Dodaj do ulubionych

dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kraju

22.08.06, 08:21
i w poprawianiu sytuacji życiowej zwykłych Polaków? W czyim imieniu oni
działają?
Do tego kłocą się o pierdoły typu ordynacja do samorządów, bo boja się utraty
stołków.
Obserwuj wątek
    • prawicowa.krysia Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 22.08.06, 08:22
      Bo PO to jest opozycja.
      Każda opozycja w tym kraju ma za zadanie przeszkadzać rządowi.
    • loko31 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 22.08.06, 08:27
      ale nie może przy tym szkodzić krajowi i obywatelom swoją destrukcja tak jak to
      robi PO
      • jola_iza Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 22.08.06, 08:30
        loko31 napisał:

        > ale nie może przy tym szkodzić krajowi i obywatelom swoją destrukcja tak jak to
        > robi PO

        A w czym Ci "obywatelu" PO zaszkodziło?
        • inquisition PO chce jej "prawie zaliczoną" maturę odebrać :) 22.08.06, 08:33
          Chyba że wszystko co się nie udało PIS poprzez nieudolność to wina PO
          • prawicowa.krysia nie odbierze 22.08.06, 08:34
            PO nie ma tu nic do powiedzenia.
            Głosy koalicji rządzącej wystarczą.
    • inquisition A na czym to"poprawianie" kraju niby polega? 22.08.06, 08:29
      Prosze o jakikolwiek konkret!

      Czy chodzi Ci o zawłaszczenie wszystkich stołków kosztem koalicji z człowiekiem,
      którego wg zapewnień wyborczych nie ma prawa być w rządze? A może pielęgnowanie
      Radia Marydza? A może przecięcie wstęgi nakawałku autostrady którą zbudowała
      poprzednia ekipa?

      PS Pomysłów (nawet tych dobrych) które nie przeszły przez nieudolność PIS nie
      można zwalać na PO!
      • snajper55 Re: A na czym to"poprawianie" kraju niby polega? 01.06.13, 21:17
        inquisition napisał:

        > Prosze o jakikolwiek konkret!

        Proszę, oto konkret:

        PiS chciał zbudować 3 miliony mieszkań.

        S.
      • wariant_b Re: A na czym to"poprawianie" kraju niby polega? 01.06.13, 21:26
        inquisition napisał:
        > Prosze o jakikolwiek konkret!

        Naród wybrał premiera Glińskiego, a PO nie chce go wpuścić do gabinetu.
    • andrzejg biedactwa 22.08.06, 08:34
      już szukacie wytłumaczenia swojej głupoty i partactwa
      podpowiem lepsze wytłumaczenie - to układ

      A.
    • xkx2 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:04
      PO czyni wszystko jak UE każe. A UE nie lubi jak w jej koloniach jest zbyt duży porządek. Jeszcze Ci co tam żyją zaczęliby myśleć i liczyć i może doszliby do wniosku iż bytność w UE im się nie opłaca.
      • alistair-p Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:09
        Uczeń "prof"Pawłowicz??
        • snajper55 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:15
          alistair-p napisał:

          > Uczeń "prof"Pawłowicz??

          Taki z małą liczbą bruzd.

          S.
          • xkx2 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:35
            Smutne jest to iż autentyczna prawda jest podważana i ośmieszana.
            • simera16 Re: dlaczego PO przeszkadza PISowi w naprawie kra 01.06.13, 21:36
              xkx2 napisał:

              > Smutne jest to iż autentyczna prawda jest podważana i ośmieszana.
              >
              Poprzyj czyś tą "prawdę".....plisssssssssssssssss!
    • vvivvo PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:10
      Ty znasz taki przypadek aby Pis coś kiedykolwiek i gdziekolwiek naprawił?
      Działania PiS zawsze prowadziły i prowadzą do tragedii i katastrof.
      • xkx2 Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:14
        PiS bardzo dużo zrobił mimo iż mu przeszkadzano. Teraz też się robi tyle że tak aby dobrze było nielicznym. PiS zawsze stal po stronie tych maluczkich, pokrzywdzonych i biednych. PiS to partia pochylająca się nad losem szarego obywatela.
        • simera16 Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:19
          xkx2 napisał:

          > PiS bardzo dużo zrobił mimo iż mu przeszkadzano. Teraz też się robi tyle że tak
          > aby dobrze było nielicznym. PiS zawsze stal po stronie tych maluczkich, pokrzy
          > wdzonych i biednych. PiS to partia pochylająca się nad losem szarego obywatela.
          >
          Przykłady plisssssssssssssssssssssss....
          • xkx2 Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:27
            Och jest ich bardzo wiele. W zasadzie to całe rządy PiS były rajem dla maluczkich. Takie są fakty.
            • rickky Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:30
              xkx2 napisał:

              > Och jest ich bardzo wiele. W zasadzie to całe rządy PiS były rajem dla maluczki
              > ch. Takie są fakty.

              Wymień choć jeden.
            • simera16 Re: PISowi w naprawie kraju hahahaaaaaaaaaaa 01.06.13, 21:30
              xkx2 napisał:

              > Och jest ich bardzo wiele. W zasadzie to całe rządy PiS były rajem dla maluczki
              > ch. Takie są fakty.
              >
              Zapodaj choć jeden....plisssssssssssssss!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka