Dodaj do ulubionych

Kolejne sukcesy CBA i Kamińskiego.

18.04.08, 18:10

miasta.gazeta.pl/opole/1,35086,5128821.html
Obserwuj wątek
    • zoro_wieczorowo_poro o q... mocne 18.04.08, 18:13
      kamery były?
      • doc.torov Re: o q... mocne 18.04.08, 18:18
        zoro_wieczorowo_poro napisał:

        > kamery były?

        były, ale filmowały sąsiadkę zdejmując a stanik ...
    • mmikki ciekawe.... 19.04.08, 09:02
      ....dlaczego to nie CBA złapały Pinkasa?
    • porno_owca Swietna robota 19.04.08, 09:05
      Tak sie walczy z korupcja. Teraz jeszcze telewizja polsat musi nakrecic
      zatroskany i ludyczny material.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka