Dodaj do ulubionych

Radio Koszalin

17.04.08, 17:41
Kurcze!!!!!!Stacek, ten pseudodziennikarz wyrzucony z TVP za oszustwa, pobicie
i kradzież, teraz prezes Radia Koszalin , doprowadzi rozgłośnię do upadku
finansowego bo trzeba zapłacić za przegrane procesy. Może zapłaci za niego
Samoobrona (Lepper i łączny)albo PiS(poseł Hoc i były senator Michalak) a
także Jaro kaczyński, który podobno namaszczał władze Radia publicznego. Rado
Nadzorcza Radia Koszalin, nie idź tą drogą, opamiętaj się Legunie i ty
Franciszko -członku z ramienia. Za chwilę Wam się dobiorą do skóry. Alba
szczurzym sposobem uciekajcie albo się zastanówcie. czas Najwyższ
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka