Dodaj do ulubionych

CHEMIK W NIK!

IP: *.*.*.* 31.07.01, 14:29
Ostatnie powolanie na stanowisko prezesa NIK p. Sekułe - chemika utwierdza mnie
w przekonaniu, ze w naszym kraju nigdy nie bedzie dobrze. Bo niby jak mamy
stanac na nogi, skoro wszedzie tam gdzie wladze czyni solidarnosciowa prawica
sa bardzo "kompetentne" osoby. Zaczelo sie od prezydenta-elektryka, potem kilku
kierowca-minister, i kilku kierowcow-doradcow, ostatnio glosno bylo o dwoch
lekarzy "zarzadzajacymi" spolkami skarbu Panstwa, a teraz jeszcze do tego
fachowiec chemik na stanowisku, wymagajacym fachowej i zetelnej wiedzy
ekonomiczno-prawniczej (no chyba, ze bedzie przeprowadzal doswiadczenia z
probowkami). Panowie solidarnosciuchy! opanujcie się! Jeżeli nie macie
odpowiednich kwalifikacji to zostawcie juz ten biedny kraj w spokoju!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Farmer Re: CHEMIK W NIK! IP: 213.98.114.* 01.08.01, 04:14
      Jak jestes taki fachowiec to zrob to lepiej! Krytykowac lekko.
    • Gość: Prawy przynajmniej porozkłada złodziejskie bandy na pierwiastki i lewych tyz IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.01, 08:25
      Gość portalu: lewy napisał(a):

      > Ostatnie powolanie na stanowisko prezesa NIK p. Sekułe - chemika utwierdza mnie
      >
      > w przekonaniu, ze w naszym kraju nigdy nie bedzie dobrze. Bo niby jak mamy
      > stanac na nogi, skoro wszedzie tam gdzie wladze czyni solidarnosciowa prawica
      > sa bardzo "kompetentne" osoby. Zaczelo sie od prezydenta-elektryka, potem kilku
      >
      > kierowca-minister, i kilku kierowcow-doradcow, ostatnio glosno bylo o dwoch
      > lekarzy "zarzadzajacymi" spolkami skarbu Panstwa, a teraz jeszcze do tego
      > fachowiec chemik na stanowisku, wymagajacym fachowej i zetelnej wiedzy
      > ekonomiczno-prawniczej (no chyba, ze bedzie przeprowadzal doswiadczenia z
      > probowkami). Panowie solidarnosciuchy! opanujcie się! Jeżeli nie macie
      > odpowiednich kwalifikacji to zostawcie juz ten biedny kraj w spokoju!!!!

    • Gość: prawy Re: CHEMIK W NIK! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.08.01, 10:06
      Jakie powinien mieć wykształcenie wg Ciebie. Nie wiesz nawet że żeby coś
      kontrolować nie trzeba umieć tego wykonać. Zawód wykonywany dziennikarz to wg
      ciebie odpowiednie wykształc. prezydenckie odsyłam cię do żartu Stasia w
      polemice z "Grubym" nt. wysłania wojska do powodzi. Nie
      czytałeś "Kontrolotwórczej roli kontrolera" Kerna, nie możecie mieć monopolu
      Lewy. Pozdrawiam cię, poczytaj sobie na temat wymagań co do zakresu wiedzy
      ogólnej i szczegółowej na stanowiskach eksponowanych i wykonawczych. Pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka