IP: *.pool.mediaWays.net 14.10.01, 19:23
Czy ktos moze mi uswiadomic co to jest masoneria, jakie ma cele i kto moze
do niej nalezec.Z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: DM Re: masoneria IP: *.mntp1.il.home.com 14.10.01, 19:28
      Gość portalu: bobby3 napisał(a):

      > Czy ktos moze mi uswiadomic co to jest masoneria, jakie ma cele i kto moze
      >
      > do niej nalezec.Z gory dziekuje.

      Zapytaj Jana Olszewskiego z Ligi Rodzin Polskich. Jako wtajemniczony mason
      ktoregos tam stopnia wie o masonerii najwiecej.

    • Gość: DM Re: masoneria IP: *.mntp1.il.home.com 14.10.01, 19:43
      http://www.arsregia.home.pl/Wywiad_gazeta_morska.htm

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka