caria-caria 16.06.07, 12:34 zdążycie.Dość tych bredni,wróćcie na ziemię! albo i nie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rooj_os ..ene due rabe... 16.06.07, 12:36 caria-caria napisała: > Odwolanie Prezydenta niemożliwe,obiadu tak ja > zdążycie.Dość tych bredni,wróćcie na ziemię! > albo i nie! Odpowiedz Link Zgłoś
janczar18 Re: ..ene due rabe... 16.06.07, 12:38 jednak napisała prawdę,a ty? jak na dobrego forumowicza na niewiele cie stać. Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: ..ene due rabe...tentyp już tak ma,nic nie 16.06.07, 12:39 zrobisz,:) Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os ..ene due rabe... 16.06.07, 12:45 :-) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=64298338&a=64298659 janczar18 napisał: > jednak napisała prawdę,a ty? > jak na dobrego forumowicza na niewiele cie stać. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Przeczytaj uwaznie, co napisalas i sprobuj raz... 16.06.07, 12:42 ..jeszcze sie wypowiedziec na ten temat, tym razem zrozumiale, czyli po polsku. Do dziela. Odpowiedz Link Zgłoś
capitalissimus Re: Odwolanie Prezydenta niemożliwe,obiadu tak ja 16.06.07, 12:43 To obrońcy demokracji :) Odpowiedz Link Zgłoś
dzimbim Re: Odwolanie Prezydenta niemożliwe,obiadu tak ja 16.06.07, 12:45 Jestem za odwołaniem prezydenta a nie obiatku:) Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: No cóż smacznego obiatku...kwiadku 16.06.07, 12:47 tylko co to jest obiatek? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Pls:) 16.06.07, 12:48 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=64298338&a=64298659 Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: No cóż smacznego obiatku...kwiadku 16.06.07, 12:49 Nie wiesz co to są OBIATY ? no cóz..,Wstyd byc wykształciuchem,prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os No cóż smacznego obiatku..caruś.;)) 16.06.07, 12:56 "Z wdzięcznością za bardzo miły pobyt i znakomity!!! obiat z nadzieją na kolejne wizyty" - podpis: - Jarosław Kaczyński. caria-caria napisała: > tylko co to jest obiatek? Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Z kaczki tez może byc OBIAT !!! obiatek 16.06.07, 13:06 OBIAT a OBIATEK niewiele a czyni różnicę. wykształciuch a wykształcony też czyni różnicę. Odpowiedz Link Zgłoś
jdbad Re: Z kaczki tez może byc OBIAT !!! obiatek 16.06.07, 13:08 Obiata - słowo w języku starosłowiańskim oznaczające ofiarę składaną bogom lub siłom nadnaturalnym. Składano ją także, by uczcić zmarłych. Obiatę mógł złożyć każdy, nie tylko kapłan. Obiaty najczęściej składano w miejscach specjalnie do tego celu przystosowanych - stare dęby, święte miejsca, itp. Obiata - moja droga. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Ciekawe,czy z Carii bylaby jeszcze kolacja ze ... 16.06.07, 13:06 ...sniadaniem? Odpowiedz Link Zgłoś
indris Konstytucja nie zabrania ale określa... 16.06.07, 14:38 ...sposoby odwołania prezydenta. Referendum wśród tych sposobów niestety nie ma. Taka możliwość jest w Wenezueli. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Hmm...my w tej czesci watku raczej o atrakcyjnosci 16.06.07, 14:41 ...Carii:)) Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os Re: Hmm...my w tej czesci watku raczej o atrakcyj 16.06.07, 14:43 marouder napisał: > ...Carii:)) a na poważnie, jak Carii się używa? przed czy po?..;) Odpowiedz Link Zgłoś
alistair-p Re: Konstytucja nie zabrania ale określa... 16.06.07, 14:43 indris napisał: > ...sposoby odwołania prezydenta. Referendum wśród tych sposobów niestety nie ma > . > Taka możliwość jest w Wenezueli. ********************************** Który artykuł konstytucji o tym mówi?Podaj też ten z wenezuelskiej,tam też rządzi komunista. Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Jestem pragmatykiem, dlatego pytalem o... 16.06.07, 13:30 ...zdatnosc:)) Wiec jak, Caria juz niezdatna? Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Dlaczego b/o? Ja np. lubie Carie. Chcialem tez... 16.06.07, 13:42 ...sprawdzic wiarygodnosc swojej intuicji. Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Dlaczego b/o? Ja np. lubie Carie. Chcialem te 16.06.07, 13:54 żart nie żart ale znajdziesz mnie na forum prywatnym "Cichy zakątek" fk nie jest przeznaczone do ...domyśl się! Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Re: Dlaczego b/o? Ja np. lubie Carie. Chcialem te 16.06.07, 14:05 Ale ja nie jestem e-mama, wrecz przeciwnie.. Nawet poczytac nie mozna Cichego Zakatka, gdyz jest ukryty:(( Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Dlaczego b/o? Ja np. lubie Carie. Chcialem te 16.06.07, 14:07 znajdź na to sposób! Odpowiedz Link Zgłoś
marouder Sprobuje. Podaze sladem niejakiego j-k, ktory... 16.06.07, 14:18 ...pisywal pod roznymi postaciami na forach kobiecych...ech, ale to nieetyczne jest troszke:-\ Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os Do rzeczy caruś, o co w końcu w obiatku chodzi? 16.06.07, 13:58 caria-caria napisała: > zdążycie. Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: Do rzeczy caruś, o co w końcu w obiatku chodz 16.06.07, 14:08 capitalismus napisał: obiatku i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
rooj_os e: Do rzeczy caruś, o co w końcu w obiatku chodzi? 16.06.07, 14:41 caruś, potrafisz własnymi słowy? Odpowiedz Link Zgłoś
caria-caria Re: tu nie mogę bo to by było niezgodne z.... 16.06.07, 16:02 regulaminem,ale możesz pocałować się we własną .... jesteś beznadziejny łepperek forumowy. Odpowiedz Link Zgłoś