petroniusz0015 03.10.06, 22:29 To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to PiS... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kataryna.kataryna Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:30 petroniusz0015 napisał: > To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to PiS... Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby? Odpowiedz Link Zgłoś
petroniusz0015 Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:33 kataryna.kataryna napisała: > petroniusz0015 napisał: > > > To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to P > iS... > > > > Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby? > Wiem, obawiam się tego. Kaczyński podejmuje wielkie ryzyko, ale jeśli mu sie uda - na stałe zapewni sobie miejsce w podręcznikach historii. Nadchodzi czas przesilenia... Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:36 petroniusz0015 napisał: > Wiem, obawiam się tego. Kaczyński podejmuje wielkie ryzyko, ale jeśli mu sie > uda - na stałe zapewni sobie miejsce w podręcznikach historii. Zapewnił sobie zostając premierem. W bardzo grubych podręcznikach historii będzie pojawiać się jego nazwisko. S. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:34 kataryna.kataryna napisała: > Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby? I Układ, i szarą pajęczynę, i ZOMO, i wykształciuchów, i Platformersów, no po prostu wszystkich. Czy można wygrać ze wszusystkimi naraz ??? S. Odpowiedz Link Zgłoś
otumaniony.zomowiec Re: mając przeciwko sobie i media, i służby 03.10.06, 22:35 Jezus Maria, to Antoś (ze Zbyniem) też przeciw ?... Odpowiedz Link Zgłoś
antykagan Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:35 kataryna.kataryna napisała: > petroniusz0015 napisał: > > > To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to P > iS... > > > > Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby? > > Kataryniu, jakie służby? ABW? CBA? Dorn? Wassermann? Macierewicz? Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:37 antykagan napisał: > Kataryniu, jakie służby? ABW? CBA? Dorn? Wassermann? Macierewicz? Wszyscy razem w jednym tempie. Już nawet o tym piosenkę napisano. ;) S. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:36 kataryna.kataryna napisała: > Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby? Ktore sluzby? Te ktorymi dowodzi Macierewicz z Wassermanem? Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 mysle,ze mozna i nawet trzeba ,na dluzsza mete 04.10.06, 00:13 taka sytuacja jest niedozniesienia,zeby cos co mialo byc 4-ta wladza , i sluzyc do tego ,by tej 1-szej patrzec na rece , uzurpuje sobie role kingsmakerow ,zdolnych w jedna noc obalic rzad i zawiera koalicje z partiami politycznymi Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:31 petroniusz0015 napisał: > To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to PiS... jasne ,że nie pis. podatnicy zapłacą! Odpowiedz Link Zgłoś
belkot_belkot_belkot Masz rację - PiS to długodystansowcy 03.10.06, 22:36 I najwyraźniej części społeczeństwa te igrzyska podobają się Odpowiedz Link Zgłoś
belkot_belkot_belkot Chyba żartujesz. Wygrał kiedyś polityk z mediami? 03.10.06, 22:33 Odpowiedz Link Zgłoś
belkot_belkot_belkot No chyba że zaczną zamykać gazety i media 03.10.06, 22:34 ... a Polacy na to pozwolą Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Wygrał taki jeden. 03.10.06, 22:39 Nazywał się Józef Wissarionowicz STALIN. Ale kto mu dorówna... S. Odpowiedz Link Zgłoś
belkot_belkot_belkot Kaczyński ma zadatki na małego stalina 03.10.06, 22:47 No powiedzmy na Łu-Kaszankę Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Re: Kaczyński ma zadatki na małego stalina 03.10.06, 23:31 Jakby mial zadatki na to, tego forum by juz nie bylo a ty siedzialbys w kiciu za swoje wpisy .... belkot_belkot_belkot napisał: > No powiedzmy na Łu-Kaszankę Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Kaczyński ma zadatki na małego stalina 03.10.06, 23:47 frank_drebin napisał: > Jakby mial zadatki na to, tego forum by juz nie bylo a ty siedzialbys w kiciu > za swoje wpisy .... Poczekaj. Już jednego bezdomnego policje tajne i jawne po całej Polsce ścigaja. Za obrazę majestatu. Pod wpływem. S. Odpowiedz Link Zgłoś
belkot_belkot_belkot Ma duże zadatki. Nie powiedziałem, że już jest 03.10.06, 23:57 Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Ale nie były to rządy bliźniaków. ;) ___nt 03.10.06, 22:39 bogucjusz napisał: > Odpowiedz Link Zgłoś
mgr.imprezio Kaczyńskim idzie nadspodziewanie dobrze. 03.10.06, 23:20 Przetrwali juz rok bezprecedensowej nagonki, jakiej w Polsce jeszcze przeciw nikomu nie przeprowadzaono i mozolnie z każdym dniem poszeżeją swwoje wpływy. W ten pęd do ecześniejszych wyborów w PO to ja nie za bardzo wierzę większość posłów nie będzie ryzykować utraty mandatu tylko dlatego zeby zaspokoić chore ambicje paru dupków, któż cos tam komuś obiecali i nie mogą sie ze zobowiazań wywiązać. Za racjonalne uważam chyba po raz pierwszy stanowwisko PSLu, które nie zaczynaod stawiania warunków, a apeluje o spokój, którego mam nadzieję samo nie zakłóci. A po wyborach samorzadowych bedzie wiadomo więcej, opadną emocje. WIadomobędzie kto na czym stoi, że postępujac racjonalnie, można będzie przezyc jeszcze trzy lata "na diecie"i przy okazji coś pożyteczneko zrobić. Jeśli kierownictwo PO będzie w dalszym ciągu taki radykalne, może dojść do poważnygo rozłamu, a nawet całkowitego rozpadu tej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
bogucjusz Fakt. Nadspodziewanie dobrze i skutecznie idzie im 03.10.06, 23:27 pograzanie siebie i swojej formacji. Zdystansowali nawet Millera w tym wzgledzie. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Fakt. 03.10.06, 23:48 Przetrwali już rok swoich rządów. Jak im sie to udało ? S. Odpowiedz Link Zgłoś
piglowacki Re: Ale nie były to rządy bliźniaków. ;) ___nt 04.10.06, 00:07 W dzisiejszych czasach TV „demokracji” z mediami na dłuższą metę nikt nie „wygra” (sukces PiC SEKTY w ostatnich wyborach to niezamierzony efekt uboczny „dobijania lewicy” i gry pod PO przez „wolne media” – PiC SEKTA tylko sprytnie wykorzystała medialny MATRIX). Tej medialnie prowokacyjki OSZOŁKA & URBANKA PiS Sakiewicza dla „ciemnego ludu” też nie wygrają. Mogą „uratować” swój sPiSkowy elektorat i chyba o to im chodzi. I „OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ” że “WŚCIEKŁY ATAK” Political fiction PiC S_E_K_T_Y to tylko wstęp do tego co nam gotują PiSpijarowcy w najbliższym czasie. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - „Ludzie ograniczeni, a przy tym fanatycy, stanowią plagę ludzkości. Biada państwu, w którym tacy ludzie mają władzę. Są nietolerancyjni i pozbawieni wszelkich skrupułów. Uważają, że cały świat kłamie, a tylko oni mówią prawdę” - Mikołaj Gogol Odpowiedz Link Zgłoś