Dodaj do ulubionych

Prawda i Sprawiedliwość

IP: 62.233.162.* 13.06.03, 07:18
Mam nazwę dla tego koła radnych: KOŁO OSZUSTÓW POLITYCZNYCH I
KASIARZY!!!!! Przewodniczącym musi być Raś a wice Zięba, oni
mają największe doświadczenie w okradaniu miasta.
Obserwuj wątek
    • Gość: *** Re: Prawda i Sprawiedliwość IP: *.media / 10.0.1.* 13.06.03, 09:09
      Do Misio: Tajgorsi sa wlasnie tacy jak Ty: nie maja pojecia - a
      zabieraja glos.
    • Gość: LUCKY LUCK Mózg Ci wypłukało.... IP: *.veranet.pl / 192.168.114.* 13.06.03, 09:16
      Zastanówmy się więc jak wygląda sytuacja z (jak mniemam) twoimi idolami...
      B.B. lub pozostałą ferajną!!! Jasne że można przez tyle kadencji spędzać czas
      udajć że coś się robi, ale drogi dyskutancie, zwróć uwagę że Raś i Zięba w
      ciągu jednej kadencji jako przewodniczący R.D. zrobili więcej niż B. od
      początku istnienia samorządów, choć brała w nich udział. A i jeszcze jedno ...
      nie zapominaj że Raś startował z 2-go miejsca i uzyskał lepszy wynik niż
      Bubula, więc sprawa jest pewna(skoro tylko znasz arytmetykę polityczną)***
      LUDZIE GŁOSOWALI NA RASIA A NIE NA PISadło...
      • Gość: Popieram Misia Do Gościa i LUCKY LUCKA IP: 62.233.162.* 13.06.03, 10:07
        Jeśli Raś jest taki wielki, to niech w następnych wyborach
        kandyduje pod własnym nazwiskiem. A ajk jest taki uczciwy to
        niech odda kasę, o którą przekroczył ustawę kominową. A
        aretmetyka jest taka, że w tym okręgu PIS ma 2 mandaty, LPR 2
        mandaty, SLD 2, a Unia 1. I nieważne kto by tam był, to by
        wszedł. Nawet KOŃ! Jeśli jest taki mocny to czemu nie startował
        np. z 4 miejsca. Zwróćcie uwagę, że do Rady weszli ludzie tylko
        z pierwszych miejsc. Jeden był tylko wyjątek Jerzy Fedorowicz z
        Unii z 6tego.
        • Gość: *** Re: Do tego co popiera Misia IP: *.media / 10.0.1.* 13.06.03, 11:27
          A przepraszam ile Fedorowidz zdobyl glosow? Nie osmieszaj sie,
          ze tylko on wszedl nie z pierwszego miejca. A czy ktos w radzie
          ogole wie, kto to jest Fedorowidz? Figurant! ze slynnym
          nazwiskiem tatusia. Porazka! Zebys wiedzial, ze jak Ras bedzie
          startowal liczac tylko na swoje nazwisko w nastepnych wyborach,
          to zdobedzie nie mniejsza liczbe glosow!!! On zrobil drugi wynik
          w Krakowie! PIS popelnil wielki blad i jeszcze bedzie tego
          zalowal. Barbara Bubula juz zaciera rece na przew. Klubu, ale
          nie potrafila tego dokonac w uczciwej walce tylko idac po
          trupach! Trzyma sie Zioberki bo liczy na jakis slony kasek. I
          jeszcze jedno - niestety jestes slabo poinformowani, bo ani
          Zieba ani Ras nie zlamali ustawy kominowej. I wszyscy dobrze
          poinformowani o tym wiedza, rowniez Bubula i Ziobro,a le wola
          klamac, co tam, przeciez to jest zgodne z programem ich
          partii :))
          • Gość: LUCKY LUCK NIC DODAĆ NIC UJĄĆ... IP: *.veranet.pl / 192.168.114.* 13.06.03, 15:08
            właśnie tak jest jak napisałeś!!! Już niedługo przekonamy się jak się zachowa
            Basia jak się obudzi i bez Klubu w Mieście i bez członkostwa w Partii za
            rozwalenie mocnej pozycji PiSu w Krakowie. No nic papa!
        • Gość: marcin Re: Do tego , ktory popiera Misia IP: *.media / 10.0.1.* 13.06.03, 11:29
          Mysle, ze nawet jesli bylbys koniem, to by Ci sie nie udalo
          wejsc do Rady Miasta. Bo jakbys opowiadal takie glupoty, jak
          teraz, to nic tylko Cie popierac
    • Gość: Misio Re: Prawda i Sprawiedliwość IP: 62.233.162.* 13.06.03, 12:56
      Jak widzę gość *** i LUCKY LUCK to kolesie z PISu. Rozumiem za
      tem skąd u was taka znajomośc tematu. Nie mam wątpliwości że
      bez was Kraków zginie. Jesteście wielcy. A czy któryś z was
      nazywa się może Raś, Zięba lub Pytko?
    • Gość: krakus Re: Prawda i Sprawiedliwość IP: *.datacomp.com.pl 13.06.03, 14:41
      Milo czytac glosy popierajace Panow Rasia, Ziebe, Pytko. Czytajac je
      zastanawiam sie dlaczego Ci Panowie tak wielcy i uczciwi, wygrywajacy wszystkie
      wybory nie potrafia przyznac sie do tego ze OKRADALI i OKRADAJA Krakow.
      Pobieranie diety Radnego Miasta oraz Przewodniczacego Dzielnicy jest nieuczciwe
      wzgledem mieszkancow Krakowa (potencjalnych wyborcow pp. Rasia i Zieby). Tak
      wielcy ludzie boja sie ujawniac swoje dochody, boja sie mowic ile wydali na
      kampanie wyboprcza. To jest jednoznaczne ich pieniadze nie zostaly zarobione
      uczciwie ich kampania wyborcza tez musiala byc zaplacona takimi brudnymi
      pieniedzmi. Ach zapomnialem przezciez Oni wygrywaja zawsze i sa prawi i
      sprawiedliwi.
      Bez nich Krakow bedzie Prawy i Sprawiedliwy.
      • Gość: Kraken Re: PiSuar sam sie wycina-do dobry news IP: *.ipt.aol.com 13.06.03, 15:50
        TAK TRZYMAC KURWA JEGO MAC!!TAK TRZYMAC I NIE POPUSZCZAC(w spodnie)-jak
        powiadal podczas watykanskiego nalota Lolek od Wojtylow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka