Gość: misio IP: 62.233.162.* 13.06.03, 07:18 Mam nazwę dla tego koła radnych: KOŁO OSZUSTÓW POLITYCZNYCH I KASIARZY!!!!! Przewodniczącym musi być Raś a wice Zięba, oni mają największe doświadczenie w okradaniu miasta. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: *** Re: Prawda i Sprawiedliwość IP: *.media / 10.0.1.* 13.06.03, 09:09 Do Misio: Tajgorsi sa wlasnie tacy jak Ty: nie maja pojecia - a zabieraja glos. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LUCKY LUCK Mózg Ci wypłukało.... IP: *.veranet.pl / 192.168.114.* 13.06.03, 09:16 Zastanówmy się więc jak wygląda sytuacja z (jak mniemam) twoimi idolami... B.B. lub pozostałą ferajną!!! Jasne że można przez tyle kadencji spędzać czas udajć że coś się robi, ale drogi dyskutancie, zwróć uwagę że Raś i Zięba w ciągu jednej kadencji jako przewodniczący R.D. zrobili więcej niż B. od początku istnienia samorządów, choć brała w nich udział. A i jeszcze jedno ... nie zapominaj że Raś startował z 2-go miejsca i uzyskał lepszy wynik niż Bubula, więc sprawa jest pewna(skoro tylko znasz arytmetykę polityczną)*** LUDZIE GŁOSOWALI NA RASIA A NIE NA PISadło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Popieram Misia Do Gościa i LUCKY LUCKA IP: 62.233.162.* 13.06.03, 10:07 Jeśli Raś jest taki wielki, to niech w następnych wyborach kandyduje pod własnym nazwiskiem. A ajk jest taki uczciwy to niech odda kasę, o którą przekroczył ustawę kominową. A aretmetyka jest taka, że w tym okręgu PIS ma 2 mandaty, LPR 2 mandaty, SLD 2, a Unia 1. I nieważne kto by tam był, to by wszedł. Nawet KOŃ! Jeśli jest taki mocny to czemu nie startował np. z 4 miejsca. Zwróćcie uwagę, że do Rady weszli ludzie tylko z pierwszych miejsc. Jeden był tylko wyjątek Jerzy Fedorowicz z Unii z 6tego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: *** Re: Do tego co popiera Misia IP: *.media / 10.0.1.* 13.06.03, 11:27 A przepraszam ile Fedorowidz zdobyl glosow? Nie osmieszaj sie, ze tylko on wszedl nie z pierwszego miejca. A czy ktos w radzie ogole wie, kto to jest Fedorowidz? Figurant! ze slynnym nazwiskiem tatusia. Porazka! Zebys wiedzial, ze jak Ras bedzie startowal liczac tylko na swoje nazwisko w nastepnych wyborach, to zdobedzie nie mniejsza liczbe glosow!!! On zrobil drugi wynik w Krakowie! PIS popelnil wielki blad i jeszcze bedzie tego zalowal. Barbara Bubula juz zaciera rece na przew. Klubu, ale nie potrafila tego dokonac w uczciwej walce tylko idac po trupach! Trzyma sie Zioberki bo liczy na jakis slony kasek. I jeszcze jedno - niestety jestes slabo poinformowani, bo ani Zieba ani Ras nie zlamali ustawy kominowej. I wszyscy dobrze poinformowani o tym wiedza, rowniez Bubula i Ziobro,a le wola klamac, co tam, przeciez to jest zgodne z programem ich partii :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LUCKY LUCK NIC DODAĆ NIC UJĄĆ... IP: *.veranet.pl / 192.168.114.* 13.06.03, 15:08 właśnie tak jest jak napisałeś!!! Już niedługo przekonamy się jak się zachowa Basia jak się obudzi i bez Klubu w Mieście i bez członkostwa w Partii za rozwalenie mocnej pozycji PiSu w Krakowie. No nic papa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Do tego , ktory popiera Misia IP: *.media / 10.0.1.* 13.06.03, 11:29 Mysle, ze nawet jesli bylbys koniem, to by Ci sie nie udalo wejsc do Rady Miasta. Bo jakbys opowiadal takie glupoty, jak teraz, to nic tylko Cie popierac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Misio Re: Prawda i Sprawiedliwość IP: 62.233.162.* 13.06.03, 12:56 Jak widzę gość *** i LUCKY LUCK to kolesie z PISu. Rozumiem za tem skąd u was taka znajomośc tematu. Nie mam wątpliwości że bez was Kraków zginie. Jesteście wielcy. A czy któryś z was nazywa się może Raś, Zięba lub Pytko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus Re: Prawda i Sprawiedliwość IP: *.datacomp.com.pl 13.06.03, 14:41 Milo czytac glosy popierajace Panow Rasia, Ziebe, Pytko. Czytajac je zastanawiam sie dlaczego Ci Panowie tak wielcy i uczciwi, wygrywajacy wszystkie wybory nie potrafia przyznac sie do tego ze OKRADALI i OKRADAJA Krakow. Pobieranie diety Radnego Miasta oraz Przewodniczacego Dzielnicy jest nieuczciwe wzgledem mieszkancow Krakowa (potencjalnych wyborcow pp. Rasia i Zieby). Tak wielcy ludzie boja sie ujawniac swoje dochody, boja sie mowic ile wydali na kampanie wyboprcza. To jest jednoznaczne ich pieniadze nie zostaly zarobione uczciwie ich kampania wyborcza tez musiala byc zaplacona takimi brudnymi pieniedzmi. Ach zapomnialem przezciez Oni wygrywaja zawsze i sa prawi i sprawiedliwi. Bez nich Krakow bedzie Prawy i Sprawiedliwy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kraken Re: PiSuar sam sie wycina-do dobry news IP: *.ipt.aol.com 13.06.03, 15:50 TAK TRZYMAC KURWA JEGO MAC!!TAK TRZYMAC I NIE POPUSZCZAC(w spodnie)-jak powiadal podczas watykanskiego nalota Lolek od Wojtylow Odpowiedz Link Zgłoś