zapijaczonyryj 16.03.07, 08:12 Cham. www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=35715 "Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scoutek Re: Po prostu 16.03.07, 08:13 a czego sie spodziewales? dziwie sie tylko, ze prez..ent wiedzac co go czeka, lazl w to bagno zw. RM Odpowiedz Link Zgłoś
cornelia_a Re: Po prostu 16.03.07, 08:15 Kiedy ten pan w czarnej sutannie pojedzie wraz z Giertychami ewangelizować laicką Europę?Nie mogę się już doczekać. Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Po prostu 16.03.07, 10:07 Proponuję misję w Afganistanie.Widzę oczami duszy ojdyra jak biegnie z krzyżem niczym ks.Skorupka na czele oddziału GROM idącego do ataku. Odpowiedz Link Zgłoś
bogucjusz Jeden wart drugiego. 16.03.07, 10:18 Chcialbym ich na jakims ringu poogladac, bylaby uciecha... :-) --- Tzw. "Prawo i Sprawiedliwość", patrz --> nadużycie semantyczne Odpowiedz Link Zgłoś