xenocide
16.11.08, 06:07
Mimo nadzwyczajnych srodkow pobito uczestnikow Marszu Rownosci w Poznaniu.
Szef MSW balowal na partyjnym wiecu jak bito czlonkow Federacji Mlodych
Socjaldemokratow.
Jaki to teraz bedzie wstyd na caly swiat, wszystkie rozglosnie beda mowic o
braku tolerancji Polakow. Panie premeirze Donaldzie Tusk obiecal pan swobode
manifestowania swoich przekonan i co z tego wyszlo. Ano jak zwykle skonczylo
sie na obiecankach.
wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Pobito-kilku-uczestnikow-Marszu-Rownosci-w-Poznaniu,wid,10573305,wiadomosc.html