Dodaj do ulubionych

Ignorant Tusk chce zlikwidować publiczną TV

31.10.07, 11:29
gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4629134.html
Donald Tusk zapowiada zlikwidowanie abonamentu RTV.
To pierwszy krok do prywatyzacji TVP i sprzedania jej.
TVP ma dołączyć poziomem do Polsatu, TVN itp. śmieci medialnych
nastawionych na szybki zysk jak najtańszym kosztem.
Ma być Wielki Brat, Tańce z gwiazdami, łzawe telenowele.
Żadnego teatru lub czegoś ambitniejszego co nie daje kasy.
Pretekstem ma być degeneracja jaka dotknęła TVP za rządów PiS.
Diagnoza jest słuszna ale terapia ma polegać zamiast na leczeniu -
na pozbyciu się chorego ale bardzo potrzebnego narządu.
Donald Tusk solidaryzuje się z ideą Gronkiwicz-Waltz: masz chorą
TVP - nie odbudowuj je ale pozbądź się. Masz zrujnowany stadion? Nie
odbudowuj go tylko wywal na peryferia.
Ludzie z PO to grupa barbarzyńców groźna dla kultury narodowej,
którą TVP ma ustawowy obowiązek podtrzymywać.
Grupa groźna również dla zwykłego sportu, jak widać na przykładzie
Warszawy.
Obserwuj wątek
    • 3promile Re: Ignorant Tusk chce zlikwidować publiczną TV 31.10.07, 11:31
      Może jeszcze chciałbyś skierowanie na wczasy i talon na zaporożca?
      • wlodzimierz.ilicz Masz coś do dodania na temat głupoty Tuska i PO? 31.10.07, 11:34
        • 3promile Re: Masz coś do dodania na temat głupoty Tuska i 31.10.07, 11:36
          A ty taki mądry jesteś i wykształcony i ogląd rzeczywistości masz taki, że uch.
          Mieszkasz na Żoliborzu?
          • wlodzimierz.ilicz Nie. W mauzoelum na Krasnoj Płoszczadi. 31.10.07, 11:39
        • akkj Re: Masz coś do dodania na temat głupoty Tuska i 31.10.07, 12:49
          Ty jesteś, niestety, bezgranicznie głupi, o czym świadczy twój nick.
    • l.george.l Re: Ignorant Tusk chce zlikwidować publiczną TV 31.10.07, 11:36
      I bardzo słusznie. W końcu TVP przestanie się prostytuować za nasze
      pieniądze, a jej pracownicy będą mogli spojrzeć w lustro.
      Trzeba jeszcze odpolitycznić proces koncesjonowania, by jeden dupek
      z drugim nie decydowali, kogo właściciel stacji ma zatrudniać.
      • wlodzimierz.ilicz Gazety, telewizje, radia nastawione na zysk 31.10.07, 11:42
        są kulturalnie nic nie warte.
        Dno poziomu.
        Tusk chce tak zrobić z Telewizją Polską.
        Wkrótce ten barbarzyca sprywatyzuje Muzeum Narodowe i zmieni na
        kasyno ze stripteasem.
        Lepszy zarobek.
    • bogucjusz Tęskno, towarzyszu, za jedyną słuszną TV... :-) 31.10.07, 11:39
      Ale to se ne vrati :-)


      ---
      21.10.2007 - Niebywały atak demokracji

      Oglądać daremne bulgotanie spuszczonych z wodą PiSmaków - bezcenne!
      • wlodzimierz.ilicz Słyszałeś coś o misji kulturalnej TVP? 31.10.07, 11:44
        Ludzie z PO gardzą kulturą.
        Jak również sportem.
        • bogucjusz Re: Słyszałeś coś o misji kulturalnej TVP? 31.10.07, 11:49
          Słyszałeś coś o jej wypełnianiu? :-)))

          > Ludzie z PO gardzą kulturą.

          Ludzie z PiS najlepszą forpocztą kultury (chyba się zapłaczę z śmiechu) :-)))

          > Jak również sportem.

          Najlepszym przykładem kondycja eks premiera i przyszłego premiera :-)))


          Towarzyszu - pomyślcie, zanim znów coś chlapniecie.

          ---
          21.10.2007 - Niebywały atak demokracji
          Oglądać daremne bulgotanie spuszczonych z wodą PiSmaków - bezcenne!
          • wlodzimierz.ilicz A co do tego ma PiS? Ja nie reprezentuję PiS. 31.10.07, 12:01
            Zastanów się zanim coś napiszesz.
            • bogucjusz Re: A co do tego ma PiS? Ja nie reprezentuję PiS. 31.10.07, 12:05
              PiS, LiD czy inną bolszewię - wsio ryba. Tylko ktoś o socjalistycznej
              mentalności może załamywać ręce nad losem socjalistycznego molocha na Woronicza.
              I przestań bredzić o "misji kulturalnej". TVP ma o niej pojęcie, jak były
              premier o śpiewaniu hymnu :-))))


              ---
              21.10.2007 - Niebywały atak demokracji

              Oglądać daremne bulgotanie spuszczonych z wodą PiSmaków - bezcenne!
              • wlodzimierz.ilicz Jak ktoś uważa, że TVP to socjalizm - powinien 31.10.07, 12:12
                się leczyć razem z braćmi Kaczyńskimi.
                Taki socjalizm jest w praktycznie kazdym państwie cywilizowanej
                Europy.
                • bogucjusz Re: Jak ktoś uważa, że TVP to socjalizm - powinie 31.10.07, 12:26
                  > Taki socjalizm jest w praktycznie kazdym państwie cywilizowanej
                  > Europy.

                  Nie taki, jak w TVP. A jeżeli uważasz, że np. BBC jest takie, jak TVP, to nawet
                  leczenie z Kaczyńskimi ci nie pomoże - co zresztą widać po innych twych
                  postach... :-)


                  ---
                  21.10.2007 - Niebywały atak demokracji
                  Oglądać daremne bulgotanie spuszczonych z wodą PiSmaków - bezcenne!
                  • wlodzimierz.ilicz To trzeba naprawić TVP. Ale nie sprzedawać. 31.10.07, 12:29
                    Już powtarzam to drugi raz.
    • liberus Brawo Tusk 31.10.07, 11:54
      wlodzimierz.ilicz napisał:

      > gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4629134.htmla
      > Donald Tusk zapowiada zlikwidowanie abonamentu RTV.

      Brawo!

      > To pierwszy krok do prywatyzacji TVP i sprzedania jej.

      Brawo!

      Wreszcie.
    • liberus Re: Ignorant Tusk chce zlikwidować publiczną TV 31.10.07, 11:56
      wlodzimierz.ilicz napisał:


      > Ma być Wielki Brat, Tańce z gwiazdami, łzawe telenowele.
      > Żadnego teatru lub czegoś ambitniejszego co nie daje kasy.

      Ale przecież w TVP już od dawna są śmieci. Tance na lodzie, główie
      teleturnieje.

      Ambitnych filmow mniej niz w tvn czy polsacie, a jak są, to o
      barbarzynskich porach. Teatr? Kiedy w tvp jest teatr?

      Skonczmy z fikcją.

      Prywatyzowac TVP.

      Misje mozna zrealizowac w TV prywatnych w inny sposob.
      • wlodzimierz.ilicz Tusk: Jest źle? Niech będzie jeszcze gorzej. 31.10.07, 12:00
        Na tym ma polegać "cud" w interpretacji Donalda.
        Nie naprawiać.
        Zepsuć do końca.
        • liberus Re: Tusk: Jest źle? Niech będzie jeszcze gorzej. 31.10.07, 12:02
          wlodzimierz.ilicz napisał:

          > Na tym ma polegać "cud" w interpretacji Donalda.
          > Nie naprawiać.
          > Zepsuć do końca.

          Gdzie tu psucie?

          Prywatyzacja to naprawa. Mniej stołków do obsadzenia przez rząd,
          mniej korupcji.

          Dość socjalizmu, czy to w wykonaniu SLD czy PiS.
          • wlodzimierz.ilicz Prywatyzacja to usunięcie kultury z TVP 31.10.07, 12:10
            Zamiast tego: Wielki Brat jak w TVN.
            • liberus Re: Prywatyzacja to usunięcie kultury z TVP 31.10.07, 12:39
              wlodzimierz.ilicz napisał:

              > Zamiast tego: Wielki Brat jak w TVN.

              Ale tam JUŻ są programy wielkobratopodobno i to w wielkiej ilosci.
              A gdzie masz kulturę w TVP? W TVP Kultura tylko chyba...

              Prywatyzacja tylko uzdrowi TVP. I odpolityczni.
              • wlodzimierz.ilicz Daj sobie spokój. Komercyjny i kulturalny to 31.10.07, 13:19
                są słowa wykluczające się nawzajem.
    • jdbad Re: Ignorant Tusk chce zlikwidować publiczną TV 31.10.07, 12:42
      Jak to dobrze,że mam dostep do BBC. Ale co z tymi, którzy nie mają?
    • piotrgd25 Jakiej prywatyzacji? Po prostu teraz reżymowa 31.10.07, 12:59
      opłacana będzie bezpośrednio z budżetu ;)
      • wlodzimierz.ilicz W opłacanie z budżetu nikt nie uwierzy. 31.10.07, 13:22
        Ale Tusk nie chce od razu powiedziec o co mu chodzi.
        Wie, że by go zlinczowano.
        Dopiero jak nie będzie abonamentu i kasy, gdy z braku środków
        zdegraduje TVP, to wtedy powie: sprzedać. To jedyne wyjscie!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka