Dodaj do ulubionych

Albo PiS, albo TVN

03.10.06, 22:29
To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to PiS...
Obserwuj wątek
    • kataryna.kataryna Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:30
      petroniusz0015 napisał:

      > To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to PiS...



      Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby?
      • petroniusz0015 Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:33
        kataryna.kataryna napisała:

        > petroniusz0015 napisał:
        >
        > > To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to P
        > iS...
        >
        >
        >
        > Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby?
        >

        Wiem, obawiam się tego. Kaczyński podejmuje wielkie ryzyko, ale jeśli mu sie
        uda - na stałe zapewni sobie miejsce w podręcznikach historii. Nadchodzi czas
        przesilenia...
        • snajper55 Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:36
          petroniusz0015 napisał:

          > Wiem, obawiam się tego. Kaczyński podejmuje wielkie ryzyko, ale jeśli mu sie
          > uda - na stałe zapewni sobie miejsce w podręcznikach historii.

          Zapewnił sobie zostając premierem. W bardzo grubych podręcznikach historii
          będzie pojawiać się jego nazwisko.

          S.
      • snajper55 Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:34
        kataryna.kataryna napisała:

        > Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby?

        I Układ, i szarą pajęczynę, i ZOMO, i wykształciuchów, i Platformersów, no po
        prostu wszystkich. Czy można wygrać ze wszusystkimi naraz ???

        S.
      • otumaniony.zomowiec Re: mając przeciwko sobie i media, i służby 03.10.06, 22:35
        Jezus Maria, to Antoś (ze Zbyniem) też przeciw ?...
      • antykagan Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:35
        kataryna.kataryna napisała:

        > petroniusz0015 napisał:
        >
        > > To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to P
        > iS...
        >
        >
        >
        > Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby?
        >
        >

        Kataryniu, jakie służby? ABW? CBA? Dorn? Wassermann? Macierewicz?
        • snajper55 Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:37
          antykagan napisał:

          > Kataryniu, jakie służby? ABW? CBA? Dorn? Wassermann? Macierewicz?

          Wszyscy razem w jednym tempie. Już nawet o tym piosenkę napisano. ;)

          S.
      • douglasmclloyd Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:36
        kataryna.kataryna napisała:

        > Myślisz, że można wygrać mając przeciwko sobie i media, i służby?

        Ktore sluzby? Te ktorymi dowodzi Macierewicz z Wassermanem?
      • krystian71 mysle,ze mozna i nawet trzeba ,na dluzsza mete 04.10.06, 00:13
        taka sytuacja jest niedozniesienia,zeby cos co mialo byc 4-ta wladza , i
        sluzyc do tego ,by tej 1-szej patrzec na rece , uzurpuje sobie role
        kingsmakerow ,zdolnych w jedna noc obalic rzad i zawiera koalicje z partiami
        politycznymi
    • hrabia.m.c Re: Albo PiS, albo TVN 03.10.06, 22:31
      petroniusz0015 napisał:

      > To jest wojna, ktoś tu musi polec. I moim zdaniem, raczej nie będzie to PiS...

      jasne ,że nie pis.
      podatnicy zapłacą!
    • frank_drebin To jeszcze nie wojna to tylko kolejna bitwa. 03.10.06, 22:32

      • belkot_belkot_belkot Masz rację - PiS to długodystansowcy 03.10.06, 22:36
        I najwyraźniej części społeczeństwa te igrzyska podobają się
    • belkot_belkot_belkot Chyba żartujesz. Wygrał kiedyś polityk z mediami? 03.10.06, 22:33

      • belkot_belkot_belkot No chyba że zaczną zamykać gazety i media 03.10.06, 22:34
        ... a Polacy na to pozwolą
      • snajper55 Wygrał taki jeden. 03.10.06, 22:39
        Nazywał się Józef Wissarionowicz STALIN. Ale kto mu dorówna...

        S.
        • belkot_belkot_belkot Kaczyński ma zadatki na małego stalina 03.10.06, 22:47
          No powiedzmy na Łu-Kaszankę
          • frank_drebin Re: Kaczyński ma zadatki na małego stalina 03.10.06, 23:31
            Jakby mial zadatki na to, tego forum by juz nie bylo a ty siedzialbys w kiciu
            za swoje wpisy ....

            belkot_belkot_belkot napisał:

            > No powiedzmy na Łu-Kaszankę
            • snajper55 Re: Kaczyński ma zadatki na małego stalina 03.10.06, 23:47
              frank_drebin napisał:

              > Jakby mial zadatki na to, tego forum by juz nie bylo a ty siedzialbys w kiciu
              > za swoje wpisy ....

              Poczekaj. Już jednego bezdomnego policje tajne i jawne po całej Polsce ścigaja.
              Za obrazę majestatu. Pod wpływem.

              S.
            • belkot_belkot_belkot Ma duże zadatki. Nie powiedziałem, że już jest 03.10.06, 23:57

    • bogucjusz TVN przetrwala juz niejedne rzady i partie 03.10.06, 22:35
      • snajper55 Ale nie były to rządy bliźniaków. ;) ___nt 03.10.06, 22:39
        bogucjusz napisał:

        >
        • bogucjusz Walterow jest dwoch. A nawet trzech :-) 03.10.06, 22:43
          • mgr.imprezio Kaczyńskim idzie nadspodziewanie dobrze. 03.10.06, 23:20
            Przetrwali juz rok bezprecedensowej nagonki, jakiej w Polsce jeszcze przeciw
            nikomu nie przeprowadzaono i mozolnie z każdym dniem poszeżeją swwoje wpływy. W
            ten pęd do ecześniejszych wyborów w PO to ja nie za bardzo wierzę większość
            posłów nie będzie ryzykować utraty mandatu tylko dlatego zeby zaspokoić chore
            ambicje paru dupków, któż cos tam komuś obiecali i nie mogą sie ze zobowiazań
            wywiązać. Za racjonalne uważam chyba po raz pierwszy stanowwisko PSLu, które
            nie zaczynaod stawiania warunków, a apeluje o spokój, którego mam nadzieję samo
            nie zakłóci. A po wyborach samorzadowych bedzie wiadomo więcej, opadną emocje.
            WIadomobędzie kto na czym stoi, że postępujac racjonalnie, można będzie przezyc
            jeszcze trzy lata "na diecie"i przy okazji coś pożyteczneko zrobić. Jeśli
            kierownictwo PO będzie w dalszym ciągu taki radykalne, może dojść do poważnygo
            rozłamu, a nawet całkowitego rozpadu tej partii.
            • belkot_belkot_belkot Propaganda Sukcesu hahaha 03.10.06, 23:24
              PRL BIS
            • bogucjusz Fakt. Nadspodziewanie dobrze i skutecznie idzie im 03.10.06, 23:27
              pograzanie siebie i swojej formacji. Zdystansowali nawet Millera w tym wzgledzie.
            • snajper55 Fakt. 03.10.06, 23:48
              Przetrwali już rok swoich rządów. Jak im sie to udało ?

              S.
        • piglowacki Re: Ale nie były to rządy bliźniaków. ;) ___nt 04.10.06, 00:07

          W dzisiejszych czasach TV „demokracji” z mediami na dłuższą metę nikt nie
          „wygra” (sukces PiC SEKTY w ostatnich wyborach to niezamierzony efekt uboczny
          „dobijania lewicy” i gry pod PO przez „wolne media” – PiC SEKTA tylko sprytnie
          wykorzystała medialny MATRIX).

          Tej medialnie prowokacyjki OSZOŁKA & URBANKA PiS Sakiewicza dla „ciemnego ludu”
          też nie wygrają. Mogą „uratować” swój sPiSkowy elektorat i chyba o to im chodzi.

          I „OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ” że “WŚCIEKŁY ATAK” Political fiction PiC S_E_K_T_Y
          to tylko wstęp do tego co nam gotują PiSpijarowcy w najbliższym czasie.

          - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

          „Ludzie ograniczeni, a przy tym fanatycy, stanowią plagę ludzkości. Biada
          państwu, w którym tacy ludzie mają władzę. Są nietolerancyjni i pozbawieni
          wszelkich skrupułów. Uważają, że cały świat kłamie, a tylko oni mówią prawdę” -
          Mikołaj Gogol


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka