22.10.06, 13:04
Oprócz aresztowań w świetle kamer postawił już kogoś przed sądem ? Może jakiś przestępca z wyższej półki SLD ma proces a ja o tym nie wiem ? O skazanych prawomocnym wyrokiem nawet nie śmiem pytać .
Obserwuj wątek
    • artsg To nie PIS wsadza do wiezienia!!!! 22.10.06, 13:13
      jola_iza napisała:

      > Oprócz aresztowań w świetle kamer postawił już kogoś przed sądem ? Może jakiś
      p
      > rzestępca z wyższej półki SLD ma proces a ja o tym nie wiem ? O skazanych
      prawo
      > mocnym wyrokiem nawet nie śmiem pytać .

      Ani nawet minister Ziobro, tylko niezawisły sąd!!!
      • belkot_belkot_belkot A miał PiS wsadzać, stoliki wywracać... 22.10.06, 13:18

        • artsg Stolik już wywrócony 22.10.06, 13:22

          • belkot_belkot_belkot Zatem jednak wsadza? 22.10.06, 13:22

            • artsg Tylko nie PIS a niezawisły sąd 22.10.06, 13:25
              belkot_belkot_belkot napisał:

              >
              • belkot_belkot_belkot Rozumiem. PiS tylko wywraca stoliki. 22.10.06, 13:27
                Jak pijany gazda po paru kielichach w mordowni :]
                • artsg Re: Rozumiem. PiS tylko wywraca stoliki. 22.10.06, 13:28
                  belkot_belkot_belkot napisał:

                  > Jak pijany gazda po paru kielichach w mordowni :]

                  Sam wyciągnąłeś ten temat
                  • belkot_belkot_belkot :))) 22.10.06, 13:33
                    Te nasz dyskusje są w ogóle gó.. warte
    • dewot007 Czy ci durnie są aż tak doornowaci ? 22.10.06, 13:13
      Czy gdyby Wąsaczowi lub Jakuboskiej przysłali wezwanie pocztą to oni by nie
      przyszli w terminie ?
      Durnie wysyłają oddział policji w pełnym uzbrojeniu i okratowane pojazdy - za
      nasze podatki !
      Dla podbechtania swego głupiego elektoratu, który chce chociaż igrzysk !

      Głupole się dobrały do władzy !

      . . .

      "Czasem zdarzają się takie sytuacje, że trzeba powiedzieć prawdę i prezydent
      bierze to na siebie. Sądzę, że historia oceni to dobrze" –
      Jarosław Kaczyński do dziennikarzy w Sejmie – 8.09.06
      • artsg Wezwanie pocztą to ci mogą.. 22.10.06, 13:18
        dewot007 napisał:

        > Czy gdyby Wąsaczowi lub Jakuboskiej przysłali wezwanie pocztą to oni by nie
        > przyszli w terminie ?

        Co najwyżej ze skarbowego przysłać
    • haen1950 Re: Czy PiS ? 22.10.06, 13:25
      Poważnie trzeba rozważyć problem, czy Ziobro nie jest dewiantem seksualnym,
      któremu oglądanie w TVPis jego aresztowań powoduje ejakulację.
    • henryk_log Czy PiS ? 22.10.06, 13:40

      > Oprócz aresztowań w świetle kamer postawił już kogoś przed sądem ? Może
      > jaki(ego)ś przestępca(ę) z wyższej półki..
      Szefa Pier'dla?

      jola_iza napisała:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka