mique Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 16:52 Jarek jest GEJEM, to wiadomo nie od dzis. Szkoda tylko, ze prezydent swoimi przekonaniami poniza wlasnego brata i jego prawdziwa nature. Udajac i oklamujac spoleczenstwo robia te swoja polityczke i tyle. Fu Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 17:15 mique napisał: > Jarek jest GEJEM, to wiadomo nie od dzis. A skad niby wiadomo? Z agencji JPP (jedna pani powiedziala)? Jesli juz rozpuszczasz plotki o innych osobach, to podpisuj sie przynajmniej swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
antonioni1 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 16:52 Czy ktoś zna definicję słowa "ciota"? Kto to jest "ciota"? Obiegowo tak się mówi o "pewniakach" i z lewa i z prawa, ale dlaczego do nich przylgnął epitet "ciota"? Odpowiedz Link Zgłoś
grzegorzkasprzyk JAK ZABIERALIŚMY ZE SOBĄ KACZUSZKA... 16.02.06, 16:53 ...TO NIGDY NIE MOGLIŚMY NIC PODERWAĆ... :-)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Re: JAK ZABIERALIŚMY ZE SOBĄ KACZUSZKA... 16.02.06, 18:14 teraz rwą na beret;) Odpowiedz Link Zgłoś
piezo1 Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 16:54 Z Jarosławem Kaczyńskim akurat nie... Mnie to wcale nie dziwi: wśród gejów już od lat krążą słuchy, że Jareczek jest gejem (też nie ma żony, dzieci). Może tego mu Lechu wybaczyć nie może i mści się na innych gejach? Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 17:20 piezo1 napisał: > wśród gejów już od lat krążą słuchy, że Jareczek jest > gejem (też nie ma żony, dzieci). Niech kazdy mowi za siebie. Jesli juz chcesz sie wykazac na forum i wzbudzic zainteresowanie, powiedz cos o sobie, np. jakie sluchy kraza o Tobie. A jesli rozsiewasz plotki, to podpisuj sie przynajmniej swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.kosecki Re:piazo1 to jest taka zmyłka, jak mówił 16.02.06, 18:51 nasz (mój) wykładowca ze SMO w Szczytnie "w działaniach operacyjnych stosujemy prawdę a,rebours" Tak robi Jaruś. Kumasz ? Np.: Jesteś gejem, ale masz kota, wszyscy myslą, że cierpisz na zoofilie, i dają Ci spokój. A Ty, paniedziejku, kota do tapczanu, i w tym czasie przebierasz się w szmatki żony swego brata, i sru na paradę równości, którą następnie pacyfikujesz ! Rozumiesz, ten, tego, no ! O własnie. Odpowiedz Link Zgłoś
poczta.ziolek Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 17:09 No jak to Kaczoś nie chodził na koleżanki, woli chłopców? :-D Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta A kiedy oni na to piwo i (nie)koleżanki chodzili? 16.02.06, 17:17 Przed jego wyjazdem do USA, a więc przed '85 (?) rokiem czy już po '90? No i jak się mają do tego 'koleżanki', skoro pan minister zdaje się żonaty jest? Swoją drogą - Grzywaczewski niedźwiedzią przysługę Kaczyńskiemu zrobił :)) Może to jest efekt wakacji zimowych z Tuskiem? Odpowiedz Link Zgłoś
vegas5 Re: A kiedy oni na to piwo i (nie)koleżanki chodz 16.02.06, 17:32 ale ja to widzialam w wiadomosciach tylko nie moge sobie przypomniec w jakich.. . chyba na polsacie... czyli bylo puszczone.... Odpowiedz Link Zgłoś
dziadek544 Re:Artykuł nie jest o GEJACH!! 16.02.06, 17:41 Jest o cenzurze w TV1. Wszyscy (prawie) tylko o gejach, a to o łamaniu umowy, którą miał naczelny Wiadomości. To początek nakładania kagańca na media. Odpowiedz Link Zgłoś
cetriolo Re:Artykuł nie jest o GEJACH!! 16.02.06, 22:38 Z ta cenzura to sprawa jest niepewna... skad wiesz, ze wycinanie niefortunych wypowiedzi nie jest ogolnie praktykowane? Odpowiedz Link Zgłoś
krystin3 Re: A kiedy oni na to piwo i (nie)koleżanki chodz 16.02.06, 18:03 No rzeczywiście, ten dialog BYŁ SZCZYTEM INTELIGENCJI I DZIENNIKARSKIEGO KUNSZTU, więc zasługiwał na publikację we wszystkich szanujących się mediach. Teraz rozumiem dlaczego zdjęto z anteny "Dziennik Telewizyjny" Fedorowicza. Po prostu KONKURENCJA GO WYPARŁA!! Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 Kryśka trochę głupio gdy się wydało że szef 16.02.06, 21:19 ulubionej partii (najlepszej do premiera i prezydenta) okazał się pederastą? No trudno musisz z tym żyć. Zaraz coś wymyślicie żeby się odgryźć. Wierzę w waszego bull terierka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wiewiorzasta Re: A kiedy oni na to piwo i (nie)koleżanki chodz 16.02.06, 20:28 Ale TVP1 ocenzurowała - i w ten sposób pokazała, że jest zamordyzm w medium publicznym - o Wodzu można mówić tylko przez duże W, albo wcale. A przy okazji pojawiły się spekulacje jak wyżej i niżej. Glupol z tego Grzywaczewskiego albo cynik. Odpowiedz Link Zgłoś
dfhd I wszystki jasne kaczor jest pedalem 16.02.06, 17:41 I wszystki jasne kaczor jest pedalem Odpowiedz Link Zgłoś
elzunia3 Re: Zemsta z za grobu dziadka Tuska /nt 16.02.06, 19:41 Jaki tolerancyjny jest KACZOLAND, Tusk też nie był winny z powodu dziadka, a ile było wrzasku. Tak masz rację - jest to zamsta dziadka zza grobu. Odpowiedz Link Zgłoś
misiak55 Re: I wszystki jasne kaczor jest pedalem 17.02.06, 01:03 dfhd napisał: > I wszystki jasne kaczor jest pedalem czy kazdy facet, ktory nie ma zony jest innej orientacji? Odpowiedz Link Zgłoś
jag.ski Re: I wszystki jasne kaczor jest pedalem 17.02.06, 01:40 Oczywiście może być jeszcze niemogętem, czytaj impotentem. Intelektualnym także. Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Wszystko jasne! J. Kaczyński jest kobietą! 16.02.06, 18:03 Prawdziwa Lady Makbet i Herod-baba w jednym:)) Odpowiedz Link Zgłoś
ela556 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 18:10 Uważam że wywiad z p. Jasińskim powinien iść na antenę w całosci. Żle to pachnie. Odpowiedz Link Zgłoś
osse Smaczne 16.02.06, 18:20 za to byłyby materiały z lat 50 i 60, gdy w nie wstawić zamiast Stalina, Gierka czy innego Gomółki imiona Jarusia i Lesia Kaczyńskich. To namgrozi za 2-3 lata drodzy państwo. "Mówię: partia, myślę: towarzysz Jarosław, myślę Jarosław, mówię: ojczyzna", albo "Jarosław. Jego mądrość jak rzeka" choć znajdą się lepsi poeci ode mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
jag.ski Re: Smaczne 17.02.06, 01:43 czyli Rzeczpospolita Obojga Kaczorów, cały czas to mówię od wyborów... Odpowiedz Link Zgłoś
zenek68 czego można się spodziewać od kłonicy - łorcyka? 16.02.06, 18:23 sztachety ? dyszla ? sznurka do snopowiązałki gierkowskiej napewno... Odpowiedz Link Zgłoś
theladyofthehousespeaking Re: Jarosław się zdradził.... 16.02.06, 18:49 Interwencja PiSuarowców aby zablokować emisję tej rozmowy, ich determinacja, UPEWNIAJĄ mnie, że Jaruś K. jest pedałkiem. Gdyby nie był, PiSuarowców waliłoby czy taki materiał się ukazuje czy nie. Najwidoczniej mają ( Jaruś K. ma ) coś do ukrycia, na złodzieju czapka gore... Odpowiedz Link Zgłoś
misiak55 Re: Jarosław się zdradził.... 17.02.06, 01:16 theladyofthehousespeaking napisał: > Interwencja PiSuarowców aby zablokować emisję tej rozmowy, ich determinacja, > UPEWNIAJĄ mnie, że Jaruś K. jest pedałkiem. Gdyby nie był, PiSuarowców waliłoby > czy taki materiał się ukazuje czy nie. Najwidoczniej mają ( Jaruś K. ma ) coś d > o > ukrycia, na złodzieju czapka gore... a skad wiesz kto interweniowal? Odpowiedz Link Zgłoś
kwaczka11 Czy to jeszce jest tylko pytanie? 16.02.06, 18:51 Pol Polski juz zna odpowiedz. Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito to dlatego PiS nie chciał becikowego... 16.02.06, 19:12 Jarek uświadomił kolegom, że zgodnie z nauką Kościoła najlepszą drogą doprowadzenia do zaistnienia beneficjentów becikowego jest seks damsko-męski!!! Z kobietami!!! To się nie godzi;) Odpowiedz Link Zgłoś
artur737 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:11 Nie na antene, ale jak widac dla gazety swietne. Odpowiedz Link Zgłoś
wilmor1 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:11 Dlatego tak walczy z Paradami,biedny Jaruś....chce byc widoczny, będzie sam PARADOWAŁ! Odpowiedz Link Zgłoś
czarek62 Skryty homo jest najbardziej przeciwny gejom! 16.02.06, 19:15 Tylko, ze brat J. chyba nie jest skryty wewnetrznie, przed soba, ale co gorsza (pruderia, dulszczyzna..) przed ludzmi, przed swoim bratem, udajac, ze on nie taki. Ojojoj Odpowiedz Link Zgłoś
czarek62 Re: on skrywa nie tylko homo, ale i sapiens:)) 16.02.06, 19:38 Dokladnie tak, ale rodzinne wiezi sa bardzo "ciasne". Poza tym nawet taka info robi zamieszanie w TV, to jest juz bardzo zastanawiajace, co z ta Polska? Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Re: on skrywa nie tylko homo, ale i sapiens:)) 16.02.06, 19:43 Jeszcze Polska nie zginęła, to i nas wytrzyma... to filozofia TKM. Cały czas zwracam uwagę, że kolejny układ rządzący nie znalazł kasy na system ratownictwa medycznego, ale za to kaska na 100 wiceministrów (2x więcej niż za Belki) i na nowe urzędy odczyniania złych uroków i walki ze stereotypami, tudzież przeciwnikami politycznymi. Co z tą Polską? Po staremu... Odpowiedz Link Zgłoś
luna55 Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:37 Zupełnie nie rozumiem dlaczego pytanie o koleżanki / w końcu każdy je ma / jest niestosowne!!!!! To o piwko jest o wiele bardziej bezczelne. To jest jakaś paranoja - niedługo nie będzie można wymienić nazwiska zaczynającego się na K.... Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:44 luna55 napisała: > Zupełnie nie rozumiem dlaczego pytanie o koleżanki / w końcu każdy je ma / > jest niestosowne!!!!! No wlasnie. Na kolezanki nie chodzili razem, lecz osobno. I co w tym zlego? A media zrobily z tego afere... Paranoja :-) Odpowiedz Link Zgłoś
clowley Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:44 może i mało smaczne ale za to prawdzie :P ------------------------------------------- "Śmiejmy się z głupich, choć i przewielebnych" Ignacy Krasicki Odpowiedz Link Zgłoś
vertigo.seb Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 17.02.06, 00:23 nie rozumiem zarzutu, jak to mało smaczne, proste pytanie, to wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
henryk.log Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 19:45 parob napisał: > no, mało smaczne ! ?? "Koleżanki? - To akurat z Jarosławem Kaczyńskim nie." dodałbym mało estetyczne ! Odpowiedz Link Zgłoś
oryganion Re: "Wiadomości": Pytanie o koleżanki nie na ante 16.02.06, 20:23 ostrzegaj że pokazany widoczek może byc grozny np w porze obiadowej Odpowiedz Link Zgłoś
jarojak Biedny Romuś i Jędruś ;-) 16.02.06, 19:47 Po lekturze tego artykułu się boję pomyśleć co musieli Jarusiowi zrobić żeby go "udobruchać" żeby braciszek parlamentu nie rozwiązał ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito TO NIE KONIEC:)) 16.02.06, 20:01 A heca z rozwiązywaniem może się powtórzyć:)) Wystarczy, że Kaczory przyjmą interpretację terminów tak jak chciała reszta parlamentu, czyli licząc od złożenia budżetu przez nowy rząd a nie przez Belkę:)) Czyli za parę tygodni znowu sie może zacząć zabawa w najlepsze:)) Odpowiedz Link Zgłoś
dzieciatko_o_dyrektora Biedne kolezanki 16.02.06, 19:59 To naprawde musialo byc niesmaczne . Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof3 niesmaczne jak dziadek z volksturmu - fe GW 16.02.06, 20:14 swoją drogą gratulacje dla prezesa IV RP za fajny dobór kolesia - ministra. co on w nim qrna widzi(ał)? Odpowiedz Link Zgłoś