8macek 05.06.07, 23:06 z obornikiem w "teraz my". Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wos9 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 05.06.07, 23:14 8macek napisał: > z obornikiem w "teraz my". > > Robaczek myślał, że jest w stanie pokonać ją intelektualnie. > Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 05.06.07, 23:15 Obawiam, się, że nieintelektualnie (w sensie na gołe klaty i po mordzie) też nie miałby szans... Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Fakt, Kazia jest ostra! 05.06.07, 23:19 A ja jej za to nie cierpię. Przerażają mnie takie kobitki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Kazia to prywatnie bardzo sympatyczna osoba 05.06.07, 23:21 Widzialem sie z nia pare tyodni temu w Cafe Mynek na Kazimierzu i nawet mowilismy o p. Wierzejskim oraz latwosci z jaka mozna mu sie publicznie dobrac do pupki:) Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Kazia to prywatnie bardzo sympatyczna osoba 05.06.07, 23:24 W cafe "Cokolwiek" to jeszcze jakoś cię mogę, ale przypomnij sobie, jak potrafiła zdominować biednego Kłosińskiego w tiwi... Potwór! Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Do pupki publicznie ? Czegos takiego nawet Kazia 05.06.07, 23:38 by nie wytrzymala ;) "rotfl" hiehiehiehie :))))) marouder napisał: > Widzialem sie z nia pare tyodni temu w Cafe Mynek na Kazimierzu i nawet > mowilismy o p. Wierzejskim oraz latwosci z jaka mozna mu sie publicznie dobrac > do pupki:) Odpowiedz Link Zgłoś
1a110 Re: Do pupki publicznie ? Czegos takiego nawet Ka 05.06.07, 23:41 wiegejskiego krzywdujom publicznie , ojejku. czy bosak juz przybywa z odsieczom Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Oczywiscie ze do pupki!Slowa "pupka" uzylem w ... 05.06.07, 23:45 ..znaczeniu: calosc Wiezejskiej osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Hiehie :) Spoko watek luzny, pora pozna, posmiac 05.06.07, 23:47 sie tez trzeba bo pekniemy od tej polityki ;) marouder napisał: > ..znaczeniu: calosc Wiezejskiej osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Hiehie :) Spoko watek luzny, pora pozna, posm 05.06.07, 23:49 Tak się zastanawiam, czy przypadkiem nie jest tak, że na takie "Teraz my" nie wystawia się w LPR kandydata w ramach kary porządkowej... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk A skąd! 05.06.07, 23:23 3promile napisał: > A ja jej za to nie cierpię. Przerażają mnie takie kobitki ;) Wszystkie ostre dziewczyny (w typie Szczuki) które znałem, okazały się sympatyczne i miłe w życiu codziennym. A feministki to w szczególności. Jedyne zołzy jakie napotkałem to były słodkie kurki domowe. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: A skąd! 05.06.07, 23:26 W tym miejscu powinniśmy BARDZO precyzyjnie zdefinować "życie codzienne" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Prosze bardzo. 05.06.07, 23:40 Jakoś tak się złożyło, że moje najlepsze kumpelki, najukochańsze dziewczyny oraz najmilsze znajome to były właśnie osobniki szczukopodobne. Ładne (albo nieładne), okropnie wyszczekane sawantki. Albowiem mam taki spaczony gust, że jak widzę Niewinne Dziewczę Polskie, co ręce w małdrzyk składa a buzię w ciup - to nijakiego zainteresowania nie przejawiam. A "życie codzienne"? Wtedy, gdy nie muszą walczyć, udowadniać, itp. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_ahmed Masz najzupelniej normalny gust. 05.06.07, 23:42 Skromnosc i pochylanie karku oraz tzw. grzecznosc to idealne narzedzia do stworzenia sfrustrowanych zyciowych kalekow. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Prosze bardzo. 05.06.07, 23:46 No to kurna, Dottore, chyba źle trafiłem, bo moja jedna jedyna doświadczona osobiście, nazwijmy to za Kazikiem "wyzwolona, kaba kaba" akurat nie potrafiła przestawać walczyć, udowadniać i wykazywać przewagę nawet poza audytorium - widocznie stąd moja trauma i marskość moszny na samo wspomnienie ;) PS. Niewinne Dziewczę Polskie? Jakiś kontakt? Plizzz! Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk A bo na tzw. sawantkę trafiłeś! 05.06.07, 23:53 3promile napisał: > No to kurna, Dottore, chyba źle trafiłem, bo moja jedna jedyna doświadczona > osobiście, nazwijmy to za Kazikiem "wyzwolona, kaba kaba" akurat nie potrafiła > przestawać walczyć, udowadniać i wykazywać przewagę nawet poza audytorium - > widocznie stąd moja trauma i marskość moszny na samo wspomnienie ;) Sawantka bywa nieznośna i uciążliwa dla otoczenia. Albowiem nie posiada poczucia humoru, który to brak zastępuje rozrostem ego. Ale akurat chyba u Szczuki znajdują się pokłady złośliwego poczucia humoru... > > PS. Niewinne Dziewczę Polskie? Jakiś kontakt? Plizzz! He, he - ja piszę o sytuacji sprzed 25 lat :) Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: A bo na tzw. sawantkę trafiłeś! 05.06.07, 23:57 No to kontakt do córki! Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Córka ma kilo kolczyków, dwa metry kwadratowe.... 06.06.07, 00:05 .. tatuażu, mówi "zajebiście" (oraz inne Słowa Grube), słucha techno i ksiązek nie czyta, bo jej się od tego tusz czarny do rzęs rozmazuje. Jeszcze chcesz kontakt? Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_ahmed Znaczy sie polska mlodziez 'normalnieje' :D :D 06.06.07, 00:06 Mam taka dziwna przypadlosc, ze nie trawie grzecznych, cichych i skromnych osob. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk To nie całkiem tak... 06.06.07, 00:15 Albowiem dziwnie często owe kilo kolczyków, wulgarny język, itp. idą w parze z wyjątkowym konformizmem, są tylko pozą, która zostanie natychmiast porzucona gdy nadejdzie odpowiednia pora. Znam wiele grzecznych, cichych i skromnych osób, które okazały się wielkim charakterem. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: To nie całkiem tak... 06.06.07, 00:17 Czepiasz się córki naszej wspólnej znajomej, ha! :) Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Córka ma kilo kolczyków, dwa metry kwadratowe 06.06.07, 00:07 Pieprzę, poczytam sobie Colette ;P Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Fakt, Kazia jest ostra! 05.06.07, 23:23 dr.krisk napisał: > I za to ją lubię. Ja też. I za to, że na czym, jak na czym, ale na literaturze naprawdę się zna. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Re: Fakt, Kazia jest ostra! 05.06.07, 23:26 wos9 napisała: > I za to, że na czym, jak na czym, ale na literaturze naprawdę się > zna. A tak. Lubiłem jak z Łopieńskim prowadzili kiedys program o książkach. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Fakt, Kazia jest ostra! 05.06.07, 23:29 dr.krisk napisał: > wos9 napisała: > > > I za to, że na czym, jak na czym, ale na literaturze naprawdę się > > zna. > A tak. Lubiłem jak z Łopieńskim prowadzili kiedys program o książkach. Prawda, że dobry? Odpowiedz Link Zgłoś
dr.krisk Pokiełbasiło mi się.... 05.06.07, 23:45 To Łubieński chyba był i Bereś? Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Pokiełbasiło mi się.... 05.06.07, 23:46 ;) Ale fakt - Kłosiński miał pozamiatane ze Szczuką - chyba płacili mu jak statystom na planie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 05.06.07, 23:22 Ale jedno trzeba mu przyznać - nie był tak agresywny jak to ma w zwyczaju. Chyba bał się, że jednak jest przynajmniej o klasę niżej, skoro tak się chwalił zdaną maturą (z polskiego) i studiami filozoficznymi (a więc - jak powiedział jest humanistą). A taj naprawdę przy Szczuce nie ma żadnych szans - musiał być grzeczny. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: aż miło,oj miło 05.06.07, 23:27 w końcu ktoś wykazał miałkość posła Wierzejskiego, i to spokojnie bez agresji. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: aż miło,oj miło 05.06.07, 23:31 hrabia.m.c napisał: > w końcu ktoś wykazał miałkość posła Wierzejskiego, > i to spokojnie bez agresji. A mówią, że Kazia, jak wszystkie feministki jest wyłącznie agresywna. Miałkość posła Wierzejskiego nietrudno wykazać, ale Ona pokonałaby znacznie poważniejszego przeciwnika. Odpowiedz Link Zgłoś
daktylek Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 00:25 wos9 napisała: > Ale jedno trzeba mu przyznać - nie był tak agresywny jak to ma w zwyczaju. > Chyba bał się, że jednak jest przynajmniej o klasę niżej, skoro tak się > chwalił zdaną maturą (z polskiego) i studiami filozoficznymi (a więc - jak > powiedział jest humanistą). > A taj naprawdę przy Szczuce nie ma żadnych szans - musiał być grzeczny. Po prostu Kazia uświadamiała go, że nic nie wie ani o szkole, ani o podstawach programowych i programie nauczania języka polskiego, ani o literaturze. Jeszcze chwilę, a skończyłoby się na stwierdzeniu, że Sienkiewicz to taki autor historycznego komiksu z XIX wieku :))) Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 00:31 daktylek napisał: > wos9 napisała: > > > Ale jedno trzeba mu przyznać - nie był tak agresywny jak to ma w zwyczaju > . > > Chyba bał się, że jednak jest przynajmniej o klasę niżej, skoro tak się > > chwalił zdaną maturą (z polskiego) i studiami filozoficznymi (a więc - ja > k > > powiedział jest humanistą). > > A taj naprawdę przy Szczuce nie ma żadnych szans - musiał być grzeczny. > > Po prostu Kazia uświadamiała go, że nic nie wie ani o szkole, ani o podstawach > programowych i programie nauczania języka polskiego, ani o literaturze. > Jeszcze chwilę, a skończyłoby się na stwierdzeniu, że Sienkiewicz to taki autor > > historycznego komiksu z XIX wieku :))) To prawda! Bo Wierzejski nic nie wie o tych sprawach! A Sienkiewicza na pewno Kazia uznaje jako noblistę i naprawdę lubianego pisarza. Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 05.06.07, 23:55 To był niesprawiedliwy pojedynek. Literaturoznawca przeciwko..., no właśnie przeciwko komu, chyba komuś, kto niewiele w życiu przeczytał, a już z pewnością nie posiadł umiejętności analizowania tekstów. Co oczywiście nie zmienia faktu, że było miło popatrzeć, jak Kazia depcze robala. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 05.06.07, 23:59 To po co przyszedł się z nią zmierzyć? Aż takie ma "parcie na szkło"? Co do "robala" - zgoda! Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Swiat jakby pojasnial:)) 05.06.07, 23:59 l.george.l napisał: Co oczywiście nie zmienia faktu, > > że było miło popatrzeć, jak Kazia depcze robala. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Swiat jakby pojasnial:)) 06.06.07, 00:02 marouder napisał: > l.george.l napisał: > > Co oczywiście nie zmienia faktu, > > > > że było miło popatrzeć, jak Kazia depcze robala. Niestety - na razie - chwilowo. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Drinka sobie wypilem na te okolicznosc:) 06.06.07, 00:05 Kazia, jako dobra pani pedagog pupki Wierzejskiej mnie tak optymistycznie nastawila:) Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Drinka sobie wypilem na te okolicznosc:) 06.06.07, 00:07 marouder napisał: > Kazia, jako dobra pani pedagog pupki Wierzejskiej mnie tak optymistycznie > nastawila:) Mnie też! Ale na takiego ucznia to poza telewizją szkoda czasu! Odpowiedz Link Zgłoś
daktylek Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 00:27 l.george.l napisał: > To był niesprawiedliwy pojedynek. Literaturoznawca przeciwko..., no właśnie > przeciwko komu, chyba komuś, kto niewiele w życiu przeczytał, a już z pewnością nie posiadł umiejętności analizowania tekstów. Co oczywiście nie zmienia faktu, że było miło popatrzeć, jak Kazia depcze robala. Za to Wojtuś ma inną zaletę - jest blisko wodza i wódz wydał po;ecenie stanięcia w szranki :PP Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 00:30 Okrutne jednak są te feministki.Prawdziwych nieprzyjaciół poznaje się w biedzie,ona kopała leżącego,on powinien uciekać a nie jeszcze siedzieć.Jeżeli przegrał w Warszawie z Gamoniami i Krasnoludkami,to na co liczył w starciu z p Kazimierą?Masochista? Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 00:33 440417mz napisał: > Okrutne jednak są te feministki.Prawdziwych nieprzyjaciół poznaje się w > biedzie,ona kopała leżącego,on powinien uciekać a nie jeszcze siedzieć.Jeżeli > przegrał w Warszawie z Gamoniami i Krasnoludkami,to na co liczył w starciu z p > Kazimierą?Masochista? Nie! Masochista na pewno nie! Po prostu taki wierny szefom, że gotów z siebie zrobić idiotę. Odpowiedz Link Zgłoś
8macek Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 06:07 wierzejski nie musi z siebie robić idioty, wierzejski po prostu wielkim idiotą jest... Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 06:17 8macek napisał: > wierzejski nie musi z siebie robić idioty, wierzejski po prostu wielkim idiotą > jest... I z jakim wdziękiem to robi. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 07:42 No to teraz chba nikt nie bedzie mial do Wojtusia-Tobisia pretensji o parkowanie na miejscu dla niepelnosprawnych.To miejsce Wojtusiowi sie prawnie nalezy. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 07:53 x2468 napisał: > No to teraz chba nikt nie bedzie mial do Wojtusia-Tobisia pretensji o parkowani > e > na miejscu dla niepelnosprawnych.To miejsce Wojtusiowi sie prawnie nalezy. To prawda. Gratulacje za skojarzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
kiko5 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 08:05 Tego akurat programu nie oglądałam, ale przesadzacie oczywiście i to w obie strony - Szczuce albowiem brak dystansu niemal do wszystkiego a Wierzejski swój rozum ma i wcale nie tak łatwo zbić go z tzw.pantałyku. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 08:20 kiko5 napisała: > Tego akurat programu nie oglądałam, ale przesadzacie oczywiście > i to w obie strony - Szczuce albowiem brak dystansu niemal do wszystkiego > a Wierzejski swój rozum ma i wcale nie tak łatwo zbić go z tzw.pantałyku. Trzeba było oglądać, jeśli się chce dyskutować! Odpowiedz Link Zgłoś
8macek Re: aż miło posłuchać jak szczuka miesza wierzejs 06.06.07, 11:53 bawią mnie takie opinie jak twoja (nie oglądałam i nie wiem o co chodzi, ale wiem, że nie macie racji i jesteście be), czy ty przypadkiem nie jesteś genetycznie spokrewniona z którymś z tych LPR-owych idiotów, oni mają identyczne podejście. otóż informuję cię kiko, że rozmowa między kazią a wojtusiem przebiegała mniej więcej tak jakby kazia jako terapeutka w ośrodku dla niedorozwiniętych umysłowo dzieci tłumaczyła niedorozwiniętemu umysłowo wojtusiowi, że nie należy traktować jak batoników i jeść kostek WC nawet jak mają ładny cytrynowy zapach ponieważ kostki te służą zupełnie do czego innego. mimo to niedorozwinięty umysłowo wojtuś uparł się, że kostki WC są bardzo dobre bo zawierają bardzo dużo cennych wartości, które są niezbędne człowiekowi w jego życiu. Odpowiedz Link Zgłoś