warka_strong
25.12.07, 23:55
W ciągu minionych dwóch lat nie przyczynili sie do rozwoju Polski. Korzystali jedynie z dobrobytu, jakim bez wątpienia była rozpędzona przez poprzednie rządy gospodarka. I doprowadził brakiem działania do tego, że nie skorzystalismy w żaden sposób z tego rozpędu.