Gość: grr IP: 141.2.200.* 25.07.03, 23:03 jeszcze jedna hiena, tym razem szpitalna... co za dziki kraj :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ten to jemu trzeba zrobic czyszczenie przewodu pokarmowego IP: *.jetstart.xtra.co.nz 26.07.03, 06:50 wsadzic sukinsyna do lodowki na kilka godzin to zmieknie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ian Cała Polska jest taka IP: *.visp.energis.pl 25.07.03, 23:45 Od kołyski po grób brniemy przez to polskie szambo. Okrucieństwo i bezwzględność dotyczy jednakowo wierzących i niewierzących. Zmieniają się sytuacje, ale wszędzie mamy to samo: pogarda, kradzież pieniędzy podatnika, okucieństwo. Straszny jest ten kraj. Szkoły, uczelnie, instytucje państwowe (ZUS!), szpitale, przychodnie lekarskie, przedsiębiorstwa państwowe, urzędy administracji publicznej, policja, wojsko itd. - wszystko to jest areną znęcania się człowieka nad człowiekiem. Ukraść, zagarnąć czyjeś dobro, pognębić, pastwić się, pogardzać - oto Polska A.D. 2003. Proszę jechać do pierwszego lepszego miasteczka i obejść urzędy, instytucje, szkoły. Tam wszędzie co dzień dzieją się dramaty znęcania się człowieka nad człowiekiem. Dramaty mniejsze i większe. W tym kraju nie potrzeba wroga zewnętrznego. Polacy sami siebie wykończą. Dał nam przykład tow. I Sekretarz L. Miller, jak pogardzać mamy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kr Re: Cała Polska jest taka IP: *.ab.hsia.telus.net 26.07.03, 00:51 Klopot jest w tym, ze wiekszosc ludzi uwaza ten stan za normalny i jak w takiej sytuacji ma nastapic poprawa? Niestety moj przedmowca ma 100% racji. Jest pociecha, ze znajduja sie ciagle ludzie, ktorzy rozumieja problem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej Re: Cała Polska jest taka IP: 65.112.255.* 26.07.03, 01:25 Niestety obawiam się, że cały świat jest taki. Mieszkam obecnie w kraju, który większość Polaków uważa za "raj na ziemi", w którym wszystko jest urządzone doskonale. Tutaj też się podobne rzeczy zdarzają. Pewien czas temu była afera w pewnym zakładzie pogrzebowym, który zamiast kremować zwłoki wyrzucał je do pobliskiego lasku (piec do kremacji zżera dużo prądu). Oczywiście należy walczyć z takimi zjawiskami, a niegodziwych ludzi wsadzać do kryminału. Ale nie ma potrzeby oblewać swojego kraju błotem. Polska jest krajem, w którym jest bardzo wiele rzeczy do naprawienia, ale na pewno nie jest to "szambo". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beastieboy Re: Cała Polska jest taka IP: *.chello.pl 26.07.03, 08:59 Nieprawda. Polska to szambo i to do potegi. Mi cos "odbilo" przed rokiem i wyjechalem na prowincje, znalazlem tam prace i myslalem, ze troche posiedze i odpoczne od miasta, w ktoryum zawsze zylem. To co tam spotkalem bylo jedna wielka kupa chamstwa, bezsensownego wyzywania sie na innych, upodlania ludzi, ciaglego wtykania nosa w cudze interesy (mowie o pracy). Moglbym duzo tak wyliczac. Polska to syf , szambo, popelina, beznadzieja, w ktorej nic sie nigdy nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gelo Re: Cała Polska jest taka IP: *.icpnet.pl 26.07.03, 10:27 Co mieszasz Millera do tych rzeczy ty jełopie! O drazu widac że jestes kundlem i do tego wściekłym. Powinno sie ciebie izolować ty kmiocie !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HaHa gelo - Ty tez od Czarzastego? IP: *.proxy.aol.com 27.07.03, 09:54 Gość portalu: gelo napisał(a): > Co mieszasz Millera do tych rzeczy ty jełopie! O drazu widac że jestes kundlem > i do tego wściekłym. Powinno sie ciebie izolować ty kmiocie !!!! Wymienil to nazwisko bo po dwoch latach dzialalnosci tego "socjaldemokraty" i jego KOLESI - cala ta polityczna formacja i On sam stala sie synonimem przekretu, afer, zlodziejskich praktyk, lapowkarstwa, niespelnionych obietnic i wszelkiej patologii spolecznej!. Nie ma dnia, tygodnia czy sprawy by opinia publiczna nie dowiadywala sie o nowych szczegolnie wyrafinowanych metodach dzialania tych aferzystow :(. Polski polityk, z przeszloscia p.Millera ktory naobiecywal, naklamal i oszulkal elektorat - nie dotrzymujac przedwyborczych obietnic,- nie powinien sie temu dziwic!. Kto toleruje sprzeczne z prawem i zasadmi porzadku publicznego wystepki swoich politycznych "przyjaciol" i firmuje swym nazwiskiem formacje ktora PRZEKRET MATACTWO i AFERY zrobila praktyka codziennego dzialania - musi ponosic tego konsekwencje!. Nikt nie twierdzi iz sw.Kanty jest patronem kanciarzy - ale p.Miller jest szefem partii ktorej spora grupa czlonkow swoja kryminalna motywacja pracuje codziennie na takie a nie inne "konto" ich Szefa!. I kto tu jest "wsciekly kundel i kmiot"? - jedna z ofiar tej bandy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytak Oj Polsko,zdegenerowany "Chrystusie Narodow" !! IP: *.proxy.aol.com 25.07.03, 23:59 O podobne bydlo trudno w cywilizowanym swiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacjent Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: *.gniezno.sdi.tpnet.pl 26.07.03, 01:38 Usługi pogrzebowe na całym świecie są skomercjalizowane. I nikogo nie dziwi na Zachodzie lub w USA, że za usługę przygotowania zwłok w szpitalu do pochowku należy płacić. Tylko u nas w Polsce ludzie oburzają się, że taka usługa jest płatna. Szpitale ledwo zipią, brakuje pieniedzy na ratowanie chorego, więc co w tym dziwnego, że usługa dla zmarłego jest płatna? Przecież rodzina otrzymuje wysoki zasiłek pogrzebowy, z ktorego jest w stanie pokryc stosowne koszty. Należałoby tylko ustalic jednolitą taksę i przestać wreszcie biadolić, że opłaty zwiazane z pochówkiem należą do nieprzyzwoitych. Dla mnie wiekszą hieną jest lekarz, który widząc, że nie mam mozliwości przyzwoitego leczenia w publicznym szpitalu warunkuje je od tzw. koperty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oz Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: *.nlc.net.au 26.07.03, 05:53 Gość portalu: pacjent napisał(a): > Usługi pogrzebowe na całym świecie są skomercjalizowane. I > nikogo nie dziwi na Zachodzie lub w USA, że za usługę > przygotowania zwłok w szpitalu do pochowku należy płacić. Tylko > u nas w Polsce ludzie oburzają się, że taka usługa jest płatna. > Szpitale ledwo zipią, brakuje pieniedzy na ratowanie chorego, > więc co w tym dziwnego, że usługa dla zmarłego jest płatna? > Przecież rodzina otrzymuje wysoki zasiłek pogrzebowy, z ktorego > jest w stanie pokryc stosowne koszty. Należałoby tylko ustalic > jednolitą taksę i przestać wreszcie biadolić, że opłaty zwiazane > z pochówkiem należą do nieprzyzwoitych. Dla mnie wiekszą hieną > jest lekarz, który widząc, że nie mam mozliwości przyzwoitego > leczenia w publicznym szpitalu warunkuje je od tzw. koperty. Niewiem jak to wyglada w USA ale doskonale orientuje sie jak to wyglada w Australii. Szpital powiadamia rodzine o zgonie i wydaje zloki tylko zakladowi pogrzebowemu z ktory mamy umowe. Teraz zalezy tylko odnas ile chcemy wydac na pochowek. Roznica pomiedzy zakladami jest niewielka. W dziale administracyjnym szpitala powiadomiono mnie o wyszukaniu zakladu pogrzebowego w danej dzielnicy, oraz wreczono Akt Zgonu. Owiadczam ze nie bylo nikogo z personelu szpital aby co kolwiek sugerowal odnosnie selekcji zakladu pogrzebowego. No coz na zmiany przyjdzie jeszcze dlugo czekac, sadze ze to mlode dobrze wyksztalcone pokolenie nie pozwoli w przyszlosci na takie zachowanie jakie popisala prasa. Odpowiedz Link Zgłoś
i.p.freely Re: Jak jest w US 26.07.03, 07:01 Oz napisal/a: "Niewiem jak to wyglada w USA ale doskonale orientuje sie jak to wyglada w Australii. Szpital powiadamia rodzine o zgonie i wydaje zloki tylko zakladowi pogrzebowemu z ktory mamy umowe. Teraz zalezy tylko odnas ile chcemy wydac na pochowek. Roznica pomiedzy zakladami jest niewielka. W dziale administracyjnym szpitala powiadomiono mnie o wyszukaniu zakladu pogrzebowego w danej dzielnicy, oraz wreczono Akt Zgonu. Owiadczam ze nie bylo nikogo z personelu szpital aby co kolwiek sugerowal odnosnie selekcji zakladu pogrzebowego. No coz na zmiany przyjdzie jeszcze dlugo czekac, sadze ze to mlode dobrze wyksztalcone pokolenie nie pozwoli w przyszlosci na takie zachowanie jakie popisala prasa." ************* Otoz jest podobnie. Zmarly zostaje przetransportowany z oddzialu do szpitalnej "chlodni". Przed transportem cialo jest powierzchownie obmyte, wszelkie drenaze tudziez inne szpitalne parafanlia sa usuniete. Zoladek nie jest wypompowywany... Nagie cialo zostaje zapakowane w bialy, plastikowy worek, przeniesione na 'gurney' i odstawione do chlodni. Ani szpital ani szpitalne prosektorium nie zajmuje sie przygotowywaniem ciala do pochowku. To zadanie nalezy do domu pogrzebowego wybranego przez rodzine. 'Polecanie' przez pracownikow szpitala tego czy owego domu pogrzebowego jest zabronione - chodzi o unikniecie konfliktu interesow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czapajew Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: 80.51.145.* 26.07.03, 08:31 wykopac gnoja z tamtad ,moze to scierwo to przeczyta zreszta ten gnoj to nawet czytac pewnie ni umie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wstrząśnięta Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.03, 08:59 To wyjątkowo obrzydliwy procveder.I naduużywanie ludzi w sytuacjach ekstremalnych , bo po stracie najbliższych.Kiedy wszyscy znowu staniemy na nogach,bo na razie to stoimy na głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: b3 To nie moje są słowa IP: *.jgora.dialog.net.pl 26.07.03, 09:37 "Ja bym go zajebał,gdybym rewolwer tylko miał..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PZ48 Dyrektor MUSIAŁ mieć tam swój udział finansowy! IP: *.atm.com.pl 26.07.03, 10:28 Inaczej nie tolerowałby takiej sytuacji!! W świetle ostatnich afer wydaje się to być OCZYWISTE. Rżnie głupa jak Rywin, Czarzasty, Jakubowska, Jagiełło, Długosz itp. Pozdrowienia dla uczciwych i próbujących samodzielnie myśleć! PZ48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc222 Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: *.icpnet.pl 26.07.03, 10:31 Ten pracownik to poprostu ścierwo. Ale dyrekcja szpitala to poprostu albo durnie albo maja w tym interes. A najpewniej jedno i drugie. Nie dziwie sie że słuzba zdrowia tonie w długach!!!!! Na pohybel wam chamy jedne!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: golas Re: Co w szpitalu umiera, to gołe i nagie! IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net 26.07.03, 10:38 Co kraj, to obyczaj...u nas katolicki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robol Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: *.parkowe.pol 26.07.03, 21:37 Co za kraj,taką hienę oferuję iz zakopię żywcem do ziemi. Odpowiedz Link Zgłoś
rudy102_t_34_85 Re: Co w szpitalu umiera, to moje 26.07.03, 21:40 WSTRĘTNA PIJAWA...Na jego obronę można powiedzieć tyle,że przynajmniej nie zabija tych ludzi(jak w łódzkim pogotowiu).Jak będą tam robili jakąś deratyzację czy deisektyzację to proponuje wszystkie zdechłe szczury i karaluchy sprezentować temu panu bo mu się to należy-CO W SZPITALU UMIERA TO MOJE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
radca PROSEKTORIUM w Bydgoszczy 26.07.03, 22:03 To co tam sie dzieje - to wola o pomste do Nieba. ZAKLAD MEDYCYNY SADOWEJ w Bydgoszczy. - niestety pomimo wielu materialow dowodowych - PROKURATURA w Bydgoszczy " ukreca leb tej sprawie ". To sa poprostu UKLADY MAFIJNE.Zwykly czlowiek nie moze sie przebic przez powiazania swiata lekarskiego i prokurature. Kradziez ORGANOW - zglaszalem do prokuratury i nic.Wnioskowalem o EKSCHUMACJE ZWLOK - mego 19 letniego syna - ODRZUCONO. Posiadam sterte materialow dowodowych - Prokuratura w Bydgoszczy boi sie, albo nie chce tego ruszyc. radca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rober Re: PODAĆ SZPITAL DO SĄDU ! IP: *.sulechow.sdi.tpnet.pl / 192.168.1.* 27.07.03, 10:04 Czy tak trudno to zrobić - i niech się dyrektor tłumaczy w śadzie a zrobic z tego jeszce sprawe medialną i odpowiednia opinie szpitalowi + wysokie odszkodowanie a w końcu ktoś zacznie pracować i robić to za co mu płacą pez przekrętów. Odpowiedz Link Zgłoś
radca Re: PODAĆ SZPITAL DO SĄDU ! 27.07.03, 12:08 Gość portalu: Rober napisał(a): > Czy tak trudno to zrobić - i niech się dyrektor tłumaczy w > śadzie a zrobic z tego jeszce sprawe medialną i odpowiednia > opinie szpitalowi + wysokie odszkodowanie a w końcu ktoś zacznie > pracować i robić to za co mu płacą pez przekrętów. - oczywiscie, jezeli bedziemy obojetni na takie praktyki - to kiedys moze spotkac kazdego z nas.Zlo - jest jak zaraza.Nie tepiona zawczasu - prowadzi do epidemii. radca ps. jak najbardziej, ta sprawa - powinna zakonczyc sie w Sadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AK Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: 62.233.185.* 27.07.03, 13:24 Ten człowiek prowadzi na terenie szpitala prywatną firmę. A czy płaci za to szpitalowi dzierżawę? Czy dyrektor szpitala ma jakiś w tym interes? Czas najwyższy powuyrzucać ze szpitali, i nie tylko, wszelkiego gatunku złodziei, w tym lekarzy zajmujących się także prywatną praktyką na terenie szpitali, i pewnie jeszcze ze szpitalnymi lekarstwami, czyli za nasze pieniądze. Czas zabrać się za tych największych w Polsce złodziei - lekarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AK Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: 62.233.185.* 27.07.03, 13:28 Ten człowiek prowadzi na terenie szpitala prywatną firmę. A czy płaci za to szpitalowi dzierżawę? Czy dyrektor szpitala ma jakiś w tym interes? Czas najwyższy powyrzucać ze szpitali, i nie tylko, wszelkiego gatunku złodziei, w tym lekarzy zajmujących się także prywatną praktyką na terenie szpitali, i pewnie jeszcze ze szpitalnymi lekarstwami, czyli za nasze pieniądze. Czas zabrać się za tych największych w Polsce złodziei - lekarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zeb Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: *.nycap.rr.com 27.07.03, 17:08 Na pochybel SUKINSYNA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: *.man.poznan.pl 29.07.03, 14:24 szpital strusia nie jest wyjątkiem,szpital na ratajach to co Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pacjent Re: Co w szpitalu umiera, to moje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.03, 00:15 Jak to dobrze że mamy tak wspaniałą gazetę jak "Wyborcza" która dzielnie tropi coraz to nowe przypadki zdziczenia jakie rozkwita w polskich szpitalach, ambulatoriach, karetkach. I że wykrywa diabolicznych sanitariuszy, pielęgniarki - siostry Ratched, patologów Frankensteinów, chirurgów - zwyrodnialców. Jak wiadomo to jest najwieksza patologia polskiej służby zdrowia: wyimaginowany "Pavulon" w rękach pracownika pogotowia, w żadnym wypadku SLDowski NFZ. Ja myślę że to kolejny przykład chorej wyobrażni pismaka GW, chyba że ten patolog komuś podpadł i GW realizuje zlecenie na "medialne sprzątnięcie" Odpowiedz Link Zgłoś