Dodaj do ulubionych

Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa os...

    • kres_ludzkosci na meskich rozmowach minie lato:) 07.03.06, 10:18
      a moze by tk wspolna sesja w 'nowym menie'?

      slowskowyt.blox.pl/
      • piss-on-pis4 na męskich (?) rozmowach minie lato, jesień, zima, 07.03.06, 10:52

        W styczniu prezydent obiecał bratu, że nie rozwiąże parlamentu w przypadku
        powodzenia planu stabilizacyjnego.

        Brat w podzięce obiecał, że nie będzie już go namawiał
        na zabór (udział w ) żadnego dobra ludzkości. Sam tego
        dokonywać będzie rękoma ministrów swojego rządu, którym kieruje
        KM. Gdyby się komuś wydawało, że to oni, to nieprawda
    • luuka nawet na zdjęciach wychodzi ich oszołomstwo! 07.03.06, 10:37
      • qc Zdjecie: w kolejce do Psychiatry ? 07.03.06, 10:44
        Takich nieudacznikow polska scena polityczna jeszcze nie miala.
        A jak sie zdarzylo, to od razu podwojnie.
      • piss-on-pis4 Heil Lepper!!! 07.03.06, 11:05
      • kres_ludzkosci Re: nawet na zdjęciach wychodzi ich oszołomstwo! 07.03.06, 11:11
        nie jestem, delikatnie mowiac milosnikiem 'ja z bratem', ale po pierwsze
        nieladnie takie rzeczy wypisywac, po drugie co mialoby znaczyc 'na zdjeciach
        wychodzi'

        slowskowyt.blox.pl/
      • seawolfie Re: nawet na zdjęciach wychodzi ich oszołomstwo! 07.03.06, 11:37
        Hi, hi, jeśli poziom intelektualny tego postu jest reprezentatywny dla
        pisofobów, to Kaczory moga spać spokojnie. "Oszołomstwo wychodzące na
        zdjęciach", hi,hi,hi! Paranoja...
        • kres_ludzkosci Re: nawet na zdjęciach wychodzi ich oszołomstwo! 07.03.06, 12:55
          nie wiem kto to pisofob, ale zapewniam, ze ten post nie jest reprezentatywny
          dla przeciwnikow 'ja z bratem'

          slowskowyt.blox.pl/html
          seawolfie napisał:

          > Hi, hi, jeśli poziom intelektualny tego postu jest reprezentatywny dla
          > pisofobów, to Kaczory moga spać spokojnie. "Oszołomstwo wychodzące na
          > zdjęciach", hi,hi,hi! Paranoja...
    • shedows1969 Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 10:46
      Panie prezydencie niech Pan robi wybory bo Giertych to niepoważny człowiek.Taki
      był dziadek ojciec i syn, oni zawsze mają poglądy szkodzące Polsce.Leper
      wypłynie bo reprezentuje wielką narazie przegraną część wyborców jak się mam
      nadzieje polepszy to Leper zniknie lub sie zmieni
      • piss-on-pis4 będzie kolejna rozmowa -- może z psychiatrą??? 07.03.06, 11:04
        shedows1969 napisał:

        > Panie prezydencie niech Pan robi wybory bo Giertych to niepoważny człowiek.Taki
        > był dziadek ojciec i syn, oni zawsze mają poglądy szkodzące Polsce.Leper
        > wypłynie bo reprezentuje wielką narazie przegraną część wyborców jak się mam
        > nadzieje polepszy to Leper zniknie lub sie zmieni
      • praptak Giełda w dół - grypa, pakt, czy jedno z drugim? 07.03.06, 11:09
        Hehe, zaglądam sobie na stronę GPW, a tam wszystkie indeksy ponad 2% w dół...
        Ciekawe dlaczego? Od informacji o ptasiej grypie?
    • rom48 Jestem zwolennikiem PO i mowie nie wyborm!!!! 07.03.06, 11:11
      Niech kaczory pokaza co potrafia, moze ludzie przejza na oczy, choc szkoda zmarnowanego czasu dla kraju. Dla mnie tez bo nie wiele lat przedemna. (moze i dni to wie tylko Bog)
    • kosa811 Wreszcie coś wesołego w tych wirusowych czasach 07.03.06, 11:17
    • polityczna_ptasia_grypa śmiało do wyborów:) 07.03.06, 11:17
      śmiało pisiorki, rozwiążcie parlament, a dostaniecie takiego kopa w dupe od
      społeczeństwa, że nawet wasze chore teorie spiskowe nie pomogą i znikniecie jak
      krzaklewski. A kaczki zostaną zapamiętane jako największa porażka III RP
      • r0b0l Re: śmiało do wyborów:) 07.03.06, 11:31
        niech jeszcze ze 2 miesiące porządzą.
        Więcej już nie zepsują ale zostaną lepiej zapamiętani.
        Idę o zakład że czerwoni dostaną 20% w wyborach
        • bio.mum Re: śmiało do wyborów:) 07.03.06, 12:00
          r0b0l napisał:

          > niech jeszcze ze 2 miesiące porządzą.
          > Więcej już nie zepsują ale zostaną lepiej zapamiętani.
          > Idę o zakład że czerwoni dostaną 20% w wyborach

          Czerwoni? Jacy czerwoni? SLD? Nie ma takiej możliwości ( i dobrze). PO wygra. A
          to będzie kolejna porażka. Przeciez Tusek kumpluje się z Kaczorami i złego
          słowa nie da na nich powiedzieć. Te jego uszczypliwości to zwykłe
          przekomarzanie się. Po prostu pozwala PiSowi obmacywać się od pasa w górę.

          Polska cierpi na brak wiarygodnej klasy politycznej. Albo psychotycy albo
          nieudacznicy. ...Więc czy PO czy PiS to będzie takie samo szambo. Ile przetrwa
          ten rząd tego nie wiem, ale idę o zakład, że Jurek utrzyma się na stanowisku
          marszałka, nawet jak przyspieszone wygra PO.



        • piss-on-pis4 Re: śmiało do wyborów:) 07.03.06, 12:16
          r0b0l napisał:

          > niech jeszcze ze 2 miesiące porządzą.
          > Więcej już nie zepsują ale
          my będziemy musieli przez lata to naprawiać

          zostaną lepiej zapamiętani.
          Już ich pamiętamy od lat. Niektórzy pamiętają ich od skoku na księżyc. Szkoda,
          że im się to nie udało. My zdobylibyśmy Księżyc, a zaraza
          nam nie groziłaby.

          > Idę o zakład że czerwoni dostaną 20% w wyborach

          Obawiam się, że nie trafiłeś. Pamięć wyborców jest jest skończenie wybórcza


          Psychopatia i Skretynienie
    • ted1951 Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 11:36

      Niesamowite! To teraz PiS chce już sojuszu z SLD i PO? Do czego oni jeszcze
      są zdolni. Degrengolada!
    • stefa12 Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 11:43
      aziuta napisał:

      > Wot kakaja socjotechnika! - „Prezes nie musiał mówić, że w Polsce wolnych
      >
      > mediów nie ma... Ale jednocześnie impregnuje naszych wyborców na to, co w
      > mediach o PiS słyszą i czytają. Bo dziennikarze po prostu nas nie lubią.”
      >
      >
      > Oj, pisiorki, pisiorki! Jak tu was nie lubić? Polityka bez was byłaby po
      > prostu nudna! :-)
      Przy takim uszczypliwym artykule - gacie do prania?
    • malpa1230 Pakt oszołomów !!! 07.03.06, 11:49
      i nic wiecej
    • pyosalpinx Kiedys prawdziwych mezczyzn poznawalo sie... 07.03.06, 11:50
      ...op tym jak konczyli. Koniec Leszka M. byl rzeczywiscie imponujacy. Teraz
      prawdziwych mezczyzn poznaje sie po "meskich rozmowach". Ciekawe tylko jak tacy
      skocza ? Czy podobnie jak Leszek M. ?
    • piss-on-pis4 Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 12:06
      taziuta napisał:
      > Wot kakaja socjotechnika! - „Prezes nie musiał mówić, że w Polsce wolnych
      >
      > mediów nie ma... Ale jednocześnie impregnuje naszych wyborców na to, co w
      > mediach o PiS słyszą i czytają. Bo dziennikarze po prostu nas nie lubią.”
      >
      >
      > Oj, pisiorki, pisiorki! Jak tu was nie lubić? Polityka bez was byłaby po
      > prostu nudna! :-)

      Przypomnijscie sobie mili, co mówił JK w debacie 100 dni Rządu:

      z wystąpienia JK w dniu 2006/02/17 (100 dni rządu)

      .... które nic nie mają wspólnego ze zwykłym rynkiem ...

      Czy On wie, co to jest zwykły rynek? Ciekawe skąd to wie???

      Z drugiej strony tak ocenili go wyborcy. A skąd oni wiedzieli,
      kogo wybierają? Z tych nie/wolnych mediów?

      Niczemu zatem nie należy się dziwić!!! W szczególności nieporadności rządu –
      oberpremier jest dyletantem nie tylko w tej dziedzinie a jego liczni
      wyznwcy też ekspertami się nia jawią ...

      No to po co tę żabę żremy? Przecież to paskudztwo: wygląda paskudnie, paskudnie
      i niekompetentnie zachowuje się, paskudnie postępuje, ...

      Psychopatia i Skretynienie



      • bio.mum Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 12:08
        piss-on-pis4 napisał:


        >
        > Psychopatia i Skretynienie

        Psychotycy i S%$$#wiele
        >
        • jerzy30 taka to ironia losu że od tych dwu wariatów - 07.03.06, 12:17
          Leppera i Giertycha zależy wykasowanie psychopatów z PISU
          • piss-on-pis4 Re: taka to ironia losu że od tych dwu wariatów - 07.03.06, 12:27
            jerzy30 napisał:

            > Leppera i Giertycha zależy wykasowanie psychopatów z PISU

            W końcu nie bez udziału PO, która myśląc a potem postępując nieporadnie
            zawiodła wyborców, którzy występując przeciw WOLNOŚCI (liberalizm)
            wybrali coś nieistniejącego i nieuświadamianego IV RP,
            której wizji nikt im nie przedstawił bo JEJ NIE MIAŁ.

            Ów ktoś 'Prezes JK z układu' et consortes trafnie przyjęli założenie,
            że wyborcy to przygłupy, którym zgrabne hasło wystarczy, bo
            i atk nad nim nie pomyślą. I mieli rację.

            Wyszliśmy na głupów zamiast spokojnie wziąć się za douczenie się,
            sprzątanie i przygotowania do porządków.

            Polak jak zwykle powinien być mądry chociaż po szkodzie

            Psychopatia i Skretynienie

            a teraz klniemy w żywy kamień
            • malpa1230 Psychopatia i Skretynienie 07.03.06, 14:05
              dobre !!!
      • piss-on-pis4 A teraz PiSiory zerknijcie na rynki walutowe ... 07.03.06, 13:05

        Lesnin mówił: państwem może rządzić kucharka. Zorganiizował więc swój dwór
        podpowidaczy. Kucharka rządziła 80 lat a dziś wychowane przez tej kucharki
        kaczątka zadundowawszy nam nowy PRL też już właśnie odpadać zaczną
        od władzy.
        Ani nie zdążyli rozpieprzyć spieprzonego przez półwiewcze i nienaprawionego
        systemu finnsowego i już muszą odpadać. Zaczynają działać odtworzone elementy
        tegoż systemu.
        Jest jeszcze niebezpieczeństwo wystąpienia potomka socjalistów (AL), który to
        potrafi czynić cuda, a wyborcy jako tych cudów entuzjaści, mogą na niego
        głosować (daj Boże NIE), ale to byłyby ostatnie podrygi zdychającej ostrygi.

        A na giełdach dostajemy ostatenie ostrzeżenie.

        Balcerowicz chce odejść. W konću zawsze mądrzejsi ludzie ustępują. A idioci
        pozostają w nadzieji, że się załapią.
        Oj będzie kontrrewolucja
    • smentuff Do męskiej rozmowy jak nazwa wskazuje 07.03.06, 12:26
      potrzebni są mężczyźni. I tylko tyle. W pakcie "stabilizacyjnym" to AŻ tyle.
      • uu1 Re: Do męskiej rozmowy jak nazwa wskazuje 07.03.06, 14:32
        Wystarczy mieć podwójny poziom wrodzonego sku..syństwa aby czuć się między nimi
        jak między swoimi. Zwróć uwagę, że cała czołówka PiS to ludzie fizycznie i/lub
        umysłowo ułomni. Stąd ich reakcja na otaczający świat. A nie są z gatunku
        Forrest Gump.
    • yavorius buahahhaha 07.03.06, 12:57
      Kaczyński, Lepper, Giertych i męska rozmowa??? :DDDDDDDDDDDD
    • krwawymsciciel Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 12:59
      "Jarosław Kaczyński zaprosi Andrzeja Leppera i Romana Giertycha na męską rozmowę
      - ujawniają politycy PiS"

      hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
      • sclavus Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 13:39
        krwawymsciciel napisał:

        > "Jarosław Kaczyński zaprosi Andrzeja Leppera i Romana Giertycha na męską
        rozmow
        > ę
        > - ujawniają politycy PiS"
        >


        ... Jarek będzie z kotem - bez wsparcia nie da rady...
    • robot_humano weź Jarek taboret bo Romka nie sięgniesz... 07.03.06, 13:37
    • sclavus To jest nudne!!! 07.03.06, 13:38
      taziuta napisał:


      > Oj, pisiorki, pisiorki! Jak tu was nie lubić? Polityka bez was byłaby po
      > prostu nudna! :-)

      Jeden numer - przechodzi...Drugi raz: comedia del arte - śmieszny Kaczor.. .a w
      czasach ptasiej grypy - tym śmieszniejszy
      Podejrzewam następny komunikat: kazałem SOLPR przyklęknąć na oba kolanka(sic!)
      i niżej pochylić karki, bo jak nie, to ... przedterminowe wybory!!!
      A kto się ich najbardziej boi??? No, przecie PiSiory i PiSiorowate....
    • lukasito Mięska rozmowa o sroczce:) 07.03.06, 13:52
      Jak mam byc szczery, to zbiera mi sie na wymioty ilekroć słyszę:
      1.pakt stabilizacyjny
      2. Przemysław Gosiewski
      3. andrzej lepper
      4. roman gierych
      5. marek jurek
      6. kaczki i inne nazwiska
      7. Kazio Marcieńkiewicz
      Dlatego domagam się od nich autodezintegracji, a przynajmniej zniknięcia z
      mediów!. Media są stronnicze i cały czas pokazują polityków!
      • bio.mum Słownik PiSiaków 07.03.06, 13:58
        hucpa
        sitwa
        lewaki
        lobby homoseksualne
        układ
        tak, to jest dobre pytanie Panie redaktorze ...Kaziu M
        impossybilizm,
        łże-elita,
        antypaństwowcy
        "w tym zakresie" Gosiewskiego
        Hańba - haniebne- Jurka
        "Kolejna manipulacja Gazety Wyborczej"
        Wysoce nieprawdopodobne.....albo-te informacje są PORAŻAJĄCE....
        jątrzyć

        ..ciekawe ile słów przeniesionych jest żywcem z PRL

        jakieś propozycje?

        • malpa1230 PiS to PRL na odwrót 07.03.06, 14:07
          tylko zamiast komitetu partii jest plebania. Ale sposób myślenia podobny.
          • uu1 Re: PiS to PRL na odwrót 07.03.06, 14:27
            malpa1230 napisał:

            > tylko zamiast komitetu partii jest plebania. Ale sposób myślenia podobny.
          • clowley Re: PiS to PRL na odwrót 08.03.06, 01:05
            malpa1230 napisał:

            > tylko zamiast komitetu partii jest plebania. Ale sposób myślenia podobny.
        • lukasito Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 14:39
          Jeszcze:
          -front obrony przestępców
          -Ludwik Dorn był bity, bity straszliwie (odpowiedź na wszystko w wykonaniu
          Ziobry)
          -powtórzę to jeszcze raz... (to zdanie Gosiewskiego na zakończenie każdego
          akapitu)
          -tym zdaniem X wpisał się w... (tu nasepuje albo 'układ', albo 'front obrony
          przestępców')

          W sumie to język PiSu nie jest wart naszego dłuższego zastanowienia... chłopcy
          pieprzą głównie od rzeczy, tudzież obracają kota ogonem. Zastanawiające jest,
          że najmniej słychać poszczególnych ministrów, którzy wyraźnie do powiedzenia
          nic interesującego nie mają...
          • uu1 Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 14:44
            Najwyższy czas zaprojektować nowy model kota, do wykręcania ogonem na wszystkie
            strony.
          • bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 14:44
            lukasito napisał:
            Zastanawiające jest,
            > że najmniej słychać poszczególnych ministrów, którzy wyraźnie do powiedzenia
            > nic interesującego nie mają...

            Bo wszyscy przeciwko nim szczują;))) Szczuka za tym stoi;)

            • uu1 Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:00
              I szczypią. Szczypiorniści. I szczerzą zęby. Szczeżuje. Jak Oni to wytrzymują?
              • bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:03
                uu1 napisała:

                > I szczypią. Szczypiorniści. I szczerzą zęby. Szczeżuje. Jak Oni to wytrzymują?



                Szczerze szczwane szczurki z nich:) dlatego mogą:)
                • uu1 Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:06
                  > Szczerze szczwane szczurki z nich:) dlatego mogą:)
                  Taki dornotropizm?
                  • bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:07
                    uu1 napisała:

                    > > Szczerze szczwane szczurki z nich:) dlatego mogą:)
                    > Taki dornotropizm?

                    dornoturpizm


              • bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:27
                uu1 napisała:

                > I szczypią. Szczypiorniści. I szczerzą zęby. Szczeżuje. Jak Oni to wytrzymują?


                zapomniałam!!- "Potężna siła"!!!:)))

                hehe..jak to dobrze, że klon bonaparstka ma codzienie konferencję:))
                • uu1 Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:36
                  W ramach planu awaryjnego można zrobić wybory jedynie dla abonentów RM i TV Trwam.
                  • bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:42
                    uu1 napisała:

                    > W ramach planu awaryjnego można zrobić wybory jedynie dla abonentów RM i TV
                    Trw
                    > am.

                    Słuchacze radia zet i abonenci publicznej też mogliby spokojnie zasilić. Na tym
                    polega problem. Dużo wiecej z tych, którzy pójdą na wybory i zagłosują na PiS,
                    czytują superexpres i ogladają teleexpres.

    • halfliner Stabilizator szantażysta rusz do akcji. 07.03.06, 14:04
    • malpa1230 Kaczory za szantaż powinni siedzieć . 07.03.06, 14:06
      A te sierotki- Lepper i Giertych dają się robić jak chłopcy.
    • pawka55 To juz szczyt debilizmu... 07.03.06, 14:29
      aby uznac iz Polsce jest potrzebny przywodca, ktory polaryzuje juz i tak
      bardzo spolaryzowane spoleczenstwo. Teraz powinien on wprowadzic powszechne
      prawo posiadania broni, usiasc z zalozonymi rekoma i przygladac sie
      jak "spolaryzowani" rodacy wyeliminuja sie sami.

      Pogratulowac Polsce takiego kretynskiego rzadzacego establishmentu

      Polak z US
      • wet3 do "pawka55" 07.03.06, 14:40
        pawka55 napisał:

        > aby uznac iz Polsce jest potrzebny przywodca, ktory polaryzuje juz i tak
        > bardzo spolaryzowane spoleczenstwo. Teraz powinien on wprowadzic powszechne
        > prawo posiadania broni, usiasc z zalozonymi rekoma i przygladac sie
        > jak "spolaryzowani" rodacy wyeliminuja sie sami.
        >
        > Pogratulowac Polsce takiego kretynskiego rzadzacego establishmentu
        >
        > Polak z US

        Widac, ze malo rozumiesz polska rzeczywistosc. Pierwszy raz od 16-yu lat wybory
        zakonczyly sie w Polsce nie tak jak bylo zaplanowane. Niestety, "nieplanowana"
        partia (ktorej entuzjasta raczej nie jestem - bo wolalbym LPR lub Samoobrone)
        nie osiagnela wiekszosci potrzebnej do przeprowadzenia swoich reform i
        potrzebuje koalicji lub jakiejs stabilizacji, a przeciwnicy nie spia i ochoczo
        dolewaja oliwy do ognia. Jak to sie skonczy? - Sam Bog raczy tylko wiedziec.
    • usmie WYBORY!!!!!!!!!!!!!! 07.03.06, 14:38
      CHYBA INNEJ RADY NIE MA. SONDAŻ??? KTO JE ZAMAWIA. WOJUJĄCE Z PIS MEDIA. JA
      WIERZĘ W PIS. JESLI NIE ONI TO JUZ NAPEWNO NIKT TEGO BAGNA NIE ZLIKWIDUJE.
      • bio.mum Re: WYBORY!!!!!!!!!!!!!! 07.03.06, 14:43
        usmie napisał:

        > CHYBA INNEJ RADY NIE MA. SONDAŻ??? KTO JE ZAMAWIA. WOJUJĄCE Z PIS MEDIA. JA
        > WIERZĘ W PIS. JESLI NIE ONI TO JUZ NAPEWNO NIKT TEGO BAGNA NIE ZLIKWIDUJE.

        weź tabletkę


      • wet3 do usmie 07.03.06, 14:45
        usmie napisał:

        > CHYBA INNEJ RADY NIE MA. SONDAŻ??? KTO JE ZAMAWIA. WOJUJĄCE Z PIS MEDIA. JA
        > WIERZĘ W PIS. JESLI NIE ONI TO JUZ NAPEWNO NIKT TEGO BAGNA NIE ZLIKWIDUJE.

        Wybory chyba nie przyniosa wielkiej poprawy sytuacji. PiS powiekszy swoja
        przewage nad PO, Samoobrona moze tez zdobedzie pare glosow wiecej, ale LPR moze
        nie dostac progu. Sytuacja pozostanie wiec mniej wiecej taka sama.
    • halfliner Panie Giertych, wstydź się pan, żeby taki mały 07.03.06, 15:02
      • halfliner przestraszał takiego dużego! 07.03.06, 15:03
    • a.k.traper Znowu obornik na giełdzie spadnie 07.03.06, 15:15
    • hen3bor Wybory to przykra konieczność! 07.03.06, 15:33
      Od samego początku nie miałem co do owej koalicji, zawartej na kaczych
      warunkach żadnych wątpliwości. Moje spostrzeżenia dziś się sprawdzają.
      Kaczorki, lub jak kto woli Dwaj tacy co ukradli księżyc, nie są w stanie
      sprawować rządów. Buta jaką prezentowali w okresie przedwyborczym, mogła i
      zadowoliła tylko społeczność przywiązaną do radia maryja i mocherkowych
      berecików. To prawda są ciepłe, lecz kłębiące się pod nimi myśli, są jak i one
      skołtunione.
      Społeczeństwo powinno zrozumieć jedną z prostych prawd - nie głosujesz - to
      znaczy że popierasz tych, których dziś krytykujesz.
      Ja mogę krytykować bo głosowałem, moi kandydaci niestety przegrali, ale
      przynajmniej mam moralne prawo wieszać psy na dziś będących u władzy. A ta mi
      sie nie podoba. Nie podoba mi się ich styl - przypominający KCPZPR - z którym
      walczyłem. Nie podoba mi się arogancja, z jaką sprawują swoje - powierzone im
      przez 20 - 22% społeczeństwa zadanie, nie podoba mi się nic.
      DLATEGO WYBORY I GDY ZNOWU DOJDĄ DO WŁADZY - PONOWNE WYBORY AŻ DO SKUTKU.
      jEDYNYM FACETEM W TYM BAŁAGANIE, KTÓRY MÓGŁBY SIĘ OSTAĆ JEST P. PREMIER.
      POZOSTAŁA BRYGADA DO WYMIANY, ŁĄCZNIE Z PREZYDENTEM.
    • szowinita Straszyć można raz a później traci się wiarygodnoś 07.03.06, 16:22
      wiarygodność. Jeszcze tylko brakuje kolejnego orędzia prezydenckiego, które
      będzie przełożone na później :)

      Panowie Kaczyńscy, trochę powagi!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka