16.03.07, 08:12
Cham.

www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=35715
"Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na
żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.)
Obserwuj wątek
    • scoutek Re: Po prostu 16.03.07, 08:13
      a czego sie spodziewales?
      dziwie sie tylko, ze prez..ent wiedzac co go czeka, lazl w to bagno zw. RM
    • cornelia_a Re: Po prostu 16.03.07, 08:15
      Kiedy ten pan w czarnej sutannie pojedzie wraz z Giertychami ewangelizować
      laicką Europę?Nie mogę się już doczekać.
      • alistair-p Re: Po prostu 16.03.07, 10:07
        Proponuję misję w Afganistanie.Widzę oczami duszy ojdyra jak biegnie z krzyżem
        niczym ks.Skorupka na czele oddziału GROM idącego do ataku.
    • bogucjusz Jeden wart drugiego. 16.03.07, 10:18
      Chcialbym ich na jakims ringu poogladac, bylaby uciecha... :-)




      ---
      Tzw. "Prawo i Sprawiedliwość", patrz --> nadużycie semantyczne
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka