Dodaj do ulubionych

PiS w panice.

23.12.08, 07:07
Pisowskie dziadostwo i obsługujące je pismaki, głównie z Łrzepy bez
pardonu usiłują obrzydzić cnotliwym Janusza Palikota. Miał ostatnio
rzekomo obrazić dwie pisowskie panienki lekkiego morale pisujące w
tym szmatławcu.

Nie dziwię się, zrozumieli jakie niebezpieczeństwo dla nich niesie
mówiona o tej załganej elicie zwyczajna prawda. Zwłaszcza zapowiedź
Palikota, że zabirze się za rozbieranie ich wodza, nędza jaka ukaże
się pod przepoconym garniturkiem musi ich przerażać.

Będziemy w najbliższych miesiącach świadkami zmasowanej nagonki
zapolskiej swołoczy na jednego posła. Będzie to jednak polowanie na
bardzo niebezpieczną zwierzynę i pijani myśliwi ryzykują wiele,
nawet ucieczkę bez butów i portek. Żeby lżej było.

Obserwuj wątek
    • prawieemeryt Jeżeli znasz gry plan 23.12.08, 08:02
      i polega on na prawdzie to wlałeś w moją duszę wiele otuchy, która
      smakuje jak miód. Pełna prawda, w szczególności o myślicielu z
      Klarysewa byłaby oczyszczająca i orzeźwiająca. No i co najważniejsze
      ostatecznie roz_PiS_dziająca. Co zaś do swołoczy zapolskiej i jej
      nagonki? Oni są w stanie permanentnej nagonki od dłuższgo czasu i
      się okazuje, że co rusz włażą na jakieś grabie. Drugi pocieszający
      aspekt to ten, że coraz liczniej i coraz częściej bywają pijani. A
      jak wiadomo po pijaku nikt nigdy nic mądrego ani pożytecznego nie
      zrobił. Moga więc w amoku wejśc i na kosę.
    • nowytor.nowytor8 hej hałenku może coś o komornikach? 23.12.08, 08:05
      specjalnie dla ciebie taki wątek założyłem. Może wytłumaczysz gó...arstwu, jak to jest być poddanym egzekucji komorniczej.
      • prawieemeryt Gniją nam w piwnicy ziemniaki! 23.12.08, 08:12
        Co nam gów....stwu mówiom ważniaki? Zaryczał wół przy karecie.
      • haen1950 Po co ci o komrnikach? 23.12.08, 08:18
        Masz tutaj załgaństwo twego grubego idola, miłośnika cygar, whisky i
        lojalek.

        "Jak przypomina "Gazeta Wyborcza", w kwietniu 2007 roku Andrzej
        Urbański był jednocześnie członkiem rady nadzorczej TVP i kandydatem
        na prezesa. Urbański zrezygnował z członkostwa w radzie po tym, jak
        ta wybrała go na prezesa. Po tym, rada w niepełnym ośmioosobowym
        składzie podjęła wiele decyzji.

        Z protokołu posiedzenia wynika, że jeden z członków rady miał
        wątpliwości, czy rada w niepełnym składzie może podejmować decyzje -
        pisze "Gazeta Wyborcza". Jak podkreśla, biuro prawne TVP uznało
        wówczas, że może."

        Zdaje się, że dzisiaj ci notoryczni łgarze twierdzą coś odwrotnie
        innego. Jak z ustawami o pomostówkach. Idiociejecie już z godziny na
        godzinę, interwały coraz krótsze.
        • lech.niedzielski Karski przechodzi do PO ?! 23.12.08, 10:04
          Słuszną linię ma ta partia ... .
          • porannakawa20 Re: Karski przechodzi do PO ?! 23.12.08, 18:07
            Kurs na prawo jazdy Meleksem ma poprowadzić?
            I jak zrobić konwersję Meleksa na motorówkę?
            Z nochalem zamiast latarenki czerwonej?
            Jak reniferek Rudolf co to czerwonym noskiem oświetla drogę Mikołajowi na saniach?
      • scoutek Re: hej hałenku może coś o komornikach? 23.12.08, 10:13
        nowytor.nowytor8 napisał:

        > specjalnie dla ciebie taki wątek założyłem. Może wytłumaczysz gó...arstwu, jak
        > to jest być poddanym egzekucji komorniczej.

        niedlugo zobaczysz na zywej materii, znaczy na Ziobrze osobiscie
      • nonno1 Re: pacta sunt servanda 23.12.08, 18:04
        To zasada prawa rzymskiego - umów należy dotrzymywać.

        Jeśli ktoś brał kredyt, ma go spłacać! A jeśli nie, to zgodnie z umową -
        komornik! Ślepy w karty nie gra!

        A kto ma spłacać zadłużonych? Jak jesteś taki dobroczyńca, płać za nich! A nie
        wymagaj, byśmy my płacili!
    • haen1950 Niejaka kaataryna wprost wyje z wściekłości 23.12.08, 18:20
      że Palikot ma zamiar dobrać się do zas.ranego wodza pisiorków.
      Wyzywa go od bydlaków na www.salon24.

      Damulki pisowskie dosłownie idiocieją w oczach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka