Dodaj do ulubionych

Parys! Ty ...!!!

09.10.06, 23:20
Widziałem dziś w TVP1 Parysa!
To możliwe, żeby po tym co zrobił, miał cywilną odwagę pchać się ludziom "na" oczy?
A może oddał już te 100 000 zł, które ukradł przymusowym robotnikom???
Obserwuj wątek
    • krzys111 Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:26
      tez sie zdiwilem ze ten Pan jest znowu w obiegu politycznym, najwyrazniej grupa
      trzymajaca wladze postanowila ze ludzie juz zapomnieli o jego premii za
      nieudolnosc z jak prowadzil Fundacje, Wygladal na bardzo zadowlonego z siebie.
      • z_drugiej_strony Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:48
        już wolę Leppera od Parysa.
        L. jest prawdziwszy - nie teka zimna ryba.
      • don.kichote Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:49
        Pomału zaczyna do mnie docierać;
        "nowe" ałtorytety moralne: Kurski, Lipiński, Mojzesowicz, Macierewicz, Parys....
        "nowi" bohaterowie "pozytywni": NSZ, Dudajew, Kuraś/"Ogień" ....
        "nowi" bohaterowie negatywni: PO, WSI, Lesiak, układ, szara sieć, łże-elity, wykształciuchy...
        "nowe" prawo: - zawsze po stronie PiS!!!
        "nowa" sprawiedliwość: - tam gdzie prawo!

        Jak długo jeszcze?
        • w11mil wy komuchy macie swoich bohaterów 09.10.06, 23:52
          don.kichote napisał:
          > "nowi" bohaterowie "pozytywni": NSZ, Dudajew, Kuraś/"Ogień" ....
          • daktylek Re: wy komuchy macie swoich bohaterów 09.10.06, 23:55
            11mil napisała:

            > don.kichote napisał:
            > > "nowi" bohaterowie "pozytywni": NSZ, Dudajew, Kuraś/"Ogień" ....

            A jacy to "nasi" bohaterowie? To wasi! Sami sobie ich wybraliści:))



            • w11mil wyraziłem się niejasno, przepraszam 10.10.06, 00:00
              otóż w istocie: wymienieni to nasi bohaterowie podczas gdy komuchy mają swoich
              (w domyśle- innych) bohaterów

              > > > "nowi" bohaterowie "pozytywni": NSZ, Dudajew, Kuraś/"Ogień" ....
        • gagapapa Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:53
          MY, czyteknicy GW wolimy stare autorytety - Millera, Belkę, Frasyniuka i Buzka.
    • daktylek Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:49
      Parys to ten, co w berecie z antenką chodził?
      • don.kichote Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:52
        Ten sam!
        I ten sam, który zarządzając "Polsko-Niemieckim Pojednaniem" wypłacił sobie
        100 000 zł(nowych) premii, z pieniędzi należnych poszkodowanym, przymusowym robotnikom III Rzeszy!!!
        • henryk_log Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:58
          don.kichote napisał:

          > Ten sam!
          > I ten sam, który zarządzając "Polsko-Niemieckim Pojednaniem" wypłacił sobie
          > 100 000 zł(nowych) premii, z pieniędzi należnych poszkodowanym, przymusowym rob
          > otnikom III Rzeszy!!!

          "W latach 1999-2003 pracował w Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie jako
          wiceprezes. Odszedł ze stanowiska w atmosferze skandalu, gdy wyszło na jaw, że
          bezprawnie przyznawał sobie wysokie premie. Później pracował jako doradca w
          Miejskim Przedsiębiorstwie Taksówkowym w Warszawie."
          pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Parys
          • don.kichote Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:03
            henryk_log napisał:

            Ło Matko!

            Ło Matko!!! :)))
          • elfhelm Prowadził taksówki razem z Gelbergiem? 10.10.06, 00:37
            :)))
            • wikul Re: Prowadził taksówki razem z Gelbergiem? 10.10.06, 00:39
              elfhelm napisał:

              > :)))



              Ręka rękę myje.
          • wannassermann Parys to swinia, ale to nasza PiS-iata swinia... 10.10.06, 00:43
            swoj chlop, chociaz oszust.
    • douglasmclloyd Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:30
      don.kichote napisał:

      > Widziałem dziś w TVP1 Parysa!
      > To możliwe, żeby po tym co zrobił, miał cywilną odwagę pchać się ludziom "na" o
      > czy?
      > A może oddał już te 100 000 zł, które ukradł przymusowym robotnikom???

      Skompromitowani grają dalej. Olszewski, Macierewicz, Parys, Kurski - plejada
      szajbusów.
      • don.kichote Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:34
        douglasmclloyd napisał:

        > Skompromitowani grają dalej.

        Jak długo jeszcze?!

        > Olszewski, Macierewicz, Parys, Kurski - plejada szajbusów

        :-(((((
      • wikul Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:40
        douglasmclloyd napisał:

        > don.kichote napisał:
        >
        > > Widziałem dziś w TVP1 Parysa!
        > > To możliwe, żeby po tym co zrobił, miał cywilną odwagę pchać się ludziom
        > "na" o
        > > czy?
        > > A może oddał już te 100 000 zł, które ukradł przymusowym robotnikom???
        >
        > Skompromitowani grają dalej. Olszewski, Macierewicz, Parys, Kurski - plejada
        > szajbusów.


        Zapomnieliscie o łapówkarzu Szeremetiewie.
        • gagapapa Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:56
          nie chcemy ich!!! Chcemy Leszka Millera i jego słynne rozmówki ze studentami
          ponownie! Nie ważne, że ustrój się zmienił, program tv "sekretarz i lojalni
          studenci" wciąż może mieć swój urok!
          • krzys111 Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 09:27
            teraz beda rozmowki z radiosluchaczami, prezydent bedzie romawial w programie 1
            w audycju 'kominek prezydenta', czy jakos tak rownie idiotycznie bedzie sie to
            nazywac.
            ciekawe czy zona Parysa bedzie ponownie prowadzi salon polityczny w domu,
            kiedys miala duze ambicje...
            • alex.4 Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 09:44
              ciekaqy jesem czy sad nie przestraszy się koenkcji politycznych Parysa....
    • hummer Przecież to moherowy beret :) 10.10.06, 09:29
      don.kichote napisał:

      > Widziałem dziś w TVP1 Parysa!
      > To możliwe, żeby po tym co zrobił, miał cywilną odwagę pchać się ludziom "na" o
      > czy?
      > A może oddał już te 100 000 zł, które ukradł przymusowym robotnikom???

      Pamiętam tę facjatę dokładnie. Dno i nic więcej.
    • karol113 Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 09:35
      Pewnie, ze nie oddal i nie ma zamiaru. Toczy sie proces z powodztwa fundacji. W
      razie czego dadza Parysowi audycje w PR i splaci.
      • joannabarska Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 11:29
        Powyłaziły z nor na swiatlo dzienne rózne takie Parysy. Niestety, nie w Paryzu,
        ale tutaj... W TV Trwam Parys tez sie puszył. Są ludzie, ktorych wykopac sie
        nie daje. Trzeba za nich brac sie ostrzej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka