Gość: PANKRACY
IP: POL1NT* / 157.25.99.*
30.11.02, 12:53
Czy SLD to mafia, czy partia ktora naprawde wyrosla z korzeni
socjalistycznych? Nie wiem jak to sie dzieje ze lewica, ktora powinna bronic
interesy slabszych, a wiec i sluzby zdrowia, robotnikow i stoczniowcow
doprowadza do stanu w ktorym wybuchaja strajki np: z powodu nedzy panujacej
w sluzbie zdrowia, albo likwidacji kopalni zamiast ich przetworzenia na
zaklady produkujace gaz koksowniczy, albo tez z powodu dopuszczania do braku
kontroli nad zamykaniem zakladow, przyklad Ozarow.Dlaczego dochodzi do tego
ze pieniadze ida w bloto na nietrafione inwestycje kosztem ludzi
najubozszych, bo tych najbogatszych nawet abolicja podatkowa nie jest w
stanie ruszyc?. Dlaczego dochodzi do stanu w ktorym lewica broniaca
interesow wyzej wymienionych buntuje ich przeciwko sobie, a potem sie dziwi
skad ida hasla SOLIDARNOSC.