lika78
05.09.06, 15:59
- powiedział szef IPN-u w Trójce. Pytanie do piewców lustracji, dlaczego sb-
cy mieli fałszowac jedną, względnie dwie (bo i Gilowskiej) teczki, a
wszystkie inne osoby mają mieć je jak najbardzije prawdziwe? Ja tego nie
rozumiem, to jakaś ściema, ale pewnie zwolennicy wszechlustracji mają w tym
względzie swój pogląd.