Dodaj do ulubionych

Piotrowski vs Wassermann&Ziobro

14.06.07, 07:15
Czy Piotrowskiemu uda się przekonać posłów speckomisji do powołania komisji
śledczej w sprawie śmierci Barbary Blidy?
Czy Dorn ma jeszcze jaja, by wniosek o powołanie takiej komisji oddać pod
głosowanie?

Mam wrażenie, że od tego zależy przyszłość państwa polskiego. Pozostawienie
Polaków w bezkarnych łapach Ziobry i jego prokuratorów może mieć okropne
skutki dla wszystkich Polaków. Łącznie z wystąpieniem Polski z unii i
pacyfikacją społeczeństwa wg wzorów zastosowanych przez Jaruzelskiego.

Wcale nie żartuję. Przestępca, któremu zaczyna grozić pojmanie i uwięzienie
ma trzy wyjścia:
- ucieczka
- kończy ze sobą
- zaczyna strzelać na oślep, dopóki magazynku starczy.
Obserwuj wątek
    • echo24 Re: Piotrowski vs Wassermann&Ziobro 14.06.07, 08:18
      straszne, on w łapach Ziobry.
    • joella.r też uważam, że to sprawa fundamentalna 14.06.07, 08:24
      oczywiście będą się bronić ze wszystkich sił, podli głupcy
      • haen1950 Re: też uważam, że to sprawa fundamentalna 14.06.07, 08:39
        Odsłaniają się powoli kulisy Katschorenhaus. Najgroźniejsze dla państwa jest
        to, że prezydent jest w tych aresztach umoczony po uszy. A nie jest to facet
        zrównoważony i obliczalny - jego pogarda dla ludzi wyłazi z niego co i rusz.
        • echo24 Re: też uważam, że to sprawa fundamentalna 14.06.07, 09:23
          a nie mówiłem ? to fundamentalista.
          • haen1950 Re: też uważam, że to sprawa fundamentalna 14.06.07, 09:38
            Oj, echo. Pewnie albo przygłup jesteś, albo od Katschorenhaus jesteś, z biura
            Kamińskiego i Bielana.

            Ja to ci tak w kondensacie odpowiem - demokracja powoli się budzi, ale jak już
            przypie.rdzieli w mordę, to do grobu, jak Milosević.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka