą i "mi sie cafnie" jak mawiali "warsiawiaki". Odpowiedz Link Zgłoś
leszab Też podzielam twoje obawy. 25.12.05, 21:47 Kaczyńscy mają potężnych finanowo i nie tylko, śmiertelnych wrogów między innymi w tzw szarej strefie. Jeżeli prezydentowi uda się to co zamierza to po nich. Jest on dla nich wręcz śmiertelnym zagrożeniem. Więc napewno gotowi są na wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
jagnieszkaa Z każdym dniem będę spokojniejsza. 25.12.05, 23:07 Z każdym dniem będzie im coraz trudniej. Jagnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: Też podzielam twoje obawy. 27.12.05, 04:01 Siskowa teoria dziejów .... w wydaniu leszaba. m Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Ja się boję, że pan jagnieszkaa może się sfajdać 25.12.05, 23:37 ze strachu, że jego Wielki Wybraniec, Którego 3 i 1/2 RP ledwie Godna, może sam ze z wielkiego nadymania się pofajdać! :-) img456.imageshack.us/img456/1039/polskidegaulle4cc.jpg lub www.joemonster.org/i/k/prezydent.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
jagnieszkaa Re: Ja się boję, że pan jagnieszkaa może się sfaj 26.12.05, 20:33 Nie bój się :-) Odpowiedz Link Zgłoś
gilthoniel nie chce mi sie kurna powtarzac 26.12.05, 20:35 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=33920411&a=33920625 popieprzeni zaklinacze deszczu A. Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: Ja się boję......"Bal u Weteranów " !!!!!!! 26.12.05, 23:12 !!!!!!!!!! ............ O północy si zjawili Jacyś dwaj cywili: Mordy podrapane, Włosy jak badyli. Nic nikomu ni mówili Tylko w mordy bili. Tak bal zakończyli . Taj już, taj już! A muzyczka ... Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 27.12.05, 06:05 Narutowicz został zabity bo był uczonym, masonem, ateistą.... Z cały szacunkiem, dla kaczyńskiego ale to nie ten format Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Ja się boję, że go zabiją. Jak Narutowicza. 27.12.05, 08:24 z szacunkiem dla kaczora?za co??? Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Niewiadomski 31.12.05, 17:24 też miał ponoć problemy psychiczne. I też czytał gazety. --------------------------------------------------------------------- "Policja zatrzymała mężczyznę, który ostatniej nocy rzucił butelką z łatwopalną substancją w budkę funkcjonariusza BOR, chroniącego mieszkanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego na warszawskim Powiślu. Jak poinformowała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, nikomu nic się nie stało. Nie doszło też do pożaru - zapobiegł mu funkcjonariusz BOR. Mimo to na miejsce przyjechała straż pożarna. Policjanci szybko ustali miejsce zamieszkania sprawcy i zatrzymali go. Według nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do policji, mężczyzna ma problemy psychiczne. Został przewieziony do szpitala psychiatrycznego." ------------------------------------------------------------------------ Odpowiedz Link Zgłoś
mysz_polna5 Re: Niewiadomski 31.12.05, 17:30 karlin napisał: > też miał ponoć problemy psychiczne. I też czytał gazety. > > --------------------------------------------------------------------- > "Policja zatrzymała mężczyznę, który ostatniej nocy rzucił butelką z łatwopalną > > substancją w budkę funkcjonariusza BOR, chroniącego mieszkanie prezydenta Lecha > > Kaczyńskiego na warszawskim Powiślu. > Jak poinformowała Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej > Policji, nikomu nic się nie stało. Nie doszło też do pożaru - zapobiegł mu > funkcjonariusz BOR. Mimo to na miejsce przyjechała straż pożarna. > > Policjanci szybko ustali miejsce zamieszkania sprawcy i zatrzymali go. Według > nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do policji, mężczyzna ma > problemy psychiczne. Został przewieziony do szpitala psychiatrycznego." > ------------------------------------------------------------------------ Pewnie mu chorobe psychiczna spotegowaly. Pewnie to wyborca z przciwnego obozu! Powinien wystapic o odszkodowanie od 'gazetow', oczywiscie jak tylko dojdzie troche do siebie:))))))))))). Koniecznie! Odpowiedz Link Zgłoś
karlin Myszko 31.12.05, 17:37 A mówili starsi, żeby nie żreć wszystkiego co na polu? Zwłaszcza tego, co w kolorowych opakowaniach faceci w maskach na twarzy zostawili.... Odpowiedz Link Zgłoś
ukos Nie pękaj 31.12.05, 17:50 Spadkobiercy Niewiadomskiego są teraz w moherowej koalicji, więc twojemu ulubieńcowi nic nie grozi. Odpowiedz Link Zgłoś