leszek.sopot
30.01.07, 16:30
"- Uważam, że to nie wstyd móc pomagać polskiemu wywiadowi, wszędzie w
świecie cywilizowanym traktuje się taką służbę jako wyróżnienie i wypełnianie
patriotycznego obowiązku" - powiedział Sławomir Prząda.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3885337.html
To hańba dla niepodległego kraju gdy urządza się publiczną nagonkę na ludzi,
którzy w dobrej wierze służyli naszemu krajowi. Podłość i draństwo tych,
którzy się tego dopuszczają jest godne jak najbardziej surowego potępienia.
Hańbą jest służenie władzy, która urządza nagonki i szczuje jednych przeciwko
drugim. Hańba tym, którzy im przyklaskują. Takie zachowanie to zaprzeczenie
naszej tradycji walki o niepodległą, demokratyczną i uczciwą Polskę, w której
nikt nie jest prześladowany i tępiony za swoje poglądy polityczne i
religijne.
Jesteśmy świadkami jak obecna władza niszczy ludzi. Czy można być obojętnym?