Dodaj do ulubionych

Kto mi wytłumaczy ?

05.11.08, 15:41
Dlaczego kasjerka z dworca PKP ma iść na wcześniejszą emeryturę i dlaczego ja
mam za to zapłacić ?
Obserwuj wątek
    • ehehehe Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 15:47
      krystian10 napisał:

      > Dlaczego kasjerka z dworca PKP ma iść na wcześniejszą emeryturę i dlaczego ja
      > mam za to zapłacić ?

      ona juz poniosła odpowiedzialnoś solidarną w odprowadzeniu składek za które
      ukończyłeś "podstawówkę za darmo"

      czas ci się wziąć za robote odpracować do systemu i zarobić na siebie
      • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 15:48
        Nawet na tak proste pytania nie potraficie odpowiedzieć ?
      • wikul Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:46
        ehehehe napisał:

        > krystian10 napisał:
        >
        > > Dlaczego kasjerka z dworca PKP ma iść na wcześniejszą emeryturę
        i dlaczeg
        > o ja
        > > mam za to zapłacić ?
        >
        > ona juz poniosła odpowiedzialnoś solidarną w odprowadzeniu składek
        za które
        > ukończyłeś "podstawówkę za darmo"
        >
        > czas ci się wziąć za robote odpracować do systemu i zarobić na
        siebie


        Co za bełkot. Nie wiesz, to nie pleć głupstw.
        • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:48
          wikul napisał:

          > ehehehe napisał:
          >
          > > krystian10 napisał:
          > >
          > > > Dlaczego kasjerka z dworca PKP ma iść na wcześniejszą emeryturę
          > i dlaczeg
          > > o ja
          > > > mam za to zapłacić ?
          > >
          > > ona juz poniosła odpowiedzialnoś solidarną w odprowadzeniu składek
          > za które
          > > ukończyłeś "podstawówkę za darmo"
          > >
          > > czas ci się wziąć za robote odpracować do systemu i zarobić na
          > siebie
          >
          >
          > Co za bełkot. Nie wiesz, to nie pleć głupstw.

          Nawet nie próbuję z nim dyskutować bo nie ma o czym. Jest tak samo durny jak
          post, który napisał.
    • kaczy_mozdzek Bo ta biedna kasjerka musi o bsługiwać motłoch 05.11.08, 15:48
      i przez to jest ciągle wkur...na!!
      A do tego, taką ma durną robotę, że nie może się w niej w ogóle wykazać swoimi nieograniczonymi możliwościami. I przez to jeszcze bardziej jest wkur...na!!

      To jej bardzo nie służy.
      • krystian10 Re: Bo ta biedna kasjerka musi o bsługiwać motłoc 05.11.08, 15:49
        No to może ona niech prace sobie zmieni ?
        • kaczy_mozdzek Ona nie może zmienić pracy, 05.11.08, 15:58
          bo na kolei ma wcześniejszą emeryturę i inne świadczenia!

          Kiedyś, przy wyborze zawodu, to kolejarze (w poznańskim) mówili dzieciom tak:
          - Kto ma w głowie oli (olej), ten idzie na koli (kolej)!!
          - Bo na kolei jest fest - masz deputat, szwele i służbę w niedzielę!

          I to się wszystko kasjerce też należy - deputat (węglowy), szwele (podkłady) i niedzielna służba (przynajmniej jest wymówka, żeby nie iść do kościoła)!!
          • krystian10 Re: Ona nie może zmienić pracy, 05.11.08, 16:00
            Ale dlaczego ja mam za to płacić, może związki zrezygnują z cześci składek i
            będą im fundować te emerytury ?
            • kaczy_mozdzek Krystianie! Na to też znajdzie się rada! :)))) 05.11.08, 16:09
              Wstąp do związku "Solidarność", opowiedz o swoim problemie przewodniczącemu Śniadkowi, a on wtedy zorganizuje demonstrację protestującą przeciw rządowi, który nie rozwiązuje problemu niesłusznego i niesprawiedliwego płacenia przez ciebie na wcześniejsze emerytury darmozjadów.

              To się załaaaaaatwi!
              • krystian10 Re: Krystianie! Na to też znajdzie się rada! :))) 05.11.08, 16:13
                Boje się że raczej ludzie zaczną się wstydzić, że należeli do Solidarności, tak
                jak się wstydzą, ze należeli do PZPR. Jeszcze kilka takich akcji i się okaże, ze
                żaden rozsądny inwestor nie zainwestuje w Polsce ani złotówki bo się będzie
                obawiał związków :)
                Tym nie mniej dziękuję za radę :)
                Jak do tej pory żaden PiS-dak nie napisał nic co mogło by tłumaczyć tą zadymę
                pod sejmem :)
                • wikul Re: Krystianie! Na to też znajdzie się rada! :))) 05.11.08, 18:53
                  krystian10 napisał:

                  > Boje się że raczej ludzie zaczną się wstydzić, że należeli do
                  Solidarności, tak
                  > jak się wstydzą, ze należeli do PZPR. Jeszcze kilka takich akcji i
                  się okaże, z
                  > e
                  > żaden rozsądny inwestor nie zainwestuje w Polsce ani złotówki bo
                  się będzie
                  > obawiał związków :)
                  > Tym nie mniej dziękuję za radę :)
                  > Jak do tej pory żaden PiS-dak nie napisał nic co mogło by
                  tłumaczyć tą zadymę
                  > pod sejmem :)


                  Nie wstydzę sie pierwszej Solidarności. Jestem z niej dumny.
                  Ale ta sniadkowa to antysolidarność, tej sie wstydzę. Nic dziwnego
                  że ma coraz mniej czonków.
                  • krystian10 Re: Krystianie! Na to też znajdzie się rada! :))) 05.11.08, 18:55
                    wikul napisał:


                    > Nie wstydzę sie pierwszej Solidarności. Jestem z niej dumny.
                    > Ale ta sniadkowa to antysolidarność, tej sie wstydzę. Nic dziwnego
                    > że ma coraz mniej czonków.

                    Też należałem do Solidarności i to od początku jej istnienia, ale to była inna
                    organizacja...
        • wikul Re: Bo ta biedna kasjerka musi o bsługiwać motłoc 05.11.08, 18:49
          krystian10 napisał:

          > No to może ona niech prace sobie zmieni ?


          Pracę to powinien zapewnic jej rząd. I godziwe zarobki, nie mniejsze
          niż...
          Tak uważają "zwiazkowcy" a lewicowa opozycyjna koalicja PiS/SLD,
          ich popiera.
          • krystian10 Re: Bo ta biedna kasjerka musi o bsługiwać motłoc 05.11.08, 18:52
            No to może ona sama powinna sobie zarobić więcej, na przykład po godzinach myć
            wagony bo jeździć się nimi nie da.
    • bardzolysapala Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 15:50
      Zostań kasjerką to się dowiesz. Tylu debili dziennie, dzień w dzień to nawet w
      amerykańskich filmach nie ma. Prostytutki też powinny robić do 70 -ciu. A
      politycy, wielu z nich odchodzi po 4rech
      • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 15:52
        No to może wszyscy w Polsce powinni iść na wcześniejszą emeryturę ? A moze w
        ogóle nie powinniśmy pracować?
        Dalej żaden z pisuarów mi nie odpowiedział na proste dość pytanie.
        • x2468 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 15:54
          Prawie wszystcy.Wedlug propzycji wszystcy ci ktorzy pracuja na swiezym
          powietrzu.Lacznie z rolnikami.
          • gat45 Najpierw trzeba zadaszyć areał rolny. Potem 05.11.08, 17:16
            x2468 napisał:

            > Prawie wszystcy.Wedlug propzycji wszystcy ci ktorzy pracuja na
            swiezym
            > powietrzu.Lacznie z rolnikami.


            przeprowadzić prace melioracyjne, żeby pod te dachy doprowadzić
            wodę. A jak już się będzie kopać, to i elektryczność i zamontować
            jupitery, bo roślinność ponoć światło musi mieć.

            Pozostaje pytanie, czy zadaszać także pastwiska ?
        • wikul Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:56
          krystian10 napisał:

          > No to może wszyscy w Polsce powinni iść na wcześniejszą
          emeryturę ? A moze w
          > ogóle nie powinniśmy pracować?
          > Dalej żaden z pisuarów mi nie odpowiedział na proste dość pytanie.


          Fewrdynand Kiepski uważa że nie powinnismy w ogóle pracować.
          Myslę że ma w tej sprawie poparcie Sierpnia'80.
          • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:58
            Tak ja też chcę, chyba będę strajkował razem z nimi z tym postulatem :)
    • a.adas Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 15:54
      Jest jeszcze jeden mechanizm pomostowy, co prawda zamierający, bo i firm
      państwowych coraz mniej. Otóż pracownik z 25 letnim stażem idzie na wcześniejszą
      emeryturę, a jego firma zatrudnia go na pół etatu czy nawet więcej na rok, dwa,
      pięć przy mniejszych obciążeniach. A z tego co kojarzę pomostówki miały wpuścić
      w to miejsce młodych?

      A tak w ogóle to niestety kolejny awantura polityczna, a sprawa wymaga precyzji
      i jako takiego porządku.
      • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 15:55
        Ale przecież kolega Śniadek coś mówił o rzeczowych argumentach, a jak na razie
        na proste pytanie nikt nie potrafi rzeczowo odpowiedzieć.
        • kaczy_mozdzek O nie! Ja uważam, że odpowiedziałem rzeczowo!! 05.11.08, 16:02
          Nawet bardzo rzeczowo!
          Wyżej!
          • krystian10 Re: O nie! Ja uważam, że odpowiedziałem rzeczowo! 05.11.08, 16:05
            Odpowiedziałeś najbardziej rzeczowo, ale i tak nie za bardzo wiem, dlaczego mam
            niby za to płacić ?
            • x2468 Re: O nie! Ja uważam, że odpowiedziałem rzeczowo! 05.11.08, 16:12
              Dlatego ze Kaczynski chce byc premierem.
    • bogucjusz Na tym polega socjalidarność społeczna. n/t 05.11.08, 16:59
      • krystian10 Re: Na tym polega socjalidarność społeczna. n/t 05.11.08, 17:20
        Na czym ? Że kasjerce na dworcu się pracować nie chce? Mi też się nie chce, może
        i ja na wcześniejszą emeryturę sobie pójdę ?
        • x2468 Re: Na tym polega socjalidarność społeczna. n/t 05.11.08, 17:28
          Tu nie chodzi o dobro kasjerek czy innych rolnikow.To chodzi o elektorat ktory
          pozniej sie oleje.
      • kaczy_mozdzek Achaaaa!! No ty Boguś, to dopiero umiesz wyjaśnić! 05.11.08, 17:26
        Wow!!

        Czyli solidarność, to jest to, że ja teraz poprę biketerkę, a potem, jak ja zacznę protestować, że muszę na nią płacić, to ona poprze mnie?

        To jest genialne!!
        Śniadek ci podpowiedział, czy sam na to wpadłeś??!
        :)))))))
        • bogucjusz Ochłoń i zakumaj słowotwórczą ironię... n/t 05.11.08, 19:21
      • wikul Re: Na tym polega socjalidarność społeczna 05.11.08, 19:00
        Na tym że biedni i słabo "uzwiązkowieni" muszą płacic na rzeszę
        cwaniaków, majacych poparcie mafii związkowych.
    • ewa8a Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 17:34
      A co z kasjerkami z dworców PKS ?
    • goldenwomen01 jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 17:50
      na zmiany to dlaczego ma nie iśc? Bo 55+35 = 90 Kto dozyje takiego
      wieku?
      A dlaczego nie pytasz o KRUS? Tam dopiero dzieją się cuda na
      wierzbie.Sa nietykalni?
      • pit_44 Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 18:09
        goldenwomen01 napisała:
        Bo 55+35 = 90 Kto dozyje takiego wieku?

        Ty goldzia jak coś palniesz, to aż echo niesie.

        • goldenwomen01 Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 18:11
          pit_44 napisał:

          > goldenwomen01 napisała:
          > Bo 55+35 = 90 Kto dozyje takiego wieku?
          >
          > Ty goldzia jak coś palniesz, to aż echo niesie.

          Jesli w wieku 55 lat pojdzie na emeryture to przez kolejne 35 lat ma
          odłożona kase. stąd 55+35 = 90 kumasz? PO 90-tece chocby potop.
          • krystian10 Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 18:13
            goldenwomen01 napisała:

            > pit_44 napisał:
            >
            > > goldenwomen01 napisała:
            > > Bo 55+35 = 90 Kto dozyje takiego wieku?
            > >
            > > Ty goldzia jak coś palniesz, to aż echo niesie.
            >
            > Jesli w wieku 55 lat pojdzie na emeryture to przez kolejne 35 lat ma
            > odłożona kase. stąd 55+35 = 90 kumasz? PO 90-tece chocby potop.

            To dlaczego ja nie mogę iść w tym wieku na emeryturę tylko musze na nią pracować ?
            • woda.woda Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 18:15
              Bo ty nie jesteś kasjerką PKP :)))
              • krystian10 Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 18:16
                No tak, to jest dobre wytłumaczenie :)))))
            • goldenwomen01 trza było zostac "mundurowym" :))))))))))) 05.11.08, 19:26
              krystian10 napisał:

              > goldenwomen01 napisała:
              >
              > > pit_44 napisał:
              > >
              > > > goldenwomen01 napisała:
              > > > Bo 55+35 = 90 Kto dozyje takiego wieku?
              > > >
              > > > Ty goldzia jak coś palniesz, to aż echo niesie.
              > >
              > > Jesli w wieku 55 lat pojdzie na emeryture to przez kolejne 35
              lat ma
              > > odłożona kase. stąd 55+35 = 90 kumasz? PO 90-tece chocby potop.
              >
              > To dlaczego ja nie mogę iść w tym wieku na emeryturę tylko musze
              na nią pracowa
              > ć ?
              • wikul Re: trza było zostac "mundurowym" :))))))))))) 05.11.08, 19:27
                Tak jak ty ?
          • pit_44 Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 18:32
            goldenwomen01 napisała:
            > Jesli w wieku 55 lat pojdzie na emeryture to przez kolejne 35 lat
            ma > odłożona kase. stąd 55+35 = 90 kumasz? PO 90-tece chocby potop.

            Jaką kasę?
            Te 250 zł składki, którą kasjerce potrącano na emeryturę, i której
            połowa szła na opłacenie extra przywilejów innych grup?

            I kto ci obiecuje, że emerytura ma trwać tyle, ile praca zawodowa?
          • wikul Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 19:09
            goldenwomen01 napisała:

            > pit_44 napisał:
            >
            > > goldenwomen01 napisała:
            > > Bo 55+35 = 90 Kto dozyje takiego wieku?
            > >
            > > Ty goldzia jak coś palniesz, to aż echo niesie.
            >
            > Jesli w wieku 55 lat pojdzie na emeryture to przez kolejne 35 lat
            ma
            > odłożona kase. stąd 55+35 = 90 kumasz? PO 90-tece chocby potop.


            Kto ci tak powiedział ? To jak mężczyzna przejdzie na emeryturę w
            wieku 65 lat, po 45 latach stażu, to ma odłożona kasę do 110 Lat !
            Genialne ! Idź na doradcę ekonomicznego do prezydenta. Podobie
            myślicie.
        • woda.woda Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 18:12
          Popraw ją zamiast się wyśmiewać :)))
          • wikul Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 19:13
            woda.woda napisała:

            > Popraw ją zamiast się wyśmiewać :)))


            Kto kogo ma poprawiać ? Wyszukiwarki internetowej nie ma ?
            Niech czegoś sie sama dowie, znim zacznie pisać bzdury.
      • wikul Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 19:05
        goldenwomen01 napisała:

        > na zmiany to dlaczego ma nie iśc? Bo 55+35 = 90 Kto dozyje takiego
        > wieku?
        > A dlaczego nie pytasz o KRUS? Tam dopiero dzieją się cuda na
        > wierzbie.Sa nietykalni?


        Jak nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj. Jak mężczyźni ida na
        emeryturę w wieku 65 lat po 45 latach stażu, to jak liczysz ?
        • narzedziowiecc Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 19:11
          wikul napisał:

          > goldenwomen01 napisała:
          >
          > > na zmiany to dlaczego ma nie iśc? Bo 55+35 = 90 Kto dozyje takiego
          > > wieku?
          > > A dlaczego nie pytasz o KRUS? Tam dopiero dzieją się cuda na
          > > wierzbie.Sa nietykalni?
          >
          >
          > Jak nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywaj. Jak mężczyźni ida na
          > emeryturę w wieku 65 lat po 45 latach stażu, to jak liczysz ?

          A jak ja pójdę wieku 65 lat to będę miał 51 lat stażu pracy. Wielu z was nie
          dożyje nawet lat mojego stażu pracy, więc przestańcie pieprzyć o wcześniejszych
          emeryturach. Fakt jest taki że grup zawodowych które powinny przechodzić na
          wcześniejsze emerytury jest tylko kilka i są to zawody, których wykonywanie
          zagraża zdrowiu i życiu, ale nie nauczyciele, wojskowi, policja, kasjerki i hgw
          kto jeszcze.
          • wikul Re: jesli kasjerka ma 55 lat + 35 lat stażu pracy 05.11.08, 19:25
            narzedziowiecc napisał:

            > A jak ja pójdę wieku 65 lat to będę miał 51 lat stażu pracy. Wielu
            z was nie
            > dożyje nawet lat mojego stażu pracy, więc przestańcie pieprzyć o
            wcześniejszych
            > emeryturach. Fakt jest taki że grup zawodowych które powinny
            przechodzić na
            > wcześniejsze emerytury jest tylko kilka i są to zawody, których
            wykonywanie
            > zagraża zdrowiu i życiu, ale nie nauczyciele, wojskowi, policja,
            kasjerki i hgw
            > kto jeszcze.


            Masz rację, w pełni sie z tym zgadzam. Chciałem tylko osmieszyć
            ignorancję spisiałej Goldzi.
            Można jeszcze dodać że już raz TK stwierdził ze róznicowanie wieku
            wg płci, przy przechodzeniu na emeryturę, jest bezprawne i sprzeczne
            z poczuciem sparawiedliwości społecznej. Sądy będą miały kupę roboty
            gdy takie zróżnicowanie wejdzie w życie.
    • pit_44 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:12
      krystian10 napisał:
      > Dlaczego kasjerka z dworca PKP ma iść na wcześniejszą emeryturę i
      dlaczego ja mam za to zapłacić ?

      Inne pytanie. Skoro kasjerka PKP może iść na wcześniejszą emeryturę,
      to dlaczego kasjerka z supermarketu nie może?
      • zoro_wieczorowo_poro Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:25
        a jakbyś był kasjerką z dworca PKP nie chciałbyś iść na wcześniejszą emeryture?
        No chyba chciałbyś chociaż czujesz że to trochę kulawo. I jak teraz Rząd to chce
        ukrócić to w większości właśnie takie "kasjerki z PKP" drą ryje i pod wodzą
        Śniadka "IQ66" palą opony pod Sejmem.
        A kto mi wytłumaczy dlaczego np każy górnik idzie na emeryture w 50 roku życia?
        • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:28
          Tylko dlaczego mamy za to płacić my ? Tylko dlatego, ze im się pracować nie chce
          ? To trochę mało jako argument :) Wszyscy by chcieli iść na wcześniejszą
          emeryturę :)Kto będzie na nich płacił?
          • zoro_wieczorowo_poro Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:35
            a kogóż to z nich obchodzi? Tu chodzi o zadyme, o przeszkadzanie w dochodzeniu
            do normalności. A głównodowodząy zaszyty w willi w Klarysewie udając że coś
            pisze, jakiś statut czy cuś, dyryguje i oficjalnie go nie widać więc wydaje mu
            się że nie będzie przez nikogo podejrzany. Dziwnym trafem kilka miesięcy temu
            Kurski przewidywał niepokoje społeczne na jesieni. Wszystko zgodnie z planem
            prezesa się rozwija. A wierny pies łańcuchowy Śniadek na barykadzie z płonącymi
            oponami
            • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:39
              Na takie sprawy to przecież sa chyba paragrafy ? Ja rozumiem jak są strajki
              Które na prawdę bronią słusznych spraw, ale akurat teraz w czasie kryzysu
              robienie zadymy dla kasjerek to przesada, żeby tylko się nie skończyło dla kraju
              jak dla tych biednych ludzi w Elblagu
              • zoro_wieczorowo_poro Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:43
                26 razy Boni spotykał się ze związkami. Ze 120tys podniesiono, do 240tys listę
                osób które podlegają pod nową ustawe. No i co? No i goowno! Pan Śniadek jakby
                pierwsze widzę drugie słysze bełkocze od początku. Przypomina mi to wartownika
                ze Szwejka. Zaraz znajde i wkleje
                • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:45
                  zoro_wieczorowo_poro napisał:

                  > 26 razy Boni spotykał się ze związkami. Ze 120tys podniesiono, do 240tys listę
                  > osób które podlegają pod nową ustawe. No i co? No i goowno! Pan Śniadek jakby
                  > pierwsze widzę drugie słysze bełkocze od początku. Przypomina mi to wartownika
                  > ze Szwejka. Zaraz znajde i wkleje

                  Przecież koronnym argumentem tego Śniadka jest, ze nikt nie chce z nim rozmawiać :)
                  • zoro_wieczorowo_poro Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:50
                    "Eskortujacy w ogóle nie byli zbyt weseli. Wegier rozmawiał z Niemcem w sposób
                    wysoce oryginalny, bo z jezyka niemieckiego znał tylko dwa słowa:
                    „jawohl” i „was”. Gdy Niemiec mówił mu o czyms, to Madziar kiwał głowa i mówił:
                    „Jawohl”. A gdy Niemiec milkł, to Madziar przerywał mu pytaniem:
                    „Was?” I wtedy Niemiec zaczynał opowiadanie na nowo."

                    czy nie jest to identyczne z Bonim i Śniadkiem? Śniadek nawet wąsa ma jak
                    Madziar i tyle samo rozumie z tego co mu Boni mówi :D
                    • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:53
                      zoro_wieczorowo_poro napisał:


                      > czy nie jest to identyczne z Bonim i Śniadkiem? Śniadek nawet wąsa ma jak
                      > Madziar i tyle samo rozumie z tego co mu Boni mówi :D

                      To jest oczywiście wersja optymistyczna, bo ja wątpię czy chociaż tyle rozumie :)
    • narzedziowiecc Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:39
      Jak najniższy zarobek wyniesie równowartość 1000 litrów paliwa to nikt o
      wcześniejszej emeryturze nie pomyśli. Proste jak świński ogon.
      • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:44
        To znaczy, że jak oni prostytuują się pod sejmem to wszyscy będziemy więcej
        zarabiać ?
        • narzedziowiecc Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:55
          krystian10 napisał:

          > To znaczy, że jak oni prostytuują się pod sejmem to wszyscy będziemy więcej
          > zarabiać ?

          Czytaj ze zrozumieniem.
          • krystian10 Re: Kto mi wytłumaczy ? 05.11.08, 18:58
            narzedziowiecc napisał:


            > Czytaj ze zrozumieniem.

            A czego nie zrozumiałem ? Co z tą kasjerką i dlaczego ja mam za nią płacić?
    • zapijaczony_ryj kasjerka jak kasjeraka, ale dziadek klozetowy 05.11.08, 19:01
      krystian10 napisał:

      > Dlaczego kasjerka z dworca PKP ma iść na wcześniejszą emeryturę i dlaczego ja
      > mam za to zapłacić ?

      z dworca?

      O przepraszam, On akurat naprawdę powinien. Nawet jak był babcią.
    • polski_francuz Krystek 05.11.08, 19:02
      szwendasz sie gdzies na zachodzie i uczys sie durne pytania zadawac:)

      Pozdro

      PF
      • krystian10 Re: Krystek 05.11.08, 19:47
        polski_francuz napisał:

        > szwendasz sie gdzies na zachodzie i uczys sie durne pytania zadawac:)
        >
        > Pozdro
        >
        > PF

        Myślę, ze pytanie jest dość zasadne :)
        Wzajem :)
    • goldenwomen01 czemu nie pytacie o mundurowych tylko o kasjerki? 05.11.08, 19:27
      • wikul Re: czemu nie pytacie o mundurowych tylko o kasje 05.11.08, 19:34
        Nie kompromituj się już bardziej. Nie widzisz różnicy w
        zatrudnieniu, odpowiedzialnosci i ryzyku, miedzy tymi zawodami ?
        Boże, co za ciemnota.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka