loko31 22.08.06, 08:21 i w poprawianiu sytuacji życiowej zwykłych Polaków? W czyim imieniu oni działają? Do tego kłocą się o pierdoły typu ordynacja do samorządów, bo boja się utraty stołków. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prawicowa.krysia Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 22.08.06, 08:22 Bo PO to jest opozycja. Każda opozycja w tym kraju ma za zadanie przeszkadzać rządowi. Odpowiedz Link Zgłoś
loko31 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 22.08.06, 08:27 ale nie może przy tym szkodzić krajowi i obywatelom swoją destrukcja tak jak to robi PO Odpowiedz Link Zgłoś
jola_iza Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 22.08.06, 08:30 loko31 napisał: > ale nie może przy tym szkodzić krajowi i obywatelom swoją destrukcja tak jak to > robi PO A w czym Ci "obywatelu" PO zaszkodziło? Odpowiedz Link Zgłoś
inquisition PO chce jej "prawie zaliczoną" maturę odebrać :) 22.08.06, 08:33 Chyba że wszystko co się nie udało PIS poprzez nieudolność to wina PO Odpowiedz Link Zgłoś
prawicowa.krysia nie odbierze 22.08.06, 08:34 PO nie ma tu nic do powiedzenia. Głosy koalicji rządzącej wystarczą. Odpowiedz Link Zgłoś
inquisition A na czym to"poprawianie" kraju niby polega? 22.08.06, 08:29 Prosze o jakikolwiek konkret! Czy chodzi Ci o zawłaszczenie wszystkich stołków kosztem koalicji z człowiekiem, którego wg zapewnień wyborczych nie ma prawa być w rządze? A może pielęgnowanie Radia Marydza? A może przecięcie wstęgi nakawałku autostrady którą zbudowała poprzednia ekipa? PS Pomysłów (nawet tych dobrych) które nie przeszły przez nieudolność PIS nie można zwalać na PO! Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: A na czym to"poprawianie" kraju niby polega? 01.06.13, 21:17 inquisition napisał: > Prosze o jakikolwiek konkret! Proszę, oto konkret: PiS chciał zbudować 3 miliony mieszkań. S. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: A na czym to"poprawianie" kraju niby polega? 01.06.13, 21:26 inquisition napisał: > Prosze o jakikolwiek konkret! Naród wybrał premiera Glińskiego, a PO nie chce go wpuścić do gabinetu. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejg biedactwa 22.08.06, 08:34 już szukacie wytłumaczenia swojej głupoty i partactwa podpowiem lepsze wytłumaczenie - to układ A. Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:04 PO czyni wszystko jak UE każe. A UE nie lubi jak w jej koloniach jest zbyt duży porządek. Jeszcze Ci co tam żyją zaczęliby myśleć i liczyć i może doszliby do wniosku iż bytność w UE im się nie opłaca. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:09 Uczeń "prof"Pawłowicz?? Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:15 alistair-p napisał: > Uczeń "prof"Pawłowicz?? Taki z małą liczbą bruzd. S. Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:35 Smutne jest to iż autentyczna prawda jest podważana i ośmieszana. Odpowiedz Link Zgłoś
simera16 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:36 xkx2 napisał: > Smutne jest to iż autentyczna prawda jest podważana i ośmieszana. > Poprzyj czyś tą "prawdę".....plisssssssssssssssss! Odpowiedz Link Zgłoś
vvivvo PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:10 Ty znasz taki przypadek aby Pis coś kiedykolwiek i gdziekolwiek naprawił? Działania PiS zawsze prowadziły i prowadzą do tragedii i katastrof. Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:14 PiS bardzo dużo zrobił mimo iż mu przeszkadzano. Teraz też się robi tyle że tak aby dobrze było nielicznym. PiS zawsze stal po stronie tych maluczkich, pokrzywdzonych i biednych. PiS to partia pochylająca się nad losem szarego obywatela. Odpowiedz Link Zgłoś
simera16 Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:19 xkx2 napisał: > PiS bardzo dużo zrobił mimo iż mu przeszkadzano. Teraz też się robi tyle że tak > aby dobrze było nielicznym. PiS zawsze stal po stronie tych maluczkich, pokrzy > wdzonych i biednych. PiS to partia pochylająca się nad losem szarego obywatela. > Przykłady plisssssssssssssssssssssss.... Odpowiedz Link Zgłoś
xkx2 Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:27 Och jest ich bardzo wiele. W zasadzie to całe rządy PiS były rajem dla maluczkich. Takie są fakty. Odpowiedz Link Zgłoś
rickky Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:30 xkx2 napisał: > Och jest ich bardzo wiele. W zasadzie to całe rządy PiS były rajem dla maluczki > ch. Takie są fakty. Wymień choć jeden. Odpowiedz Link Zgłoś
simera16 Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:30 xkx2 napisał: > Och jest ich bardzo wiele. W zasadzie to całe rządy PiS były rajem dla maluczki > ch. Takie są fakty. > Zapodaj choć jeden....plisssssssssssssss! Odpowiedz Link Zgłoś