Dodaj do ulubionych

Co na to SLD?

IP: POL1NT* / 157.25.99.* 30.11.02, 12:53
Czy SLD to mafia, czy partia ktora naprawde wyrosla z korzeni
socjalistycznych? Nie wiem jak to sie dzieje ze lewica, ktora powinna bronic
interesy slabszych, a wiec i sluzby zdrowia, robotnikow i stoczniowcow
doprowadza do stanu w ktorym wybuchaja strajki np: z powodu nedzy panujacej
w sluzbie zdrowia, albo likwidacji kopalni zamiast ich przetworzenia na
zaklady produkujace gaz koksowniczy, albo tez z powodu dopuszczania do braku
kontroli nad zamykaniem zakladow, przyklad Ozarow.Dlaczego dochodzi do tego
ze pieniadze ida w bloto na nietrafione inwestycje kosztem ludzi
najubozszych, bo tych najbogatszych nawet abolicja podatkowa nie jest w
stanie ruszyc?. Dlaczego dochodzi do stanu w ktorym lewica broniaca
interesow wyzej wymienionych buntuje ich przeciwko sobie, a potem sie dziwi
skad ida hasla SOLIDARNOSC.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kraken Re: Co na to SLD? IP: *.ipt.aol.com 30.11.02, 14:47
      Gość portalu: PANKRACY napisał(a):

      > Czy SLD to mafia, czy partia ktora naprawde wyrosla z korzeni
      > socjalistycznych?
      ***************
      -Kr. Jak KAZDA polska partia-jest to niezle zorganizowana mafia.Korzenie
      socjalistyczne to ona miala jeszcze pod kierownictwem Franciszka
      Rakowskiego,ktory uprzedzal Polakow CZYM skonczy sie ta dzika prywatyzacja
      polskiej gospodarki preferowana przez Mazowszaka i Lewandowskiego-lecz TAK
      CZARNEGO scenariusza wydarzen,to i on nie przewidywal!




      Nie wiem jak to sie dzieje ze lewica, ktora powinna bronic
      > interesy slabszych,
      ***************
      -Kr. Czys jeszcze nie zauwazyl(a).ze KAZDA mafia broni tylko interesow swych
      czlonkow;-)))-a i to nie wszystkich-tylko tych "wybranietych"




      a wiec i sluzby zdrowia,
      ***************
      -Kr. Jesli mnie ma plugawa pamiec nie zawodzi,to reforme tejze sluzby
      przerowadzili 'chlopcy" z TKM





      robotnikow i stoczniowcow
      ***************
      -Kr. NOOOO,nad stoczniowcami akurat nie rozczulalbym sie zbytnio.Kiedy w
      poczatku lat 90 owczesni dyrektorzy uprzedzali przed skutkami "dzikiej" i
      pospiesznej rywatyzacji,ktorej domagali sie sami stoczniowcy(wmowili sobie,ze
      na 'swoim" to DOPIERO beda zarabiali)-wywozono tych rozsadnych na taczkach-maja
      wiec to czego SAMI chcieli-o co wiec pretensje do rzadu???Stocznie sa zakladami
      prywatnymi i rzadowi NIC do tego!!!Czysto polskie pomieszanie z popierdoleniem-
      rzad jest po prostu GLUPI,ze zajmije sie sprawa prywatnego byo-nie bylo zakladu
      pracy.





      > doprowadza do stanu w ktorym wybuchaja strajki np: z powodu nedzy panujacej
      > w sluzbie zdrowia, albo likwidacji kopalni
      *************
      -Kr. A gdzie byli ci "pokrzywdzeni" gornicy przez ostatnie 4 lata???Przejedli
      juz pieniazki z odpraw(ktorych NIKT poza nimi nie dostal) i obudzili sie z reka
      w "nocniku"??? Jesli za 50 tys, zl nie potrafili zabezpieczyc sobie bytu-niech
      zdychaja!!!




      zamiast ich przetworzenia na
      > zaklady produkujace gaz koksowniczy,
      *********************
      -Kr. Koksownie sa ZAJEBISCIE drogie-skad pieniadze na inwestycje??-to po
      pierwsze,po drugie CO ZROBISZ z tym wyprodukowanym gazem????





      albo tez z powodu dopuszczania do braku
      > kontroli nad zamykaniem zakladow, przyklad Ozarow.
      ****************
      -Kr. Do koga teraz te pretensje-przeciez Ozarow zostal "opchniety" przez
      radosnych chlopysiow z AWS-niech ich teraz powiesza przed sejmem w charakterze
      ozdob swiatecznych-znowu pretensje kierowane pod niewlasciwym adresem





      Dlaczego dochodzi do tego
      > ze pieniadze ida w bloto na nietrafione inwestycje kosztem ludzi
      > najubozszych,
      ********************
      -Kr. Szczegolnie pieniadze na uswietnienie wojtylowskich nalotow na Polske(TE
      pieniadze rzeczywiscie ida w bloto)-alec przeciez NAROD wrecz blaga o te
      wizyty,ktore poza tym,ze sa zajebiscie kosztowne NIC coorva nie daja(moze
      poza "ubogaceniem duchowym" paru pojebusow z LPR)
      Albo budowa swiontyni glempa-po hooj ludowi pieniadze,czy jakies miejsca
      pracy-grunt,ze bedzie mial gdzie sie pomodlic i "podziekowac" za ten "chleb
      nasz powszedni",ktorego o ironio wlasnie brakuje!!!




      bo tych najbogatszych nawet abolicja podatkowa nie jest w
      > stanie ruszyc?.
      ******************
      -Kr. Przeciez w TK zasiadaja weseli "czlonkowie"(hooje) z poprzedniego rozdania
      stanowisk




      Dlaczego dochodzi do stanu w ktorym lewica broniaca
      > interesow wyzej wymienionych buntuje ich przeciwko sobie,
      ***************
      -Kr. Ale za to przecudnie wlazi w doope klerowi(nawet bez wazeliny)-Paetz bylby
      zachwycony




      a potem sie dziwi
      > skad ida hasla SOLIDARNOSC.
      ******************
      -Kr. Przeciez to wlasnie "solidaruchy" przejebali te Polske!!!!A teraz probuja
      dorwac sie do resztek po tych "konfiturach"-wylizac sloik do czysta
      • Gość: waw Re: Co na to SLD? IP: *.gdansk.cvx.ppp.tpnet.pl 30.11.02, 15:42
        Pierdu, pierdu...
        Dopóki nie wymrą, lenie, złodzieje, związkowcy, włodarze z nadania, dopóki o
        gospodarce decydować będą partyjni prymitywi, a nie rzeczywisty właściciel to
        bedziemy gnić w postkomunistycznym syfie. Kiedy już wymrą spaprani geniusze
        uważający, że państwem i gospodarką da się sterować ręcznie, a w celu
        uciąglenia władzy można w nieskończoność dusić podatkami i haraczmi jednych na
        rzecz drugich, wówczas przyjdzie czas oczyszczenia i zaczniemy organizować
        nasze życie wg zasady świętego prawa własności. Powtarzam to po raz kolejny nie
        wszyscy mogą być pracodawcami, muszą istnieć pracobiorcy i związane z tym
        ryzyko.
        • Gość: Kraken Re: Co na to SLD? IP: *.ipt.aol.com 30.11.02, 16:28
          Gość portalu: waw napisał(a):

          > Pierdu, pierdu...
          *******************
          -Kr. zazyl "terpichol"-pierdzenie przejdzie,jak "reka odjal"

          > Dopóki nie wymrą, lenie, złodzieje, związkowcy, włodarze z nadania, dopóki o
          > gospodarce decydować będą partyjni prymitywi, a nie rzeczywisty właściciel
          *************
          -Kr. czyli KTO????Kto jest wlascicielem tych zakladow,ktore zostaly zybudowane
          (moze zabrzmi to "komunistycznie",ale jest prawda) wysilkiem CALEGO narodu???




          to
          > bedziemy gnić w postkomunistycznym syfie.
          ****************
          -Kr. Zgadza sie POSTkomunistycznym-tyle,ze ten SYF zrobiony zostal przez
          tych "wlasciwych" i "prawdziwych" Polakow




          Kiedy już wymrą spaprani geniusze
          > uważający, że państwem i gospodarką da się sterować ręcznie, a w celu
          > uciąglenia władzy można w nieskończoność dusić podatkami i haraczmi jednych
          na
          > rzecz drugich,
          **************
          -Kr. SWINTE slowa "panocku"-czas najwyzszy,aby przestano dofinansowywac z
          podatkow WSZYSTKICH np. kosciol katolski,czy warszawskie metro





          wówczas przyjdzie czas oczyszczenia i zaczniemy organizować
          > nasze życie wg zasady świętego prawa własności.
          **************
          -Kr. Coz to jest wedlug ciebie "swiete" prawo wlasnosci???




          Powtarzam to po raz kolejny nie
          >
          > wszyscy mogą być pracodawcami, muszą istnieć pracobiorcy i związane z tym
          > ryzyko.
          *******************
          -Kr. To bylby ciekawy eksperymant-gdyby WSZYSCY wzieli sie za bycie
          pracodawcami-slie robocza moznaby sciagnac powiedzmy z Azji(do ktorej wszak i
          tak nalezy znakomita wiekszosc Polski).A to "ryzyko" jak na razie ponosza
          jedynie PRACOBIORCY-ot takie sobie polskie piekielko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka