Gość: lewy
IP: *.*.*.*
31.07.01, 14:29
Ostatnie powolanie na stanowisko prezesa NIK p. Sekułe - chemika utwierdza mnie
w przekonaniu, ze w naszym kraju nigdy nie bedzie dobrze. Bo niby jak mamy
stanac na nogi, skoro wszedzie tam gdzie wladze czyni solidarnosciowa prawica
sa bardzo "kompetentne" osoby. Zaczelo sie od prezydenta-elektryka, potem kilku
kierowca-minister, i kilku kierowcow-doradcow, ostatnio glosno bylo o dwoch
lekarzy "zarzadzajacymi" spolkami skarbu Panstwa, a teraz jeszcze do tego
fachowiec chemik na stanowisku, wymagajacym fachowej i zetelnej wiedzy
ekonomiczno-prawniczej (no chyba, ze bedzie przeprowadzal doswiadczenia z
probowkami). Panowie solidarnosciuchy! opanujcie się! Jeżeli nie macie
odpowiednich kwalifikacji to zostawcie juz ten biedny kraj w spokoju!!!!