Dodaj do ulubionych

Donald! Donald!

06.10.06, 16:00
Czy na jutrzejszej manifestacji będzie można usłyszeć powyższy okrzyk, czy w
Platformie raczej unika się imienia lidera? - pytam bo nie jestem zorientowany
Obserwuj wątek
    • tiantian Imię jak każde inne 06.10.06, 16:03
      loppe napisał:

      > Czy na jutrzejszej manifestacji będzie można usłyszeć powyższy okrzyk, czy w
      > Platformie raczej unika się imienia lidera? - pytam bo nie jestem zorientowany

      nie rozumiem pytania. U PiSuarów będą pewnie skandować - Egdar.
      • pink.freud Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:04
        Albo prezydent Edgar:)))
        • tiantian Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:05
          pink.freud napisał:

          > Albo prezydent Edgar:)))

          uchowaj Boże
          • loppe Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:06
            słyszałem w telewizji jak krzyczą Jarek, Jarek - co mi się zreszta nie za
            bardzo podoba bo nie przepadałem za jednym jarkiem (Edgar byłoby lepsze)

            NIGDY nie słyszałem jak krzyczą DONALD!
            • tiantian No to jak usłyszysz, na pewno 06.10.06, 16:08
              loppe napisał:

              > słyszałem w telewizji jak krzyczą Jarek, Jarek - co mi się zreszta nie za
              > bardzo podoba bo nie przepadałem za jednym jarkiem (Edgar byłoby lepsze)
              >
              > NIGDY nie słyszałem jak krzyczą DONALD!

              nie omieszkasz się tym z nami podzielić.
          • pink.freud Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:06
            Nie przejmuj się z prezydentem Tuskiem nie wypaliło:)
            • tiantian Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:08
              pink.freud napisał:

              > Nie przejmuj się z prezydentem Tuskiem nie wypaliło:)

              Nie głosowałam na Tuska.
      • loppe Pytanie jak każde inne 06.10.06, 16:04
        a ty zjeżona jak jakaś fanatyczka - odpowiadasz obok tematu
        • tiantian Re: Pytanie jak każde inne 06.10.06, 16:05
          loppe napisał:

          > a ty zjeżona jak jakaś fanatyczka - odpowiadasz obok tematu


          Dlaczego mnie przezywasz? odpowiadam pytaniem na pytanie.
          • loppe Re: Pytanie jak każde inne 06.10.06, 16:07
            napisałas że nie rozumiesz tego prostego pytania - dobrze się czujesz?
            • tiantian Doskonalezrozumiałam pytanie, 06.10.06, 16:09
              loppe napisał:

              > napisałas że nie rozumiesz tego prostego pytania - dobrze się czujesz?

              na którym odpowiedziałam pytaniem. Dziękuję, czuje się wyśmienicie. A Ty?
      • ayran Re: Imię jak każde inne 06.10.06, 16:05
        tiantian napisała:

        > U PiSuarów będą pewnie skandować - Egdar.

        Są lepsze wzorce. Jeśli wybiorą lata 60-te to będą skandować "Jarosław,
        Jarosław - niech żyje!", a jesli 70-te: "Polska, partia, Jarek!"
        • tiantian No tak 06.10.06, 16:07
          ayran napisał:

          > tiantian napisała:
          >
          > > U PiSuarów będą pewnie skandować - Egdar.
          >
          > Są lepsze wzorce. Jeśli wybiorą lata 60-te to będą skandować "Jarosław,
          > Jarosław - niech żyje!", a jesli 70-te: "Polska, partia, Jarek!"

          górnik, hutnik, góralka i moherowe brygady....
    • greg43 Re: Donald! Po co ten idiota robił konferencję pra 06.10.06, 16:21
      sową???? Może ktoś wie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka