kres_ludzkosci na meskich rozmowach minie lato:) 07.03.06, 10:18 a moze by tk wspolna sesja w 'nowym menie'? slowskowyt.blox.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
piss-on-pis4 na męskich (?) rozmowach minie lato, jesień, zima, 07.03.06, 10:52 W styczniu prezydent obiecał bratu, że nie rozwiąże parlamentu w przypadku powodzenia planu stabilizacyjnego. Brat w podzięce obiecał, że nie będzie już go namawiał na zabór (udział w ) żadnego dobra ludzkości. Sam tego dokonywać będzie rękoma ministrów swojego rządu, którym kieruje KM. Gdyby się komuś wydawało, że to oni, to nieprawda Odpowiedz Link Zgłoś
qc Zdjecie: w kolejce do Psychiatry ? 07.03.06, 10:44 Takich nieudacznikow polska scena polityczna jeszcze nie miala. A jak sie zdarzylo, to od razu podwojnie. Odpowiedz Link Zgłoś
kres_ludzkosci Re: nawet na zdjęciach wychodzi ich oszołomstwo! 07.03.06, 11:11 nie jestem, delikatnie mowiac milosnikiem 'ja z bratem', ale po pierwsze nieladnie takie rzeczy wypisywac, po drugie co mialoby znaczyc 'na zdjeciach wychodzi' slowskowyt.blox.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
seawolfie Re: nawet na zdjęciach wychodzi ich oszołomstwo! 07.03.06, 11:37 Hi, hi, jeśli poziom intelektualny tego postu jest reprezentatywny dla pisofobów, to Kaczory moga spać spokojnie. "Oszołomstwo wychodzące na zdjęciach", hi,hi,hi! Paranoja... Odpowiedz Link Zgłoś
kres_ludzkosci Re: nawet na zdjęciach wychodzi ich oszołomstwo! 07.03.06, 12:55 nie wiem kto to pisofob, ale zapewniam, ze ten post nie jest reprezentatywny dla przeciwnikow 'ja z bratem' slowskowyt.blox.pl/html seawolfie napisał: > Hi, hi, jeśli poziom intelektualny tego postu jest reprezentatywny dla > pisofobów, to Kaczory moga spać spokojnie. "Oszołomstwo wychodzące na > zdjęciach", hi,hi,hi! Paranoja... Odpowiedz Link Zgłoś
shedows1969 Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 10:46 Panie prezydencie niech Pan robi wybory bo Giertych to niepoważny człowiek.Taki był dziadek ojciec i syn, oni zawsze mają poglądy szkodzące Polsce.Leper wypłynie bo reprezentuje wielką narazie przegraną część wyborców jak się mam nadzieje polepszy to Leper zniknie lub sie zmieni Odpowiedz Link Zgłoś
piss-on-pis4 będzie kolejna rozmowa -- może z psychiatrą??? 07.03.06, 11:04 shedows1969 napisał: > Panie prezydencie niech Pan robi wybory bo Giertych to niepoważny człowiek.Taki > był dziadek ojciec i syn, oni zawsze mają poglądy szkodzące Polsce.Leper > wypłynie bo reprezentuje wielką narazie przegraną część wyborców jak się mam > nadzieje polepszy to Leper zniknie lub sie zmieni Odpowiedz Link Zgłoś
praptak Giełda w dół - grypa, pakt, czy jedno z drugim? 07.03.06, 11:09 Hehe, zaglądam sobie na stronę GPW, a tam wszystkie indeksy ponad 2% w dół... Ciekawe dlaczego? Od informacji o ptasiej grypie? Odpowiedz Link Zgłoś
rom48 Jestem zwolennikiem PO i mowie nie wyborm!!!! 07.03.06, 11:11 Niech kaczory pokaza co potrafia, moze ludzie przejza na oczy, choc szkoda zmarnowanego czasu dla kraju. Dla mnie tez bo nie wiele lat przedemna. (moze i dni to wie tylko Bog) Odpowiedz Link Zgłoś
polityczna_ptasia_grypa śmiało do wyborów:) 07.03.06, 11:17 śmiało pisiorki, rozwiążcie parlament, a dostaniecie takiego kopa w dupe od społeczeństwa, że nawet wasze chore teorie spiskowe nie pomogą i znikniecie jak krzaklewski. A kaczki zostaną zapamiętane jako największa porażka III RP Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l Re: śmiało do wyborów:) 07.03.06, 11:31 niech jeszcze ze 2 miesiące porządzą. Więcej już nie zepsują ale zostaną lepiej zapamiętani. Idę o zakład że czerwoni dostaną 20% w wyborach Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: śmiało do wyborów:) 07.03.06, 12:00 r0b0l napisał: > niech jeszcze ze 2 miesiące porządzą. > Więcej już nie zepsują ale zostaną lepiej zapamiętani. > Idę o zakład że czerwoni dostaną 20% w wyborach Czerwoni? Jacy czerwoni? SLD? Nie ma takiej możliwości ( i dobrze). PO wygra. A to będzie kolejna porażka. Przeciez Tusek kumpluje się z Kaczorami i złego słowa nie da na nich powiedzieć. Te jego uszczypliwości to zwykłe przekomarzanie się. Po prostu pozwala PiSowi obmacywać się od pasa w górę. Polska cierpi na brak wiarygodnej klasy politycznej. Albo psychotycy albo nieudacznicy. ...Więc czy PO czy PiS to będzie takie samo szambo. Ile przetrwa ten rząd tego nie wiem, ale idę o zakład, że Jurek utrzyma się na stanowisku marszałka, nawet jak przyspieszone wygra PO. Odpowiedz Link Zgłoś
piss-on-pis4 Re: śmiało do wyborów:) 07.03.06, 12:16 r0b0l napisał: > niech jeszcze ze 2 miesiące porządzą. > Więcej już nie zepsują ale my będziemy musieli przez lata to naprawiać zostaną lepiej zapamiętani. Już ich pamiętamy od lat. Niektórzy pamiętają ich od skoku na księżyc. Szkoda, że im się to nie udało. My zdobylibyśmy Księżyc, a zaraza nam nie groziłaby. > Idę o zakład że czerwoni dostaną 20% w wyborach Obawiam się, że nie trafiłeś. Pamięć wyborców jest jest skończenie wybórcza Psychopatia i Skretynienie Odpowiedz Link Zgłoś
ted1951 Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 11:36 Niesamowite! To teraz PiS chce już sojuszu z SLD i PO? Do czego oni jeszcze są zdolni. Degrengolada! Odpowiedz Link Zgłoś
stefa12 Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 11:43 aziuta napisał: > Wot kakaja socjotechnika! - „Prezes nie musiał mówić, że w Polsce wolnych > > mediów nie ma... Ale jednocześnie impregnuje naszych wyborców na to, co w > mediach o PiS słyszą i czytają. Bo dziennikarze po prostu nas nie lubią.” > > > Oj, pisiorki, pisiorki! Jak tu was nie lubić? Polityka bez was byłaby po > prostu nudna! :-) Przy takim uszczypliwym artykule - gacie do prania? Odpowiedz Link Zgłoś
pyosalpinx Kiedys prawdziwych mezczyzn poznawalo sie... 07.03.06, 11:50 ...op tym jak konczyli. Koniec Leszka M. byl rzeczywiscie imponujacy. Teraz prawdziwych mezczyzn poznaje sie po "meskich rozmowach". Ciekawe tylko jak tacy skocza ? Czy podobnie jak Leszek M. ? Odpowiedz Link Zgłoś
piss-on-pis4 Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 12:06 taziuta napisał: > Wot kakaja socjotechnika! - „Prezes nie musiał mówić, że w Polsce wolnych > > mediów nie ma... Ale jednocześnie impregnuje naszych wyborców na to, co w > mediach o PiS słyszą i czytają. Bo dziennikarze po prostu nas nie lubią.” > > > Oj, pisiorki, pisiorki! Jak tu was nie lubić? Polityka bez was byłaby po > prostu nudna! :-) Przypomnijscie sobie mili, co mówił JK w debacie 100 dni Rządu: z wystąpienia JK w dniu 2006/02/17 (100 dni rządu) .... które nic nie mają wspólnego ze zwykłym rynkiem ... Czy On wie, co to jest zwykły rynek? Ciekawe skąd to wie??? Z drugiej strony tak ocenili go wyborcy. A skąd oni wiedzieli, kogo wybierają? Z tych nie/wolnych mediów? Niczemu zatem nie należy się dziwić!!! W szczególności nieporadności rządu – oberpremier jest dyletantem nie tylko w tej dziedzinie a jego liczni wyznwcy też ekspertami się nia jawią ... No to po co tę żabę żremy? Przecież to paskudztwo: wygląda paskudnie, paskudnie i niekompetentnie zachowuje się, paskudnie postępuje, ... Psychopatia i Skretynienie Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 12:08 piss-on-pis4 napisał: > > Psychopatia i Skretynienie Psychotycy i S%$$#wiele > Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 taka to ironia losu że od tych dwu wariatów - 07.03.06, 12:17 Leppera i Giertycha zależy wykasowanie psychopatów z PISU Odpowiedz Link Zgłoś
piss-on-pis4 Re: taka to ironia losu że od tych dwu wariatów - 07.03.06, 12:27 jerzy30 napisał: > Leppera i Giertycha zależy wykasowanie psychopatów z PISU W końcu nie bez udziału PO, która myśląc a potem postępując nieporadnie zawiodła wyborców, którzy występując przeciw WOLNOŚCI (liberalizm) wybrali coś nieistniejącego i nieuświadamianego IV RP, której wizji nikt im nie przedstawił bo JEJ NIE MIAŁ. Ów ktoś 'Prezes JK z układu' et consortes trafnie przyjęli założenie, że wyborcy to przygłupy, którym zgrabne hasło wystarczy, bo i atk nad nim nie pomyślą. I mieli rację. Wyszliśmy na głupów zamiast spokojnie wziąć się za douczenie się, sprzątanie i przygotowania do porządków. Polak jak zwykle powinien być mądry chociaż po szkodzie Psychopatia i Skretynienie a teraz klniemy w żywy kamień Odpowiedz Link Zgłoś
piss-on-pis4 A teraz PiSiory zerknijcie na rynki walutowe ... 07.03.06, 13:05 Lesnin mówił: państwem może rządzić kucharka. Zorganiizował więc swój dwór podpowidaczy. Kucharka rządziła 80 lat a dziś wychowane przez tej kucharki kaczątka zadundowawszy nam nowy PRL też już właśnie odpadać zaczną od władzy. Ani nie zdążyli rozpieprzyć spieprzonego przez półwiewcze i nienaprawionego systemu finnsowego i już muszą odpadać. Zaczynają działać odtworzone elementy tegoż systemu. Jest jeszcze niebezpieczeństwo wystąpienia potomka socjalistów (AL), który to potrafi czynić cuda, a wyborcy jako tych cudów entuzjaści, mogą na niego głosować (daj Boże NIE), ale to byłyby ostatnie podrygi zdychającej ostrygi. A na giełdach dostajemy ostatenie ostrzeżenie. Balcerowicz chce odejść. W konću zawsze mądrzejsi ludzie ustępują. A idioci pozostają w nadzieji, że się załapią. Oj będzie kontrrewolucja Odpowiedz Link Zgłoś
smentuff Do męskiej rozmowy jak nazwa wskazuje 07.03.06, 12:26 potrzebni są mężczyźni. I tylko tyle. W pakcie "stabilizacyjnym" to AŻ tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Do męskiej rozmowy jak nazwa wskazuje 07.03.06, 14:32 Wystarczy mieć podwójny poziom wrodzonego sku..syństwa aby czuć się między nimi jak między swoimi. Zwróć uwagę, że cała czołówka PiS to ludzie fizycznie i/lub umysłowo ułomni. Stąd ich reakcja na otaczający świat. A nie są z gatunku Forrest Gump. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius buahahhaha 07.03.06, 12:57 Kaczyński, Lepper, Giertych i męska rozmowa??? :DDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
krwawymsciciel Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 12:59 "Jarosław Kaczyński zaprosi Andrzeja Leppera i Romana Giertycha na męską rozmowę - ujawniają politycy PiS" hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Pakt stablilizacyjny: będzie kolejna rozmowa 07.03.06, 13:39 krwawymsciciel napisał: > "Jarosław Kaczyński zaprosi Andrzeja Leppera i Romana Giertycha na męską rozmow > ę > - ujawniają politycy PiS" > ... Jarek będzie z kotem - bez wsparcia nie da rady... Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus To jest nudne!!! 07.03.06, 13:38 taziuta napisał: > Oj, pisiorki, pisiorki! Jak tu was nie lubić? Polityka bez was byłaby po > prostu nudna! :-) Jeden numer - przechodzi...Drugi raz: comedia del arte - śmieszny Kaczor.. .a w czasach ptasiej grypy - tym śmieszniejszy Podejrzewam następny komunikat: kazałem SOLPR przyklęknąć na oba kolanka(sic!) i niżej pochylić karki, bo jak nie, to ... przedterminowe wybory!!! A kto się ich najbardziej boi??? No, przecie PiSiory i PiSiorowate.... Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Mięska rozmowa o sroczce:) 07.03.06, 13:52 Jak mam byc szczery, to zbiera mi sie na wymioty ilekroć słyszę: 1.pakt stabilizacyjny 2. Przemysław Gosiewski 3. andrzej lepper 4. roman gierych 5. marek jurek 6. kaczki i inne nazwiska 7. Kazio Marcieńkiewicz Dlatego domagam się od nich autodezintegracji, a przynajmniej zniknięcia z mediów!. Media są stronnicze i cały czas pokazują polityków! Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Słownik PiSiaków 07.03.06, 13:58 hucpa sitwa lewaki lobby homoseksualne układ tak, to jest dobre pytanie Panie redaktorze ...Kaziu M impossybilizm, łże-elita, antypaństwowcy "w tym zakresie" Gosiewskiego Hańba - haniebne- Jurka "Kolejna manipulacja Gazety Wyborczej" Wysoce nieprawdopodobne.....albo-te informacje są PORAŻAJĄCE.... jątrzyć ..ciekawe ile słów przeniesionych jest żywcem z PRL jakieś propozycje? Odpowiedz Link Zgłoś
malpa1230 PiS to PRL na odwrót 07.03.06, 14:07 tylko zamiast komitetu partii jest plebania. Ale sposób myślenia podobny. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: PiS to PRL na odwrót 07.03.06, 14:27 malpa1230 napisał: > tylko zamiast komitetu partii jest plebania. Ale sposób myślenia podobny. Odpowiedz Link Zgłoś
clowley Re: PiS to PRL na odwrót 08.03.06, 01:05 malpa1230 napisał: > tylko zamiast komitetu partii jest plebania. Ale sposób myślenia podobny. Odpowiedz Link Zgłoś
lukasito Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 14:39 Jeszcze: -front obrony przestępców -Ludwik Dorn był bity, bity straszliwie (odpowiedź na wszystko w wykonaniu Ziobry) -powtórzę to jeszcze raz... (to zdanie Gosiewskiego na zakończenie każdego akapitu) -tym zdaniem X wpisał się w... (tu nasepuje albo 'układ', albo 'front obrony przestępców') W sumie to język PiSu nie jest wart naszego dłuższego zastanowienia... chłopcy pieprzą głównie od rzeczy, tudzież obracają kota ogonem. Zastanawiające jest, że najmniej słychać poszczególnych ministrów, którzy wyraźnie do powiedzenia nic interesującego nie mają... Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 14:44 Najwyższy czas zaprojektować nowy model kota, do wykręcania ogonem na wszystkie strony. Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 14:44 lukasito napisał: Zastanawiające jest, > że najmniej słychać poszczególnych ministrów, którzy wyraźnie do powiedzenia > nic interesującego nie mają... Bo wszyscy przeciwko nim szczują;))) Szczuka za tym stoi;) Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:00 I szczypią. Szczypiorniści. I szczerzą zęby. Szczeżuje. Jak Oni to wytrzymują? Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:03 uu1 napisała: > I szczypią. Szczypiorniści. I szczerzą zęby. Szczeżuje. Jak Oni to wytrzymują? Szczerze szczwane szczurki z nich:) dlatego mogą:) Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:06 > Szczerze szczwane szczurki z nich:) dlatego mogą:) Taki dornotropizm? Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:07 uu1 napisała: > > Szczerze szczwane szczurki z nich:) dlatego mogą:) > Taki dornotropizm? dornoturpizm Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:27 uu1 napisała: > I szczypią. Szczypiorniści. I szczerzą zęby. Szczeżuje. Jak Oni to wytrzymują? zapomniałam!!- "Potężna siła"!!!:))) hehe..jak to dobrze, że klon bonaparstka ma codzienie konferencję:)) Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:36 W ramach planu awaryjnego można zrobić wybory jedynie dla abonentów RM i TV Trwam. Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: Słownik PiSiaków 07.03.06, 15:42 uu1 napisała: > W ramach planu awaryjnego można zrobić wybory jedynie dla abonentów RM i TV Trw > am. Słuchacze radia zet i abonenci publicznej też mogliby spokojnie zasilić. Na tym polega problem. Dużo wiecej z tych, którzy pójdą na wybory i zagłosują na PiS, czytują superexpres i ogladają teleexpres. Odpowiedz Link Zgłoś
malpa1230 Kaczory za szantaż powinni siedzieć . 07.03.06, 14:06 A te sierotki- Lepper i Giertych dają się robić jak chłopcy. Odpowiedz Link Zgłoś
pawka55 To juz szczyt debilizmu... 07.03.06, 14:29 aby uznac iz Polsce jest potrzebny przywodca, ktory polaryzuje juz i tak bardzo spolaryzowane spoleczenstwo. Teraz powinien on wprowadzic powszechne prawo posiadania broni, usiasc z zalozonymi rekoma i przygladac sie jak "spolaryzowani" rodacy wyeliminuja sie sami. Pogratulowac Polsce takiego kretynskiego rzadzacego establishmentu Polak z US Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do "pawka55" 07.03.06, 14:40 pawka55 napisał: > aby uznac iz Polsce jest potrzebny przywodca, ktory polaryzuje juz i tak > bardzo spolaryzowane spoleczenstwo. Teraz powinien on wprowadzic powszechne > prawo posiadania broni, usiasc z zalozonymi rekoma i przygladac sie > jak "spolaryzowani" rodacy wyeliminuja sie sami. > > Pogratulowac Polsce takiego kretynskiego rzadzacego establishmentu > > Polak z US Widac, ze malo rozumiesz polska rzeczywistosc. Pierwszy raz od 16-yu lat wybory zakonczyly sie w Polsce nie tak jak bylo zaplanowane. Niestety, "nieplanowana" partia (ktorej entuzjasta raczej nie jestem - bo wolalbym LPR lub Samoobrone) nie osiagnela wiekszosci potrzebnej do przeprowadzenia swoich reform i potrzebuje koalicji lub jakiejs stabilizacji, a przeciwnicy nie spia i ochoczo dolewaja oliwy do ognia. Jak to sie skonczy? - Sam Bog raczy tylko wiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
usmie WYBORY!!!!!!!!!!!!!! 07.03.06, 14:38 CHYBA INNEJ RADY NIE MA. SONDAŻ??? KTO JE ZAMAWIA. WOJUJĄCE Z PIS MEDIA. JA WIERZĘ W PIS. JESLI NIE ONI TO JUZ NAPEWNO NIKT TEGO BAGNA NIE ZLIKWIDUJE. Odpowiedz Link Zgłoś
bio.mum Re: WYBORY!!!!!!!!!!!!!! 07.03.06, 14:43 usmie napisał: > CHYBA INNEJ RADY NIE MA. SONDAŻ??? KTO JE ZAMAWIA. WOJUJĄCE Z PIS MEDIA. JA > WIERZĘ W PIS. JESLI NIE ONI TO JUZ NAPEWNO NIKT TEGO BAGNA NIE ZLIKWIDUJE. weź tabletkę Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 do usmie 07.03.06, 14:45 usmie napisał: > CHYBA INNEJ RADY NIE MA. SONDAŻ??? KTO JE ZAMAWIA. WOJUJĄCE Z PIS MEDIA. JA > WIERZĘ W PIS. JESLI NIE ONI TO JUZ NAPEWNO NIKT TEGO BAGNA NIE ZLIKWIDUJE. Wybory chyba nie przyniosa wielkiej poprawy sytuacji. PiS powiekszy swoja przewage nad PO, Samoobrona moze tez zdobedzie pare glosow wiecej, ale LPR moze nie dostac progu. Sytuacja pozostanie wiec mniej wiecej taka sama. Odpowiedz Link Zgłoś
hen3bor Wybory to przykra konieczność! 07.03.06, 15:33 Od samego początku nie miałem co do owej koalicji, zawartej na kaczych warunkach żadnych wątpliwości. Moje spostrzeżenia dziś się sprawdzają. Kaczorki, lub jak kto woli Dwaj tacy co ukradli księżyc, nie są w stanie sprawować rządów. Buta jaką prezentowali w okresie przedwyborczym, mogła i zadowoliła tylko społeczność przywiązaną do radia maryja i mocherkowych berecików. To prawda są ciepłe, lecz kłębiące się pod nimi myśli, są jak i one skołtunione. Społeczeństwo powinno zrozumieć jedną z prostych prawd - nie głosujesz - to znaczy że popierasz tych, których dziś krytykujesz. Ja mogę krytykować bo głosowałem, moi kandydaci niestety przegrali, ale przynajmniej mam moralne prawo wieszać psy na dziś będących u władzy. A ta mi sie nie podoba. Nie podoba mi się ich styl - przypominający KCPZPR - z którym walczyłem. Nie podoba mi się arogancja, z jaką sprawują swoje - powierzone im przez 20 - 22% społeczeństwa zadanie, nie podoba mi się nic. DLATEGO WYBORY I GDY ZNOWU DOJDĄ DO WŁADZY - PONOWNE WYBORY AŻ DO SKUTKU. jEDYNYM FACETEM W TYM BAŁAGANIE, KTÓRY MÓGŁBY SIĘ OSTAĆ JEST P. PREMIER. POZOSTAŁA BRYGADA DO WYMIANY, ŁĄCZNIE Z PREZYDENTEM. Odpowiedz Link Zgłoś
szowinita Straszyć można raz a później traci się wiarygodnoś 07.03.06, 16:22 wiarygodność. Jeszcze tylko brakuje kolejnego orędzia prezydenckiego, które będzie przełożone na później :) Panowie Kaczyńscy, trochę powagi! Odpowiedz Link Zgłoś