Dodaj do ulubionych

dosyć kompromitowania Polski

05.10.06, 13:51
żarty się skończyły.dzisiejsze wydarzenia - flaga,tłumaczka, udowodniły jedno:
ta ekipa może tylko kury szcz.. wyprowadzać.do niczego innego się nie nadają.
aż nieprawdopodobne że taka hołota może rządzić w tym pięknym kraju.
Obserwuj wątek
    • jakeww Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 13:56
      venus na ministra!
    • lika78 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 13:57
      Tylko, że oni od tego koryta sami odejść nie chcą. Oni nie mają poczucia, że
      kompromitują, że ośmieszają siebie i ten nieszczęsny kraj. To megalomani,
      fanatycy, pieniacze... Jesli nie zaczniemy chodzić na wybory, ich rządy dzięki
      pisowskim aktywom moherowo-robotniczym moga trwać i kolejne 10 lat niestety.
    • wanda43 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:07
      Im d.. od stolkow i biaksem nie odetnie.Że siebie kompromitują,to s... ich pies,ale ze panstwo i nas wszystkich,to granda.
      • jakeww Re: dosyć kompromitowania Polski - Tusk 05.10.06, 14:09
        też za to odpowiada za Rokitą: 1/nie weszli do koalicji a oferowano im właśnie
        MSZ 2/odrzucili propozycję nowych wyborów.
        • venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski - Tusk 05.10.06, 14:20
          a najbardziej winni są cykliści.
          jak wykazuje praktyka trzeba być chorym psychicznie żeby wchodzić w koalicję z
          tymi pisuarowymi debilami.oni się nie nadają ani na opiekunów kur ani na dójki
          kóz.
    • create pani Fotyga chyba spieszyła się do toalety 05.10.06, 14:09
      wyglądała na tak zdenerwowaną podczas konferencji jakby miała "problemy
      gastryczne" związane ze swoim stanem emocjonalnym.

      Ciekawe jak można w takim stanie lękowym cokolwiek korzystnego wynegocjować
    • haen1950 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:20
      venus99 napisał:

      > żarty się skończyły.dzisiejsze wydarzenia - flaga,tłumaczka, udowodniły jedno:
      > ta ekipa może tylko kury szcz.. wyprowadzać.do niczego innego się nie nadają.
      > aż nieprawdopodobne że taka hołota może rządzić w tym pięknym kraju.

      Ja uważam, że była to prowokacja WSI. Natychmiast należy rozwiązać kancelarię
      pana rezydenta.
      • venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:29
        rządy kaczorów: od skandalu do skandalu,od kompromitacji do kompromitacji, od
        głupoty do głupoty, od korupcji do korupcji.
        genetycznie skażeni nieudolnością.
        • atak.spawacza Skompromitowany rząd IV RP - wypie......... !!! 05.10.06, 14:31
          Dosyć tego, że musimy sie wstydzic na nieudolnośc i pazerność tych
          wypierdków !!!!
    • aron2004 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:36
      Kaczory pokojowo władzy nie oddadzą. Poproś o pomoc Bundeswehrę.
      • venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:39
        raczej spawacz potrzebny żeby ich odciąć do żłoba i fotela.
        to nadzwyczajne miernoty których skala nieudolstwa jest genialna.
        • sam_sob Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 15:49
          W chwili wolnej wpadnij do kosmetyczki może coś Ci pomoże.:))
          • venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 17:10
            nie muszę.nie jestem podobny do ciebie i pryszczy na twarzy lub mózgu nie mam
            od dawna.
    • ave.duce Re: Kaczystom nigdy dość ! b/t n/t 05.10.06, 14:38

    • dzika_zdzicha Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:40
      straszna żenada i wstyd. ://////

      nic tylko na Księżyc uciekać...
      • venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:53
        dlaczego porządni ludzie mają uciekać na księżyc?
        niech ta hołota się wynosi.
        • aron2004 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 15:43
          venus99 napisał:

          > dlaczego porządni ludzie mają uciekać na księżyc?

          dlaczego zaraz na księżyc. Wystarczy do Dublina na zmywak.
          • ave.duce Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 15:45
            aron2004 napisał:

            > venus99 napisał:
            >
            > > dlaczego porządni ludzie mają uciekać na księżyc?
            >
            > dlaczego zaraz na księżyc. Wystarczy do Dublina na zmywak.


            Wolę pod Londyn, do znajomych. Z wizytą. Krótką. Bo chcę tu byc, kiedy z kaczek
            będzie tylko pierze drzeć "ciemny lud".

            :)
            • dzika_zdzicha Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 16:13
              warto się przemordować, żeby zobaczyć taki widok :DDDDDDDDDDD
              • ave.duce Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 16:51
                dzika_zdzicha napisała:

                > warto się przemordować, żeby zobaczyć taki widok :DDDDDDDDDDD

                www.duszniki-wlkp.pl/dir/grafika/wiadomosc/699/m_darcie_pierza.jpg

                A potem:


                www.sukurs.edu.pl/inne/gazetki/58/42.gif
                :)))

                A za chwilę wróca w rodzinne strony:

                www.goniadz.org.pl/przygoda/bagna.jpg
                :):P
                • dzika_zdzicha Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 17:06
                  o tak! o tak! o tak! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • dzika_zdzicha Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 16:13
          venus99 napisał:

          > dlaczego porządni ludzie mają uciekać na księżyc?
          > niech ta hołota się wynosi.

          masz rację. ale czy masz jakiś pomysł, jak się jej pozbyć?
          • venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 17:12
            tak - idźmy na wybory,agitujmy w swoich środowiskach,ośmieszajmy kaczory
            wszędzie gdzie się da.
          • wlodzimierz.ilicz Pozbyć się ich tak jak Wlochy pozbyly się Musso- 05.10.06, 17:26
            oliniego.
            Zabrano go pewnego lipcowego dnia 1943r karetką pogotowia.
    • zapijaczonyryj a jeszcze 3 takie lata przed nami 05.10.06, 16:16
      bo pawlak jak zobaczy, ze skorumpowali 8 osłów, to po palcu w dupe dla władzy
      wejdzie

      „każdy ch.. ma swój strój”-Marek Nowakowski
    • alexanderson Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 17:14
      venus99 napisał:
      > żarty się skończyły.dzisiejsze wydarzenia - flaga,tłumaczka, udowodniły jedno:
      > ta ekipa może tylko kury szcz.. wyprowadzać.

      Nie kury, tylko kaczki. Dwie.
      • zgryzik1 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 19:12
        kaczka-kaczkę ???
        to kazirodztwo !

        chociaż...
        może nie mieliby problemu z podziałem ról w tym duecie
    • lewa_piers Tandeciarze, partacze, nieudacznicy, obiboki 05.10.06, 20:00

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka