30.09.07, 17:16
"Oświadczam, że w dniu dzisiejszym podejmę dalszą pracę w Bibliotece
Narodowej na swoim stanowisku, będę się podporządkowywał poleceniom
służbowym przełożonych zmierzających do podniesienia wydajności
pracy, oraz przepisom zawartym w zarządzeniach wydanych na podstawie
dekretu Rady Państwa o stanie wojennym. Nie będę prowadził
działalności wywrotowej".

Zgadnijcie który to?
Obserwuj wątek
    • boblebowsky Re: Bohater 30.09.07, 17:25
      Przecież to Ponton.
    • elfhelm Hipcio z rządowej :) 30.09.07, 17:28

      • absztyfikant Re: Hipcio z rządowej :) 30.09.07, 17:29
        Semka?
        • elfhelm Re: Hipcio z rządowej :) 30.09.07, 17:37
          Urbański
    • lepper.wicepremierem Re: Bohater 30.09.07, 17:31
      Marycha Lecha pracowała w bibliotece, a może TW "Albina"?

      haen1950 napisał:

      > "Oświadczam, że w dniu dzisiejszym podejmę dalszą pracę w Bibliotece
      > Narodowej na swoim stanowisku, będę się podporządkowywał poleceniom
      > służbowym przełożonych zmierzających do podniesienia wydajności
      > pracy, oraz przepisom zawartym w zarządzeniach wydanych na podstawie
      > dekretu Rady Państwa o stanie wojennym. Nie będę prowadził
      > działalności wywrotowej".
      >
      > Zgadnijcie który to?
    • jola_iza Re: Ten od TVPiS 30.09.07, 17:32
      no iii?
      • lepper.wicepremierem Re: Ten od TVPiS 30.09.07, 17:35
        Urbański???
        • jola_iza Re: Ten od TVPiS 30.09.07, 17:37
          lepper.wicepremierem napisała:

          > Urbański???
          Jak w mordę strzelił On ci. Wszak obiecał, że akcji wywrotowej:)
        • haen1950 Oczywiście 30.09.07, 17:37
          Popieprzyła mu się działalność terrorystyczna z wywrotową.
        • masuma Re: Ten od TVPiS Urbański. Tak. 30.09.07, 17:39
      • lepper.wicepremierem Re: Ten od TVPiS 30.09.07, 17:39
        jola_iza napisała:

        > no iii? gratuluję:-)
    • haen1950 Może mi ktoś wyjaśni 30.09.07, 17:42
      jak oni obliczali wydajność pracy w tej instytucji?
    • wlodzimierz.ilicz Obywatel, Który Nie Chciał Kaczorów U Władzy 30.09.07, 17:47
      w 2005.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka