Dodaj do ulubionych

Szpital miejski wynajmuje pomieszczenia bez prz...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.10.03, 21:52
Śmieszne! Znam pana Grabałowskiego i jakoś nie pasuje mi do
niego to, co jest sugerowane w tym artykule. Panowie z
GAZETY... zajmujecie się pierdołami. Proponuje podrążyć temat
kolosalnych długów szpitali powstałych dzięki czerwonej
Częstochowie posiłkowanej fachową siłą roboczą z Łodzi. A może
to są już za wysokie progi? :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Burk do Cogito IP: proxy / 192.168.100.* 07.10.03, 00:15
      pewnie gosciu!! Skoro znasz Grabalowskiego osobiscie, stad Twoja
      wypowiedz nie moze byc obiektywna !! a po tym jak sie
      wypowiadasz na temat lewej strony politycznej wynika Twoja
      celowa i zamierzona propagandowosc tejze wypowiedzi!!

      A ja gratuluje autorowi tego artykulu i przede wszystkim
      GAZECIE, ktora moze wreszcie moze zrozumiala ze jak bedzie lać
      wszystkich nieczystych urzedasów równo po d.... nie wazne z
      ktorej strony siedzą - to moze z powrotem odzyska zaufanie
      niektorych czytelnikow, ktorzy w pewnym momencie od niej odeszli!
    • Gość: mina Re: Szpital miejski wynajmuje pomieszczenia bez p IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 07.10.03, 09:52
      Bardzo się cieszę, że ktos wreszcie zainteresował się co się
      dzieje w Częstochowskim Szpitalu przy ul. Mickiewicza. Spraw
      kawiarenki jest podjerzana ale to nic z planami jakie ma
      dyrekcja szpitala w stosunku do przebudowy świeżo
      wyremontowanego oddziału chirurgii ogólnej. Jak wszytskim
      wiadomo w ostatnim czasie dokonano gruntowego remontu prawie
      wszytskich oddziałów w tym szpitalu miedzy innymi właśnie
      chirurgii ogólnej, na które zostły przecież przeznaczone ogromne
      pieniądze pochodzące jakby nie było od podatników. Teraz po
      zakończeniu remontu dyrekcja zamierza wyburzyć prawie cały
      istniejący oddział aby dokonać następnego remontu i utworzć
      kardiologie. Czy ktos się zastanowił nad tym co robi. Dalczego
      znów pieniądze podatników wyrzucane są w błoto. Przeciez
      dyrekcja nie wykłada ich z własnej kieszeni. ...
      • Gość: zola Re: Szpital miejski wynajmuje pomieszczenia bez p IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 07.10.03, 10:01
        Jestem zadowolony, że wreszcie ktoś poruszył ten temat może gazeta się tym
        zainteresuje, bo nikt nie zamierza tego zrobić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka