loppe 06.10.06, 16:00 Czy na jutrzejszej manifestacji będzie można usłyszeć powyższy okrzyk, czy w Platformie raczej unika się imienia lidera? - pytam bo nie jestem zorientowany Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tiantian Imię jak każde inne 06.10.06, 16:03 loppe napisał: > Czy na jutrzejszej manifestacji będzie można usłyszeć powyższy okrzyk, czy w > Platformie raczej unika się imienia lidera? - pytam bo nie jestem zorientowany nie rozumiem pytania. U PiSuarów będą pewnie skandować - Egdar. Odpowiedz Link Zgłoś
tiantian Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:05 pink.freud napisał: > Albo prezydent Edgar:))) uchowaj Boże Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:06 słyszałem w telewizji jak krzyczą Jarek, Jarek - co mi się zreszta nie za bardzo podoba bo nie przepadałem za jednym jarkiem (Edgar byłoby lepsze) NIGDY nie słyszałem jak krzyczą DONALD! Odpowiedz Link Zgłoś
tiantian No to jak usłyszysz, na pewno 06.10.06, 16:08 loppe napisał: > słyszałem w telewizji jak krzyczą Jarek, Jarek - co mi się zreszta nie za > bardzo podoba bo nie przepadałem za jednym jarkiem (Edgar byłoby lepsze) > > NIGDY nie słyszałem jak krzyczą DONALD! nie omieszkasz się tym z nami podzielić. Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:06 Nie przejmuj się z prezydentem Tuskiem nie wypaliło:) Odpowiedz Link Zgłoś
tiantian Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:08 pink.freud napisał: > Nie przejmuj się z prezydentem Tuskiem nie wypaliło:) Nie głosowałam na Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Pytanie jak każde inne 06.10.06, 16:04 a ty zjeżona jak jakaś fanatyczka - odpowiadasz obok tematu Odpowiedz Link Zgłoś
tiantian Re: Pytanie jak każde inne 06.10.06, 16:05 loppe napisał: > a ty zjeżona jak jakaś fanatyczka - odpowiadasz obok tematu Dlaczego mnie przezywasz? odpowiadam pytaniem na pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Pytanie jak każde inne 06.10.06, 16:07 napisałas że nie rozumiesz tego prostego pytania - dobrze się czujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
tiantian Doskonalezrozumiałam pytanie, 06.10.06, 16:09 loppe napisał: > napisałas że nie rozumiesz tego prostego pytania - dobrze się czujesz? na którym odpowiedziałam pytaniem. Dziękuję, czuje się wyśmienicie. A Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
ayran Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:05 tiantian napisała: > U PiSuarów będą pewnie skandować - Egdar. Są lepsze wzorce. Jeśli wybiorą lata 60-te to będą skandować "Jarosław, Jarosław - niech żyje!", a jesli 70-te: "Polska, partia, Jarek!" Odpowiedz Link Zgłoś
tiantian No tak 06.10.06, 16:07 ayran napisał: > tiantian napisała: > > > U PiSuarów będą pewnie skandować - Egdar. > > Są lepsze wzorce. Jeśli wybiorą lata 60-te to będą skandować "Jarosław, > Jarosław - niech żyje!", a jesli 70-te: "Polska, partia, Jarek!" górnik, hutnik, góralka i moherowe brygady.... Odpowiedz Link Zgłoś
greg43 Re: Donald! Po co ten idiota robił konferencję pra 06.10.06, 16:21 sową???? Może ktoś wie. Odpowiedz Link Zgłoś