Dodaj do ulubionych

Czas na duze zmiany w historii swiata!!!!!

18.03.03, 03:49
Czas na duze zmiany w historii swiata!!!!!

Mam na mysli historie budowana dzisiaj.
W czasach gdy UN jest bezwartosciowa atrapa a EU rzadzaona przez zboczencow z
Bruxeli (specjalnosc molestowanie dzieci). Przegnile autorytety i
gadajace glowy z gownem zamiast mozgu musza odejsc.
Ci co sadza MIloszewicza ktory bronil Kosova przed utrata, Kosowa ktorego
wlasnosc do Serbii jest przypisana od wiecej niz 1000 lat.
Ci co zapomnieli osadzic w Hadze Sadama Hitlera, goscia ktory z zupelnie
innych powodow niz Miloszewicz zamordowal, zagazowal 1000 razy wiecej istnien
ludzkich niz ten pierwszy.
Gdzie byly protesty gdy czerwony Clinton bombardowal mosty na Dunaju, gdzie
byl UN gdy szpitale, szkoly w Belgradzie byly atakowane z powietrza.
Czas aby ci czerwoni baroni Ameryki zostali osadzeni za zbrodnie. Mam
nadzieje ze Prezydent Bush doprowadzi ich pod sad w odpowiednim czasie.
NATAO musi byc rozwiazane, EU sie rozpac tez moze.
Nastepuje now historia nowego tysiaclecia. Wojna za 48 godzin, cos sie
zaczyna dziac ciekawego. Jaki koszt? Nie wiadomo, zobaczymy niebawem.

AMERICA
Obserwuj wątek
    • Gość: Kagan Pax Americana IP: *.vic.bigpond.net.au 18.03.03, 04:04
      america napisał:
      Czas na duze zmiany w historii swiata!!!!!
      K: Np. na III WS, po ktorej cofniemy sie do
      epoki kamienia lupanego...

      A: Mam na mysli historie budowana dzisiaj.
      K: przez glupawego kowboja z bialego domu?

      A: W czasach gdy UN jest bezwartosciowa atrapa a EU
      rzadzaona przez zboczencow z Bruxeli (specjalnosc
      molestowanie dzieci).
      K: Zaraz, zaraz,a co to sie dzialo w diecezji bostonskiej?
      Czemu tamtejszy biskup musial ustapic, i czemu diecezja
      zbankrutowala?

      A: Przegnile autorytety i gadajace glowy z gownem zamiast
      mozgu musza odejsc.
      K: Racja! Na poczatek Busz Mlodszy!

      A: Ci co sadza MIloszewicza ktory bronil Kosova przed
      utrata, Kosowa ktorego wlasnosc do Serbii jest przypisana
      od wiecej niz 1000 lat.
      K: To wlasnie USA bombardowala Belgrad, aby Miloszewicza
      pozniej porwac z Serbii!

      A: Ci co zapomnieli osadzic w Hadze Sadama Hitlera,
      goscia ktory z zupelnie innych powodow niz Miloszewicz
      zamordowal, zagazowal 1000 razy wiecej istnien
      ludzkich niz ten pierwszy.
      K: Jakie masz NA TO dowody poza propaganda made in USA?

      A: Gdzie byly protesty gdy czerwony Clinton bombardowal
      mosty na Dunaju, gdzie byl UN gdy szpitale, szkoly w
      Belgradzie byly atakowane z powietrza.
      K: Czerwony Clinton? Cos ci sie poyebalo...

      A: Czas aby ci czerwoni baroni Ameryki zostali osadzeni
      za zbrodnie. Mam nadzieje ze Prezydent Bush doprowadzi
      ich pod sad w odpowiednim czasie.
      K: Masz na msli sad z Cohenami i Levinskymi?

      A: NATO musi byc rozwiazane,
      K: Juz sie de facto rozwiazalo...

      A: EU sie rozpac tez moze.
      K: Podobnie jak USA...

      A: Nastepuje now historia nowego tysiaclecia. Wojna za 48
      godzin, cos sie zaczyna dziac ciekawego. Jaki koszt? Nie
      wiadomo, zobaczymy niebawem.
      K: Kazdy zabity Irakijczyk bedzie na sumieniu
      zbrodniarzy z pentagonu i tel aviv...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka