Dodaj do ulubionych

Kurtyka: teczka Kaczyńskiego ewenementem

05.09.06, 15:59
- powiedział szef IPN-u w Trójce. Pytanie do piewców lustracji, dlaczego sb-
cy mieli fałszowac jedną, względnie dwie (bo i Gilowskiej) teczki, a
wszystkie inne osoby mają mieć je jak najbardzije prawdziwe? Ja tego nie
rozumiem, to jakaś ściema, ale pewnie zwolennicy wszechlustracji mają w tym
względzie swój pogląd.
Obserwuj wątek
    • osa5 Re: Kurtyka: teczka Kaczyńskiego ewenementem 05.09.06, 16:04
      a bo nie wiesz, że są równi i równiejsi
    • premier.z.krakowa a ty udajesz czy jesteś wybiórczy albo g... 05.09.06, 16:23
      zacytuj całe zdanie a nie część.
      Sąd potwierdził że po roku 89 teczke fałszowano czyli w IIIRP aby skompromitować Kaczyńskiego.
      Twój idol zresztą do tego się przyznał przed sądem - niejaki Barański -pamiętasz?


      lika78 napisała:

      > - powiedział szef IPN-u w Trójce. Pytanie do piewców lustracji, dlaczego sb-
      > cy mieli fałszowac jedną, względnie dwie (bo i Gilowskiej) teczki, a
      > wszystkie inne osoby mają mieć je jak najbardzije prawdziwe? Ja tego nie
      > rozumiem, to jakaś ściema, ale pewnie zwolennicy wszechlustracji mają w tym
      > względzie swój pogląd.
      • janbezziemi Pustka w glowie 05.09.06, 16:32
        Ty,premier z Krakowa, mianujesz na tę funkcję sam siebie? Lekcewazyc Sejm RP?
        Brak pomysłów? Pustka w głowie, jak sądze po postach....
        "Nigdy tak wielu nie było manipulowanych przez tak nielicznych"- ALDOUS HUXLEY
        • premier.z.krakowa Też Cię lubię 05.09.06, 17:15
          ale o co ci chodzi??
          Czy ktoś Cię zmusza do czytania mioch postów?
          Może Kaczynski?
          Zal Ci d.. ściska to sobie też wybierz podobnego nicka.
          Janek to Ty?


          Reszty nie załapałem bom głupi -prawda?


          janbezziemi napisał:

          > Ty,premier z Krakowa, mianujesz na tę funkcję sam siebie? Lekcewazyc Sejm RP?
          > Brak pomysłów? Pustka w głowie, jak sądze po postach....
          > "Nigdy tak wielu nie było manipulowanych przez tak nielicznych"- ALDOUS HUXLEY
          • polskiprezydent Też Cię lubię 05.09.06, 17:25
            premier.z.krakowa napisał:
            > Zal Ci d.. ściska to sobie też wybierz podobnego nicka.
            > Janek to Ty?

            Gdzie ten Donek?
      • wanda43 Re: a ty udajesz czy jesteś wybiórczy albo g... 05.09.06, 16:39
        > Sąd potwierdził że po roku 89 teczke fałszowano czyli w IIIRP aby skompromitowa
        > ć Kaczyńskiego.
        > Twój idol zresztą do tego się przyznał przed sądem - niejaki Barański -pamiętas
        > z?

        Barański przeprosił i przed sądem zeznał,że ktoś chciał wrobić NIE i nie tylko i
        podrzucił im fałszywke lojalki.Wowczas bardziej chodzilo o skompromitowanie
        Urbana i NIE, niż Kaczynskiego.Lustracja byla jeszcze nie w tryndzie.
        Czy ta podrzucona do NIE i ta z teczki, to to samo?Moze tak byc,ale niekoniecznie.
      • x2468 Re: a ty udajesz czy jesteś wybiórczy albo g... 05.09.06, 17:20
        Ty mozesz byc co najwyzej wycieraczka premiera z Krakowa.Zobacz w angorze
        ciekawy artykul o oronie Zyty.I zamknij dziob.
      • idiotyzmy-kacze A skąd wiesz, że lojalka którą opublikowało NIE 05.09.06, 17:24
        to ta sama co jest w teczce ? Może ktoś podsunął Barańskiemu lewą lojalkę bo chciał go udupić a przy okazji wyrobić legendę kaczyńskiemu (a także przypomnieć mu o kwitach) ?
    • chyba_normalny Re: Kurtyka: ewenementem 05.09.06, 16:47
      ciekawe ile wazeliny potrzebuje dziennie ?
    • mmikki Re: Kurtyka: teczka Kaczyńskiego ewenementem 05.09.06, 16:49
      na tle poprzedniego szefa IPN Kurtyka jawi sie jako ulizany nikczemnik - sługus
      w sam raz na sPiSiałe czasy
    • douglasmclloyd Nie ewenement, tylko kuriozum 05.09.06, 16:49
      Z teczki wychodzi Hiacynt.
    • haen1950 Re: Kurtyka: teczka Kaczyńskiego ewenementem 05.09.06, 17:02
      lika78 napisała:

      > - powiedział szef IPN-u w Trójce. Pytanie do piewców lustracji, dlaczego sb-
      > cy mieli fałszowac jedną, względnie dwie (bo i Gilowskiej) teczki, a
      > wszystkie inne osoby mają mieć je jak najbardzije prawdziwe? Ja tego nie
      > rozumiem, to jakaś ściema, ale pewnie zwolennicy wszechlustracji mają w tym
      > względzie swój pogląd.

      i zażyczył sobie 30mln dodatkowo w przyszłym roku z budzetu. Ciekawe, ile
      wyniesie stawka za porzadne zaświadczenie o niekaralności u tego goscia.
    • elfhelm Tu jest kolejna fałszowana teczka: 05.09.06, 17:06
      serwisy.gazeta.pl/kraj/1,62266,3449141.html
      Więc niech nie pajacują.

      """
      Na procesie potwierdziło się, że gdy SB wezwała Sowę do swojej siedziby,
      przekazał funkcjonariuszom oświadczenie, że odmawia wszelkiej współpracy.
      Oświadczenie zachowało się w aktach. Następnego wezwania już nie było, ale
      odpowiedzialny za agenta "Grudnia" funkcjonariusz spisał dwie notatki ze spotkań
      z Sową. Przed sądem okazało się, że spotkań nie było.
      """

    • jola_iza Re: Teczka pramiera to bajka 05.09.06, 17:33
      Niech mi ktoś z kaczystów wytłumaczy dlaczego "zaginęła w niejasnych okolicznościach" teczka prezydenta? Bo mnie wychodzi, że albo bezpieka była genialna i przewidziała kim Lech Kaczyński zostanie, albo chroniła swoich!
      Ja się skłaniam ku tej drugiej opcji. To by tłumaczyło i SO w koalicji i Maciarewicza w rządzie
    • panzerpapst Trójka jak wiadomo została odzyskana, więc Kurtyka 05.09.06, 17:34
      moze sobie wymyślać co chce, niewygodnych pytań nie będzie, ani słowa nie było o plugawym artykule niejakiego Pompowskiego w Dzienniku, a nie było na tamte wypociny zadnej reakcji IPN, może jakby "Nie" to napisało to byłoby świete oburzenie. Kolejny budowniczy IV RP z rodziny Karnowskich do usług, spijali sobie z dzióbków z Kurtyka, nawet redaktor obiecał wspomagać prezesa w zboznym dziele. Mogliby wreszcie zrobić liste, które teczki sa sfałszowane, nie byłoby niespodzianek :)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka