Dodaj do ulubionych

Odwolanie Prezydenta niemożliwe,obiadu tak jak...

16.06.07, 12:34
zdążycie.Dość tych bredni,wróćcie na ziemię!
albo i nie!
Obserwuj wątek
    • rooj_os ..ene due rabe... 16.06.07, 12:36
      caria-caria napisała:

      > Odwolanie Prezydenta niemożliwe,obiadu tak ja
      > zdążycie.Dość tych bredni,wróćcie na ziemię!
      > albo i nie!
      • janczar18 Re: ..ene due rabe... 16.06.07, 12:38
        jednak napisała prawdę,a ty?
        jak na dobrego forumowicza na niewiele cie stać.
        • caria-caria Re: ..ene due rabe...tentyp już tak ma,nic nie 16.06.07, 12:39
          zrobisz,:)
        • rooj_os ..ene due rabe... 16.06.07, 12:45
          :-) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=64298338&a=64298659

          janczar18 napisał:

          > jednak napisała prawdę,a ty?
          > jak na dobrego forumowicza na niewiele cie stać.
    • marouder Przeczytaj uwaznie, co napisalas i sprobuj raz... 16.06.07, 12:42
      ..jeszcze sie wypowiedziec na ten temat, tym razem zrozumiale, czyli po polsku.
      Do dziela.
    • capitalissimus Re: Odwolanie Prezydenta niemożliwe,obiadu tak ja 16.06.07, 12:43
      To obrońcy demokracji :)
    • dzimbim Re: Odwolanie Prezydenta niemożliwe,obiadu tak ja 16.06.07, 12:45
      Jestem za odwołaniem prezydenta a nie obiatku:)
      • caria-caria Re: No cóż smacznego obiatku...kwiadku 16.06.07, 12:47
        tylko co to jest obiatek?
        • marouder Pls:) 16.06.07, 12:48
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=64298338&a=64298659
          • rooj_os Re: Pls:)...pomogłoo ?..;) 18.06.07, 23:03

        • alistair-p Re: No cóż smacznego obiatku...kwiadku 16.06.07, 12:49
          Nie wiesz co to są OBIATY ? no cóz..,Wstyd byc wykształciuchem,prawda?
        • rooj_os No cóż smacznego obiatku..caruś.;)) 16.06.07, 12:56
          "Z wdzięcznością za bardzo miły pobyt i znakomity!!! obiat z nadzieją na
          kolejne wizyty" - podpis: - Jarosław Kaczyński.

          caria-caria napisała:

          > tylko co to jest obiatek?
          • alistair-p Z kaczki tez może byc OBIAT !!! b/t 16.06.07, 12:58

            • caria-caria Re: Z kaczki tez może byc OBIAT !!! obiatek 16.06.07, 13:06
              OBIAT a OBIATEK niewiele a czyni różnicę.
              wykształciuch a wykształcony też czyni różnicę.
              • jdbad Re: Z kaczki tez może byc OBIAT !!! obiatek 16.06.07, 13:08
                Obiata - słowo w języku starosłowiańskim oznaczające ofiarę składaną bogom lub
                siłom nadnaturalnym. Składano ją także, by uczcić zmarłych. Obiatę mógł złożyć
                każdy, nie tylko kapłan. Obiaty najczęściej składano w miejscach specjalnie do
                tego celu przystosowanych - stare dęby, święte miejsca, itp.

                Obiata - moja droga.
            • marouder Ciekawe,czy z Carii bylaby jeszcze kolacja ze ... 16.06.07, 13:06
              ...sniadaniem?
              • caria-caria Re: oj, marzycielu 16.06.07, 13:19
                wirtualne dopadły cię sidła!
                • alistair-p A dlaczego niemożliwe?Konstytucja zabrania? b/t 16.06.07, 13:28

                  • indris Konstytucja nie zabrania ale określa... 16.06.07, 14:38
                    ...sposoby odwołania prezydenta. Referendum wśród tych sposobów niestety nie ma.
                    Taka możliwość jest w Wenezueli.
                    • marouder Hmm...my w tej czesci watku raczej o atrakcyjnosci 16.06.07, 14:41
                      ...Carii:))
                      • rooj_os Re: Hmm...my w tej czesci watku raczej o atrakcyj 16.06.07, 14:43
                        marouder napisał:

                        > ...Carii:))

                        a na poważnie, jak Carii się używa? przed czy po?..;)
                    • alistair-p Re: Konstytucja nie zabrania ale określa... 16.06.07, 14:43
                      indris napisał:

                      > ...sposoby odwołania prezydenta. Referendum wśród tych sposobów niestety nie ma
                      > .
                      > Taka możliwość jest w Wenezueli.
                      **********************************
                      Który artykuł konstytucji o tym mówi?Podaj też ten z wenezuelskiej,tam też
                      rządzi komunista.
                • marouder Jestem pragmatykiem, dlatego pytalem o... 16.06.07, 13:30
                  ...zdatnosc:))
                  Wiec jak, Caria juz niezdatna?
                  • caria-caria Re: pragmatykiem,? jednak chyba wirtualnym 16.06.07, 13:33
                    b/o
                    • marouder Dlaczego b/o? Ja np. lubie Carie. Chcialem tez... 16.06.07, 13:42
                      ...sprawdzic wiarygodnosc swojej intuicji.
                      • caria-caria Re: Dlaczego b/o? Ja np. lubie Carie. Chcialem te 16.06.07, 13:54
                        żart nie żart ale znajdziesz mnie na forum prywatnym "Cichy zakątek"
                        fk nie jest przeznaczone do ...domyśl się!
                        • marouder Re: Dlaczego b/o? Ja np. lubie Carie. Chcialem te 16.06.07, 14:05
                          Ale ja nie jestem e-mama, wrecz przeciwnie..
                          Nawet poczytac nie mozna Cichego Zakatka, gdyz jest ukryty:((
                          • caria-caria Re: Dlaczego b/o? Ja np. lubie Carie. Chcialem te 16.06.07, 14:07
                            znajdź na to sposób!
                            • marouder Sprobuje. Podaze sladem niejakiego j-k, ktory... 16.06.07, 14:18
                              ...pisywal pod roznymi postaciami na forach kobiecych...ech, ale to nieetyczne
                              jest troszke:-\
    • rooj_os Do rzeczy caruś, o co w końcu w obiatku chodzi? 16.06.07, 13:58
      caria-caria napisała:

      > zdążycie.
      • caria-caria Re: Do rzeczy caruś, o co w końcu w obiatku chodz 16.06.07, 14:08
        capitalismus napisał: obiatku i tyle.
        • rooj_os e: Do rzeczy caruś, o co w końcu w obiatku chodzi? 16.06.07, 14:41
          caruś, potrafisz własnymi słowy?
          • caria-caria Re: tu nie mogę bo to by było niezgodne z.... 16.06.07, 16:02
            regulaminem,ale możesz pocałować się we własną ....
            jesteś beznadziejny łepperek forumowy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka