don.kichote 09.10.06, 23:20 Widziałem dziś w TVP1 Parysa! To możliwe, żeby po tym co zrobił, miał cywilną odwagę pchać się ludziom "na" oczy? A może oddał już te 100 000 zł, które ukradł przymusowym robotnikom??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krzys111 Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:26 tez sie zdiwilem ze ten Pan jest znowu w obiegu politycznym, najwyrazniej grupa trzymajaca wladze postanowila ze ludzie juz zapomnieli o jego premii za nieudolnosc z jak prowadzil Fundacje, Wygladal na bardzo zadowlonego z siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
z_drugiej_strony Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:48 już wolę Leppera od Parysa. L. jest prawdziwszy - nie teka zimna ryba. Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:49 Pomału zaczyna do mnie docierać; "nowe" ałtorytety moralne: Kurski, Lipiński, Mojzesowicz, Macierewicz, Parys.... "nowi" bohaterowie "pozytywni": NSZ, Dudajew, Kuraś/"Ogień" .... "nowi" bohaterowie negatywni: PO, WSI, Lesiak, układ, szara sieć, łże-elity, wykształciuchy... "nowe" prawo: - zawsze po stronie PiS!!! "nowa" sprawiedliwość: - tam gdzie prawo! Jak długo jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil wy komuchy macie swoich bohaterów 09.10.06, 23:52 don.kichote napisał: > "nowi" bohaterowie "pozytywni": NSZ, Dudajew, Kuraś/"Ogień" .... Odpowiedz Link Zgłoś
daktylek Re: wy komuchy macie swoich bohaterów 09.10.06, 23:55 11mil napisała: > don.kichote napisał: > > "nowi" bohaterowie "pozytywni": NSZ, Dudajew, Kuraś/"Ogień" .... A jacy to "nasi" bohaterowie? To wasi! Sami sobie ich wybraliści:)) Odpowiedz Link Zgłoś
w11mil wyraziłem się niejasno, przepraszam 10.10.06, 00:00 otóż w istocie: wymienieni to nasi bohaterowie podczas gdy komuchy mają swoich (w domyśle- innych) bohaterów > > > "nowi" bohaterowie "pozytywni": NSZ, Dudajew, Kuraś/"Ogień" .... Odpowiedz Link Zgłoś
gagapapa Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:53 MY, czyteknicy GW wolimy stare autorytety - Millera, Belkę, Frasyniuka i Buzka. Odpowiedz Link Zgłoś
daktylek Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:49 Parys to ten, co w berecie z antenką chodził? Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:52 Ten sam! I ten sam, który zarządzając "Polsko-Niemieckim Pojednaniem" wypłacił sobie 100 000 zł(nowych) premii, z pieniędzi należnych poszkodowanym, przymusowym robotnikom III Rzeszy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
henryk_log Re: Parys! Ty ...!!! 09.10.06, 23:58 don.kichote napisał: > Ten sam! > I ten sam, który zarządzając "Polsko-Niemieckim Pojednaniem" wypłacił sobie > 100 000 zł(nowych) premii, z pieniędzi należnych poszkodowanym, przymusowym rob > otnikom III Rzeszy!!! "W latach 1999-2003 pracował w Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie jako wiceprezes. Odszedł ze stanowiska w atmosferze skandalu, gdy wyszło na jaw, że bezprawnie przyznawał sobie wysokie premie. Później pracował jako doradca w Miejskim Przedsiębiorstwie Taksówkowym w Warszawie." pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Parys Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:03 henryk_log napisał: Ło Matko! Ło Matko!!! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Prowadził taksówki razem z Gelbergiem? 10.10.06, 00:39 elfhelm napisał: > :))) Ręka rękę myje. Odpowiedz Link Zgłoś
wannassermann Parys to swinia, ale to nasza PiS-iata swinia... 10.10.06, 00:43 swoj chlop, chociaz oszust. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:30 don.kichote napisał: > Widziałem dziś w TVP1 Parysa! > To możliwe, żeby po tym co zrobił, miał cywilną odwagę pchać się ludziom "na" o > czy? > A może oddał już te 100 000 zł, które ukradł przymusowym robotnikom??? Skompromitowani grają dalej. Olszewski, Macierewicz, Parys, Kurski - plejada szajbusów. Odpowiedz Link Zgłoś
don.kichote Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:34 douglasmclloyd napisał: > Skompromitowani grają dalej. Jak długo jeszcze?! > Olszewski, Macierewicz, Parys, Kurski - plejada szajbusów :-((((( Odpowiedz Link Zgłoś
wikul Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:40 douglasmclloyd napisał: > don.kichote napisał: > > > Widziałem dziś w TVP1 Parysa! > > To możliwe, żeby po tym co zrobił, miał cywilną odwagę pchać się ludziom > "na" o > > czy? > > A może oddał już te 100 000 zł, które ukradł przymusowym robotnikom??? > > Skompromitowani grają dalej. Olszewski, Macierewicz, Parys, Kurski - plejada > szajbusów. Zapomnieliscie o łapówkarzu Szeremetiewie. Odpowiedz Link Zgłoś
gagapapa Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 00:56 nie chcemy ich!!! Chcemy Leszka Millera i jego słynne rozmówki ze studentami ponownie! Nie ważne, że ustrój się zmienił, program tv "sekretarz i lojalni studenci" wciąż może mieć swój urok! Odpowiedz Link Zgłoś
krzys111 Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 09:27 teraz beda rozmowki z radiosluchaczami, prezydent bedzie romawial w programie 1 w audycju 'kominek prezydenta', czy jakos tak rownie idiotycznie bedzie sie to nazywac. ciekawe czy zona Parysa bedzie ponownie prowadzi salon polityczny w domu, kiedys miala duze ambicje... Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 09:44 ciekaqy jesem czy sad nie przestraszy się koenkcji politycznych Parysa.... Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Przecież to moherowy beret :) 10.10.06, 09:29 don.kichote napisał: > Widziałem dziś w TVP1 Parysa! > To możliwe, żeby po tym co zrobił, miał cywilną odwagę pchać się ludziom "na" o > czy? > A może oddał już te 100 000 zł, które ukradł przymusowym robotnikom??? Pamiętam tę facjatę dokładnie. Dno i nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
karol113 Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 09:35 Pewnie, ze nie oddal i nie ma zamiaru. Toczy sie proces z powodztwa fundacji. W razie czego dadza Parysowi audycje w PR i splaci. Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska Re: Parys! Ty ...!!! 10.10.06, 11:29 Powyłaziły z nor na swiatlo dzienne rózne takie Parysy. Niestety, nie w Paryzu, ale tutaj... W TV Trwam Parys tez sie puszył. Są ludzie, ktorych wykopac sie nie daje. Trzeba za nich brac sie ostrzej. Odpowiedz Link Zgłoś