Dodaj do ulubionych

"Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na antenę

    • mique Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 16:52
      Jarek jest GEJEM, to wiadomo nie od dzis. Szkoda tylko, ze prezydent swoimi
      przekonaniami poniza wlasnego brata i jego prawdziwa nature. Udajac i oklamujac
      spoleczenstwo robia te swoja polityczke i tyle.
      Fu
      • czat-man Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 17:15
        mique napisał:
        > Jarek jest GEJEM, to wiadomo nie od dzis.

        A skad niby wiadomo? Z agencji JPP (jedna pani powiedziala)?

        Jesli juz rozpuszczasz plotki o innych osobach, to podpisuj sie przynajmniej swoim prawdziwym imieniem
        i nazwiskiem.
    • antonioni1 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 16:52
      Czy ktoś zna definicję słowa "ciota"? Kto to jest "ciota"? Obiegowo tak się mówi
      o "pewniakach" i z lewa i z prawa, ale dlaczego do nich przylgnął epitet "ciota"?
    • grzegorzkasprzyk JAK ZABIERALIŚMY ZE SOBĄ KACZUSZKA... 16.02.06, 16:53
      ...TO NIGDY NIE MOGLIŚMY NIC PODERWAĆ... :-))))))))))
      • lukasito Re: JAK ZABIERALIŚMY ZE SOBĄ KACZUSZKA... 16.02.06, 18:14
        teraz rwą na beret;)
    • piezo1 Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 16:54
      Z Jarosławem Kaczyńskim akurat nie...
      Mnie to wcale nie dziwi: wśród gejów już od lat krążą słuchy, że Jareczek jest
      gejem (też nie ma żony, dzieci). Może tego mu Lechu wybaczyć nie może i mści
      się na innych gejach?
      • czat-man Re: Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 17:20
        piezo1 napisał:
        > wśród gejów już od lat krążą słuchy, że Jareczek jest
        > gejem (też nie ma żony, dzieci).

        Niech kazdy mowi za siebie. Jesli juz chcesz sie wykazac na forum i wzbudzic zainteresowanie, powiedz
        cos o sobie, np. jakie sluchy kraza o Tobie.

        A jesli rozsiewasz plotki, to podpisuj sie przynajmniej swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
      • jerzy.kosecki Re:piazo1 to jest taka zmyłka, jak mówił 16.02.06, 18:51
        nasz (mój) wykładowca ze SMO w Szczytnie "w działaniach operacyjnych stosujemy
        prawdę a,rebours" Tak robi Jaruś. Kumasz ? Np.: Jesteś gejem, ale masz kota,
        wszyscy myslą, że cierpisz na zoofilie, i dają Ci spokój. A Ty, paniedziejku,
        kota do tapczanu, i w tym czasie przebierasz się w szmatki żony swego brata, i
        sru na paradę równości, którą następnie pacyfikujesz ! Rozumiesz, ten, tego,
        no ! O własnie.
    • www.pkb.nrd ALE ZA TO BYŁY KOTY 16.02.06, 17:00
      no i plaża.
    • poczta.ziolek Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 17:09
      No jak to Kaczoś nie chodził na koleżanki, woli chłopców? :-D
    • wiewiorzasta A kiedy oni na to piwo i (nie)koleżanki chodzili? 16.02.06, 17:17
      Przed jego wyjazdem do USA, a więc przed '85 (?) rokiem czy już po '90? No i jak
      się mają do tego 'koleżanki', skoro pan minister zdaje się żonaty jest?

      Swoją drogą - Grzywaczewski niedźwiedzią przysługę Kaczyńskiemu zrobił :)) Może
      to jest efekt wakacji zimowych z Tuskiem?
      • vegas5 Re: A kiedy oni na to piwo i (nie)koleżanki chodz 16.02.06, 17:32
        ale ja to widzialam w wiadomosciach tylko nie moge sobie przypomniec w
        jakich.. . chyba na polsacie... czyli bylo puszczone....
        • dziadek544 Re:Artykuł nie jest o GEJACH!! 16.02.06, 17:37

          • dziadek544 Re:Artykuł nie jest o GEJACH!! 16.02.06, 17:41
            Jest o cenzurze w TV1.
            Wszyscy (prawie) tylko o gejach, a to o łamaniu umowy, którą miał naczelny
            Wiadomości. To początek nakładania kagańca na media.
            • tor2005 Przeciez wsrod drobiu nie ma homików. 16.02.06, 22:14
            • cetriolo Re:Artykuł nie jest o GEJACH!! 16.02.06, 22:38
              Z ta cenzura to sprawa jest niepewna... skad wiesz, ze wycinanie niefortunych
              wypowiedzi nie jest ogolnie praktykowane?
        • krystin3 Re: A kiedy oni na to piwo i (nie)koleżanki chodz 16.02.06, 18:03
          No rzeczywiście, ten dialog BYŁ SZCZYTEM INTELIGENCJI I DZIENNIKARSKIEGO
          KUNSZTU, więc zasługiwał na publikację we wszystkich szanujących się mediach.
          Teraz rozumiem dlaczego zdjęto z anteny "Dziennik Telewizyjny"
          Fedorowicza. Po prostu KONKURENCJA GO WYPARŁA!!
          • filut69 Kryśka trochę głupio gdy się wydało że szef 16.02.06, 21:19
            ulubionej partii (najlepszej do premiera i prezydenta) okazał się pederastą?
            No trudno musisz z tym żyć. Zaraz coś wymyślicie żeby się odgryźć.
            Wierzę w waszego bull terierka!!!
        • wiewiorzasta Re: A kiedy oni na to piwo i (nie)koleżanki chodz 16.02.06, 20:28
          Ale TVP1 ocenzurowała - i w ten sposób pokazała, że jest zamordyzm w medium
          publicznym - o Wodzu można mówić tylko przez duże W, albo wcale.

          A przy okazji pojawiły się spekulacje jak wyżej i niżej. Glupol z tego
          Grzywaczewskiego albo cynik.
      • misiak55 ciekawe ile tu niekochanych frustratow pisze? 17.02.06, 01:09
    • dfhd I wszystki jasne kaczor jest pedalem 16.02.06, 17:41
      I wszystki jasne kaczor jest pedalem
      • l005 Zemsta z za grobu dziadka Tuska /nt 16.02.06, 18:45
        • elzunia3 Re: Zemsta z za grobu dziadka Tuska /nt 16.02.06, 19:41
          Jaki tolerancyjny jest KACZOLAND,
          Tusk też nie był winny z powodu dziadka,
          a ile było wrzasku. Tak masz rację - jest
          to zamsta dziadka zza grobu.
      • misiak55 Re: I wszystki jasne kaczor jest pedalem 17.02.06, 01:03
        dfhd napisał:

        > I wszystki jasne kaczor jest pedalem

        czy kazdy facet, ktory nie ma zony jest innej orientacji?
        • jag.ski Re: I wszystki jasne kaczor jest pedalem 17.02.06, 01:40
          Oczywiście może być jeszcze niemogętem, czytaj impotentem. Intelektualnym także.
    • lukasito Wszystko jasne! J. Kaczyński jest kobietą! 16.02.06, 18:03
      Prawdziwa Lady Makbet i Herod-baba w jednym:))
    • ela556 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 18:10
      Uważam że wywiad z p. Jasińskim powinien iść na antenę w całosci. Żle to
      pachnie.
    • osse Smaczne 16.02.06, 18:20
      za to byłyby materiały z lat 50 i 60, gdy w nie wstawić zamiast Stalina, Gierka
      czy innego Gomółki imiona Jarusia i Lesia Kaczyńskich. To namgrozi za 2-3 lata
      drodzy państwo. "Mówię: partia, myślę: towarzysz Jarosław, myślę Jarosław,
      mówię: ojczyzna", albo "Jarosław. Jego mądrość jak rzeka" choć znajdą się lepsi
      poeci ode mnie.
      • jag.ski Re: Smaczne 17.02.06, 01:43
        czyli Rzeczpospolita Obojga Kaczorów, cały czas to mówię od wyborów...
    • zenek68 czego można się spodziewać od kłonicy - łorcyka? 16.02.06, 18:23
      sztachety ? dyszla ? sznurka do snopowiązałki gierkowskiej napewno...
    • theladyofthehousespeaking Re: Jarosław się zdradził.... 16.02.06, 18:49
      Interwencja PiSuarowców aby zablokować emisję tej rozmowy, ich determinacja,
      UPEWNIAJĄ mnie, że Jaruś K. jest pedałkiem. Gdyby nie był, PiSuarowców waliłoby
      czy taki materiał się ukazuje czy nie. Najwidoczniej mają ( Jaruś K. ma ) coś do
      ukrycia, na złodzieju czapka gore...
      • misiak55 Re: Jarosław się zdradził.... 17.02.06, 01:16
        theladyofthehousespeaking napisał:

        > Interwencja PiSuarowców aby zablokować emisję tej rozmowy, ich determinacja,
        > UPEWNIAJĄ mnie, że Jaruś K. jest pedałkiem. Gdyby nie był, PiSuarowców
        waliłoby
        > czy taki materiał się ukazuje czy nie. Najwidoczniej mają ( Jaruś K. ma ) coś
        d
        > o
        > ukrycia, na złodzieju czapka gore...

        a skad wiesz kto interweniowal?
    • kwaczka11 Czy to jeszce jest tylko pytanie? 16.02.06, 18:51
      Pol Polski juz zna odpowiedz.
    • r0b0l kaczka inna kaczka solidarna 16.02.06, 18:56
      dziewczynki...a fe!
      • lukasito to dlatego PiS nie chciał becikowego... 16.02.06, 19:12
        Jarek uświadomił kolegom, że zgodnie z nauką Kościoła najlepszą drogą
        doprowadzenia do zaistnienia beneficjentów becikowego jest seks damsko-męski!!!
        Z kobietami!!! To się nie godzi;)
    • artur737 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:11

      Nie na antene, ale jak widac dla gazety swietne.
    • wilmor1 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:11
      Dlatego tak walczy z Paradami,biedny Jaruś....chce byc widoczny, będzie sam
      PARADOWAŁ!
    • czarek62 Skryty homo jest najbardziej przeciwny gejom! 16.02.06, 19:15
      Tylko, ze brat J. chyba nie jest skryty wewnetrznie, przed soba, ale co gorsza
      (pruderia, dulszczyzna..) przed ludzmi, przed swoim bratem, udajac, ze on nie
      taki. Ojojoj
      • lukasito on skrywa nie tylko homo, ale i sapiens:)) 16.02.06, 19:23

        • czarek62 Re: on skrywa nie tylko homo, ale i sapiens:)) 16.02.06, 19:38
          Dokladnie tak, ale rodzinne wiezi sa bardzo "ciasne". Poza tym nawet taka info
          robi zamieszanie w TV, to jest juz bardzo zastanawiajace, co z ta Polska?
          • lukasito Re: on skrywa nie tylko homo, ale i sapiens:)) 16.02.06, 19:43
            Jeszcze Polska nie zginęła, to i nas wytrzyma... to filozofia TKM. Cały czas
            zwracam uwagę, że kolejny układ rządzący nie znalazł kasy na system ratownictwa
            medycznego, ale za to kaska na 100 wiceministrów (2x więcej niż za Belki) i na
            nowe urzędy odczyniania złych uroków i walki ze stereotypami, tudzież
            przeciwnikami politycznymi. Co z tą Polską? Po staremu...
    • slawekm PRL!!! 16.02.06, 19:28
      Widocznie dzwonił tow. Kaczorek
    • luna55 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:37
      Zupełnie nie rozumiem dlaczego pytanie o koleżanki / w końcu każdy je ma /
      jest niestosowne!!!!!
      To o piwko jest o wiele bardziej bezczelne.
      To jest jakaś paranoja - niedługo nie będzie można wymienić nazwiska
      zaczynającego się na K....
      • czat-man Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:44
        luna55 napisała:
        > Zupełnie nie rozumiem dlaczego pytanie o koleżanki / w końcu każdy je ma /
        > jest niestosowne!!!!!

        No wlasnie. Na kolezanki nie chodzili razem, lecz osobno. I co w tym zlego?
        A media zrobily z tego afere...
        Paranoja :-)
    • clowley Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:44

      może i mało smaczne ale za to prawdzie :P
      -------------------------------------------
      "Śmiejmy się z głupich, choć i przewielebnych"
      Ignacy Krasicki
      • vertigo.seb Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 17.02.06, 00:23
        nie rozumiem zarzutu, jak to mało smaczne, proste pytanie, to wszystko!
    • henryk.log Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:45
      parob napisał:

      > no, mało smaczne

      ! ??
      "Koleżanki?
      - To akurat z Jarosławem Kaczyńskim nie."

      dodałbym mało estetyczne !
      • oryganion Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 20:23
        ostrzegaj że pokazany widoczek może byc grozny np w porze obiadowej
    • jarojak Biedny Romuś i Jędruś ;-) 16.02.06, 19:47
      Po lekturze tego artykułu się boję pomyśleć co musieli Jarusiowi zrobić żeby go
      "udobruchać" żeby braciszek parlamentu nie rozwiązał ;-)
      • lukasito TO NIE KONIEC:)) 16.02.06, 20:01
        A heca z rozwiązywaniem może się powtórzyć:))
        Wystarczy, że Kaczory przyjmą interpretację terminów tak jak chciała reszta
        parlamentu, czyli licząc od złożenia budżetu przez nowy rząd a nie przez
        Belkę:)) Czyli za parę tygodni znowu sie może zacząć zabawa w najlepsze:))
    • dzieciatko_o_dyrektora Biedne kolezanki 16.02.06, 19:59
      To naprawde musialo byc niesmaczne .
    • krzysztof3 niesmaczne jak dziadek z volksturmu - fe GW 16.02.06, 20:14
      swoją drogą gratulacje dla prezesa IV RP za fajny dobór kolesia - ministra. co
      on w nim qrna widzi(ał)?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka