cassidy_i
18.05.07, 14:12
ma jedną wadę.
Jest za skromny.
Właściwie we wszystkim co powiedział przed chwilą w tvn24 , ma rację.
Ma rację, ale ta skromnośc to jest idealna za granicą , w UE, itd.
W Polsce trzeba mówic bardziej zdecydowanym głosem niestety.
Ja go lubię , bo niczego nie udaje i jest szczery, ale jak na polskie
społeczeństwo to potrzeba mówić z większym zdecydowaniem i pewnością siebie
żeby do ludzi trafiło.