Dodaj do ulubionych

józef pinior - czy na tego.%$ mozna mowic zdrajca?

25.01.07, 20:34
Nie ma dowodów na więzienia CIA w Polsce, stwierdza raport PE, dzięki głosowi
jednego posła.

Raport został przyjęty głosami 29 posłów, członków komisji ds. domniemanych
lotów i więzień CIA w Europie (17 było przeciw, 3 wstrzymało się). Parlament
Europejski stawia w nim zarzuty aż 17 krajom, w tym Polsce.



Eurodeputowany Józef Pinior jako jedyny Polak poparł raport, który oskarża
rządy państw członkowskich o współpracę z USA i ukrywanie tego przed opinią
publiczną.

1 głos zadecydował o niewinności Warszawy

*****************************************************************************

ten czlowiek to hanba dla Polski. To zywe dziedzictwo zdrajcow z KPP. To
kuriozum. To cos niesamowitego.

Ten czlowiek to pomnik KPP. Zywy pomnik
Obserwuj wątek
    • obraza.uczuc.religijnych Brawo Pinior! 25.01.07, 20:37
      Bij amerykańskich przydupasów w Polsce!
      • marcus_crassus [...] 25.01.07, 20:41
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • rekontra Re: józef pinior - czy na tego.%$ mozna mowic zdr 25.01.07, 20:40
      oczywiście tak
      • aron2004 Re: józef pinior - czy na tego.%$ mozna mowic zdr 25.01.07, 20:41
        co się dziwisz, on z Wrocławia
    • taziuta Nie piłeś? To wypij! Bo gadasz jak niedopity :-) 25.01.07, 20:51
      marcus_crassus napisał:
      Re: józef pinior - czy na tego.%$ mozna mowic zdr

      ...
      > ten czlowiek to hanba dla Polski. To zywe dziedzictwo zdrajcow z KPP. To
      > kuriozum. To cos niesamowitego.
      >
      > Ten czlowiek to pomnik KPP. Zywy pomnik

      marcus_crassus - żywy pomnik polskiego zaprzaństwa... :-(
      • taziuta Ups, ubliżyłem polskim zaprzańcom :-( 25.01.07, 20:58
        taziuta napisał:
        Re: Nie piłeś? To wypij! Bo gadasz jak niedopity

        > marcus_crassus napisał:
        > Re: józef pinior - czy na tego.%$ mozna mowic zdr
        >
        > ...
        > > ten czlowiek to hanba dla Polski. To zywe dziedzictwo zdrajcow z KPP. To
        > > kuriozum. To cos niesamowitego.
        > >
        > > Ten czlowiek to pomnik KPP. Zywy pomnik
        >
        > marcus_crassus - żywy pomnik polskiego zaprzaństwa... :-(

        Chodziło mi oczywiście o polsko-języcznego zaprzańca :-)
    • w11mil absurdem jest sam fakt głosowania nad czyms takim 25.01.07, 21:15
      albo sa dowody albo ich nie ma - co tu jest do głosowania?
      jakos nie przypominam sobie aby p. Pinior informowal o dowodach na istenienie
      tych wiezień w Polsce
      marcus_crassus napisał:
      > Nie ma dowodów na więzienia CIA w Polsce, stwierdza raport PE, dzięki głosowi
      > jednego posła
    • frank_drebin To raczej tzw. paputczik. 25.01.07, 21:21

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka