venus99 05.10.06, 13:51 żarty się skończyły.dzisiejsze wydarzenia - flaga,tłumaczka, udowodniły jedno: ta ekipa może tylko kury szcz.. wyprowadzać.do niczego innego się nie nadają. aż nieprawdopodobne że taka hołota może rządzić w tym pięknym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lika78 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 13:57 Tylko, że oni od tego koryta sami odejść nie chcą. Oni nie mają poczucia, że kompromitują, że ośmieszają siebie i ten nieszczęsny kraj. To megalomani, fanatycy, pieniacze... Jesli nie zaczniemy chodzić na wybory, ich rządy dzięki pisowskim aktywom moherowo-robotniczym moga trwać i kolejne 10 lat niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:07 Im d.. od stolkow i biaksem nie odetnie.Że siebie kompromitują,to s... ich pies,ale ze panstwo i nas wszystkich,to granda. Odpowiedz Link Zgłoś
jakeww Re: dosyć kompromitowania Polski - Tusk 05.10.06, 14:09 też za to odpowiada za Rokitą: 1/nie weszli do koalicji a oferowano im właśnie MSZ 2/odrzucili propozycję nowych wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski - Tusk 05.10.06, 14:20 a najbardziej winni są cykliści. jak wykazuje praktyka trzeba być chorym psychicznie żeby wchodzić w koalicję z tymi pisuarowymi debilami.oni się nie nadają ani na opiekunów kur ani na dójki kóz. Odpowiedz Link Zgłoś
create pani Fotyga chyba spieszyła się do toalety 05.10.06, 14:09 wyglądała na tak zdenerwowaną podczas konferencji jakby miała "problemy gastryczne" związane ze swoim stanem emocjonalnym. Ciekawe jak można w takim stanie lękowym cokolwiek korzystnego wynegocjować Odpowiedz Link Zgłoś
haen1950 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:20 venus99 napisał: > żarty się skończyły.dzisiejsze wydarzenia - flaga,tłumaczka, udowodniły jedno: > ta ekipa może tylko kury szcz.. wyprowadzać.do niczego innego się nie nadają. > aż nieprawdopodobne że taka hołota może rządzić w tym pięknym kraju. Ja uważam, że była to prowokacja WSI. Natychmiast należy rozwiązać kancelarię pana rezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:29 rządy kaczorów: od skandalu do skandalu,od kompromitacji do kompromitacji, od głupoty do głupoty, od korupcji do korupcji. genetycznie skażeni nieudolnością. Odpowiedz Link Zgłoś
atak.spawacza Skompromitowany rząd IV RP - wypie......... !!! 05.10.06, 14:31 Dosyć tego, że musimy sie wstydzic na nieudolnośc i pazerność tych wypierdków !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:36 Kaczory pokojowo władzy nie oddadzą. Poproś o pomoc Bundeswehrę. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:39 raczej spawacz potrzebny żeby ich odciąć do żłoba i fotela. to nadzwyczajne miernoty których skala nieudolstwa jest genialna. Odpowiedz Link Zgłoś
sam_sob Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 15:49 W chwili wolnej wpadnij do kosmetyczki może coś Ci pomoże.:)) Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 17:10 nie muszę.nie jestem podobny do ciebie i pryszczy na twarzy lub mózgu nie mam od dawna. Odpowiedz Link Zgłoś
dzika_zdzicha Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:40 straszna żenada i wstyd. :////// nic tylko na Księżyc uciekać... Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 14:53 dlaczego porządni ludzie mają uciekać na księżyc? niech ta hołota się wynosi. Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 15:43 venus99 napisał: > dlaczego porządni ludzie mają uciekać na księżyc? dlaczego zaraz na księżyc. Wystarczy do Dublina na zmywak. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 15:45 aron2004 napisał: > venus99 napisał: > > > dlaczego porządni ludzie mają uciekać na księżyc? > > dlaczego zaraz na księżyc. Wystarczy do Dublina na zmywak. Wolę pod Londyn, do znajomych. Z wizytą. Krótką. Bo chcę tu byc, kiedy z kaczek będzie tylko pierze drzeć "ciemny lud". :) Odpowiedz Link Zgłoś
dzika_zdzicha Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 16:13 warto się przemordować, żeby zobaczyć taki widok :DDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 16:51 dzika_zdzicha napisała: > warto się przemordować, żeby zobaczyć taki widok :DDDDDDDDDDD www.duszniki-wlkp.pl/dir/grafika/wiadomosc/699/m_darcie_pierza.jpg A potem: www.sukurs.edu.pl/inne/gazetki/58/42.gif :))) A za chwilę wróca w rodzinne strony: www.goniadz.org.pl/przygoda/bagna.jpg :):P Odpowiedz Link Zgłoś
dzika_zdzicha Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 17:06 o tak! o tak! o tak! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
dzika_zdzicha Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 16:13 venus99 napisał: > dlaczego porządni ludzie mają uciekać na księżyc? > niech ta hołota się wynosi. masz rację. ale czy masz jakiś pomysł, jak się jej pozbyć? Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 17:12 tak - idźmy na wybory,agitujmy w swoich środowiskach,ośmieszajmy kaczory wszędzie gdzie się da. Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Pozbyć się ich tak jak Wlochy pozbyly się Musso- 05.10.06, 17:26 oliniego. Zabrano go pewnego lipcowego dnia 1943r karetką pogotowia. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczonyryj a jeszcze 3 takie lata przed nami 05.10.06, 16:16 bo pawlak jak zobaczy, ze skorumpowali 8 osłów, to po palcu w dupe dla władzy wejdzie „każdy ch.. ma swój strój”-Marek Nowakowski Odpowiedz Link Zgłoś
alexanderson Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 17:14 venus99 napisał: > żarty się skończyły.dzisiejsze wydarzenia - flaga,tłumaczka, udowodniły jedno: > ta ekipa może tylko kury szcz.. wyprowadzać. Nie kury, tylko kaczki. Dwie. Odpowiedz Link Zgłoś
zgryzik1 Re: dosyć kompromitowania Polski 05.10.06, 19:12 kaczka-kaczkę ??? to kazirodztwo ! chociaż... może nie mieliby problemu z podziałem ról w tym duecie Odpowiedz Link Zgłoś