indris 13.12.06, 14:14 Dlaczego nie są obecni na uroczystościach we Wrocławiu ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
venus99 Re: Pinior, Frasyniuk, Fydrych 13.12.06, 14:27 bo to ludzie i inteligentni i przyzwoici.z byle kim się nie pokazują. Odpowiedz Link Zgłoś
joannabarska Re: Pinior, Frasyniuk, Fydrych 13.12.06, 14:50 Zapewne zaprosili swoich rydzykowców. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Jeszcze by Frydrych zrobił z Kaczki pośmiewisko 13.12.06, 14:54 Większe niż w Wierzejskiego pl.wikipedia.org/wiki/Pomarańczowa_Alternatywa www.republika.pl/pomaranczowa_alternatywa/ Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Pinior, Frasyniuk, Fydrych 13.12.06, 14:55 Pinior nie zostal zaproszony Odpowiedz Link Zgłoś