Gość: bobby3 IP: *.pool.mediaWays.net 14.10.01, 19:23 Czy ktos moze mi uswiadomic co to jest masoneria, jakie ma cele i kto moze do niej nalezec.Z gory dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: DM Re: masoneria IP: *.mntp1.il.home.com 14.10.01, 19:28 Gość portalu: bobby3 napisał(a): > Czy ktos moze mi uswiadomic co to jest masoneria, jakie ma cele i kto moze > > do niej nalezec.Z gory dziekuje. Zapytaj Jana Olszewskiego z Ligi Rodzin Polskich. Jako wtajemniczony mason ktoregos tam stopnia wie o masonerii najwiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DM Re: masoneria IP: *.mntp1.il.home.com 14.10.01, 19:43 http://www.arsregia.home.pl/Wywiad_gazeta_morska.htm Odpowiedz Link Zgłoś