Dodaj do ulubionych

Pod jakim (psełdo) Kurski PISuje u Jerzego U.

14.03.06, 22:17
Kos wie?
Obserwuj wątek
    • rydzyk_fizyk Bulterier? 14.03.06, 22:18
      W cyklu "Świeci się jak psu jajca" ;)
    • przyladek.dobrej.nadziei Sku..syn nt 14.03.06, 22:22
    • alcane Re: Pod jakim (psełdo) Kurski PISuje u Jerzego U. 14.03.06, 22:24
      zalezy jak trzezwy to gorby, jak wypije to gabi alias kropek.Jak ma dobry humor
      to hrabia o male co.
      • hrabia.m.c Re: Pod jakim (psełdo) Kurski PISuje u Jerzego U. 14.03.06, 22:26
        To ta k...pod hrabiow sie podszywa?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka