Dodaj do ulubionych

Dlaczego PiS tak się boi Palikota?

11.01.09, 19:42
Że aż tyle czasy i energii mu poświęca, co zresztą widać też na tym forum.
Odpowiadam.
Bo się go boją. Palikot jako człowiek inteligentny wytyka PiSowi najbardziej
wstydliwe dla tej partii sprawy.
Jest to stan zdrowia braci Kaczyńskich.
Zapyta ktoś , to dlaczego nie założą mu sprawy cywilnej tak jak to inni
zakładają oszustowi Kurskiemu, które ten taśmowo przegrywa?

Odpowiadam.
Bo Palikot nie przegra. On chyba ma rację i jak założą mu sprawę w sprawie
kłamania co do stanu zdrowia w/w to Palikot poprosi o powołanie biegłych i
wszystko się wyda, a do tego bracia nie mogą dopuścić, bo to by był ich koniec!

I stąd taka zaciekłość w atakowaniu pana posła Palikota.
Obserwuj wątek
    • wilk_z_wolfow Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 19:45
      zapijaczony.ryj napisał:

      > Że aż tyle czasy i energii mu poświęca, co zresztą widać też na
      tym forum.
      > Odpowiadam.
      > Bo się go boją. Palikot jako człowiek inteligentny wytyka PiSowi
      najbardziej
      > wstydliwe dla tej partii sprawy.
      > Jest to stan zdrowia braci Kaczyńskich.
      > Zapyta ktoś , to dlaczego nie założą mu sprawy cywilnej tak jak to
      inni
      > zakładają oszustowi Kurskiemu, które ten taśmowo przegrywa?
      >
      > Odpowiadam.
      > Bo Palikot nie przegra. On chyba ma rację i jak założą mu sprawę
      w sprawie
      > kłamania co do stanu zdrowia w/w to Palikot poprosi o powołanie
      biegłych i
      > wszystko się wyda, a do tego bracia nie mogą dopuścić, bo to by
      był ich koniec!
      >
      > I stąd taka zaciekłość w atakowaniu pana posła Palikota.

      Boja sie prawdy , nic nie moga mu zrobic I ONI O TYM WIEDZA .
    • saxo.grammaticus [...] 11.01.09, 19:45
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • elena4 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:01
      To nie PIS mu tyle uwagi poświęca, tylko wy mącicie wodę.
      Myslicie że na tym cos ugracie. Totalna olewka, tego, co robi i mówi Palikot
      będzie dla niego najwiekszą karą, hehehe.
      • obraza.uczuc.religijnych Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:03
        Nie podoba się totalniactwu polityczna niepoprawność Palikota, oj nie podoba...
        • elena4 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:05
          Mnie jedynie wówczas, kiedy traktuje kobiety jak szmaty.
          Reszta mnie bawi, bo znam te gierki. Dziwie się jedynie, że PIS sie na to łapie.
          • obraza.uczuc.religijnych Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:07
            Naczytał się Palikot Korwina to i stwierdził że taka baba (z natury głupia i nie
            nadająca się do liczenia) jak Gęsicka musi bzdury gadać.
          • porannakawa20 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:08
            elena4 napisała:

            > Mnie jedynie wówczas, kiedy traktuje kobiety jak szmaty.
            > Reszta mnie bawi, bo znam te gierki. Dziwie się jedynie, że PIS sie na to łapie

            A które to kobiety traktuje jak szmaty?
            To bardzo ciekawe.
            Możesz to uzasadnić?
            • zapijaczony-ryj [...] 11.01.09, 20:09
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • elena4 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:30
              Dziennikarki, Gęsicką i pewnie swoje żony tez.
              • porannakawa20 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:40
                elena4 napisała:

                > Dziennikarki, Gęsicką i pewnie swoje żony tez.

                Dziennikarki?
                Widział kto je czy przyszły na spotkanie z Palikotem nagie i napite?
                Pisały, że były.
                Liczyły na co? Opublikowały wiadomość, że stawiły się. Było wtedy zimno. A one
                nagie, napoite i zziębnięte bezskutecznie oczekiwały?
                Na co?

                Gęsicka?
                Gdy polityk uprawia prostytucję polityczną i jej się to wytknie to bolesne?
                Ano bolesne!
                Nie trzeba było uprawiać prostytucji politycznej.
                Było nie iść w politykę - trzeba się liczyć z dosadnymi określeniami swoich
                chybionych działań politycznych.
                Dobrze, że nie wykrzyczał, że łże jak bura.
                Pewnie przez delikatność wrodzoną.
                BTW - rozróżniasz pojęcie prostytucja od pojęcia prostytucji politycznej?
                • elena4 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:43
                  Wszystko jedno. Nuworysz ze słomą w butach.
                  • pisubek Nuworysze ze sloma w butach? To caly PiS. 11.01.09, 20:45
                    Nachapal sie na roznych synekurkach, podaczas rzadow kaczora.
                    • elena4 Re: Nuworysze ze sloma w butach? To caly PiS. 11.01.09, 21:19
                      Ci z PIS jako nuworysze to cienkie bolki.
                • zapijaczony-ryj Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 22:08
                  porannakawa20 napisała:
                  > BTW - rozróżniasz pojęcie prostytucja od pojęcia prostytucji politycznej?

                  Dla PiS_dogłowych prostytucja oznacza barabara za kasę, innej nie znają, bo
                  PiS-dogłowie przeszkadza
              • x2468 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 21:44
                elena4 napisała:

                > Dziennikarki, Gęsicką i pewnie swoje żony tez.

                "Malpe w czerwonym" masz na mysli?A moze czarownice? Kogo jeszcze masz na
                "krotkiej liscie"?
                • elena4 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 21:49
                  O stokrotce zapomniałeś, hehehe.
                  • zapijaczony-ryj Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 22:16
                    elena4 napisała:

                    > O stokrotce zapomniałeś, hehehe.

                    a Irasiad coś dziś jest zdenerwowany
      • wilk_z_wolfow Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:04
        elena4 napisała:

        > To nie PIS mu tyle uwagi poświęca, tylko wy mącicie wodę.
        > Myslicie że na tym cos ugracie. Totalna olewka, tego, co robi i
        mówi Palikot
        > będzie dla niego najwiekszą karą, hehehe.

        Jakos nie widze olewki i tak jak w przypadku Huberta wasze
        cisnienie osiaga juz 200 na 160 .
        Czekam na wiadomosci o czerwonym winie .
      • zapijaczony-ryj Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:06
        elena4 napisała:

        > To nie PIS mu tyle uwagi poświęca, tylko wy mącicie wodę.
        > Myslicie że na tym cos ugracie. Totalna olewka, tego, co robi i mówi Palikot
        > będzie dla niego najwiekszą karą, hehehe.

        Cała Kawa na ławę Palikot, w każdej wypowiedzi Kamińskiego (spoconego) palikot,
        każda wypowiedz Paskuda Palikot itd itp.
        No i na tym forum zobacz ile wątków o palikocie.
        Tylko na tej piewszej stronie 8 założónych przez PiS_dogłowych.
        Widać nieżle was pan poseł Palikot uwiera
        • elena4 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 23:13
          Nie to platfusy mu klakę robią na zasadzie "dobrze czy źle, byle się gadało"
          Chyba naprawdę myśli o zostaniu prezydentem.
          • zapijaczony-ryj Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 12.01.09, 12:20
            elena4 napisała:

            > Nie to platfusy mu klakę robią na zasadzie "dobrze czy źle, byle się gadało"
            > Chyba naprawdę myśli o zostaniu prezydentem.

            po sraczkowym każdy ma szanse na prezydenturę
            • wanda43 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 12.01.09, 16:54
              > po sraczkowym każdy ma szanse na prezydenturę

              I kazdy bedzie lepszy.
    • etta2 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:05
      D o k ł a d n i e! Dwa kurduple fizyczne, umysłowe i mentalne,
      którym się wydaje, że wszyscy się ich boją (bo tego by chciały), a
      tu...kicha. Nie tylko Palikot, ale i inni: Niesiołowski, Karpiniuk,
      Tusk, Chlebowski, Nowak, to też ludzie, którzy walą prawdą po
      oczach. I to są najwięksi wrogowie, wystarczy poczytać forumowych
      klakierów.
      • elena4 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:39
        Najgorszych kudysi wyciągnęłaś jako przeciwwagę moich Kaczorow?
        O takich to Kaczory mogą sobie jedynie buty czyścić.
        • etta2 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 11.01.09, 20:45
          Zazwyczaj kaczory chadzają w nieczyszczonych butach, czyli...nie ma
          kim/czym ich czyścić. Brak im na pastę i szmatę? Może byc Gęsicka....
        • wilk_z_wolfow jak na razie wszyscy sobie kaczorami buty czyszcza 11.01.09, 20:46

          nawet Ludwik .

          elena4 napisała:

          > Najgorszych kudysi wyciągnęłaś jako przeciwwagę moich Kaczorow?
          > O takich to Kaczory mogą sobie jedynie buty czyścić.
          • elena4 Re: jak na razie wszyscy sobie kaczorami buty czy 11.01.09, 21:21
            Narazie to próbują ich jedynie obrzygać, ale cóścik wiatr znosi rzygowiny na
            rzygających, hehehe.
            • zapijaczony-ryj Re: jak na razie wszyscy sobie kaczorami buty czy 12.01.09, 20:35
              elena4 napisała:

              > Narazie to próbują ich jedynie obrzygać, ale cóścik wiatr znosi rzygowiny na
              > rzygających, hehehe.

              Niestety z Cypru do kraju wrócili i znów chleją, a jak chleją to i rzygajOM
        • moszegiertych Tylko, ze swołocz butów nie czyści, bo po co? 12.01.09, 06:32
          elena4 napisała:

          > Najgorszych kudysi wyciągnęłaś jako przeciwwagę moich Kaczorow?
          > O takich to Kaczory mogą sobie jedynie buty czyścić.

          img85.imageshack.us/img85/4763/28qv1.jpg
        • mariner4 Kaczynscy nie mają zwyczaju czyścić butów! 12.01.09, 12:51
          Przynajmniej Jarek.
          Sznurówek Jarkowi też nikt nie musi nawlekać.
          Zarzut chybiony!
          M.
          • elena4 Re: Kaczynscy nie mają zwyczaju czyścić butów! 12.01.09, 13:01
            Nieprzeciętni ludzie są ponad takie rzeczy. Spójrz tym samym okiem na Michnika.
            Też niezła szleja.
            • mariner4 Wiesz co to jest klasa? 12.01.09, 16:48
              Jacek Kuroń ze swojego ubioru stworzył pewien styl. W garniturze (raz go
              widziałem) wyglądał beznadziejnie. Jeden z ministrów AWS chodził w traktorach i
              swetrze i wyglądał jak przygłup.Brudne buty, postrzępione sznurowadła to nie
              styl, to niechlujstwo. Michnik nie dba o strój ale nie chodzi brudny i z
              dziurawymi zębami. Kaczory pozują na inteligentów żoliborskich. Lecha ubierają
              fachowcy, a Jarek to łajza bez klasy. A klasa to jest coś, czego samemu nie
              można stworzyć. Do klasy potrzebny jest jeszcze pewien luz i dystans do samego
              siebie, nieodłączna cecha inteligencji. Jak można dbać o kraj nie dbając o siebie?
              M.
              • elena4 Re: Wiesz co to jest klasa? 12.01.09, 17:26
                Nie dorabiaj ideologii do zwyklego zaniechania.
                Klasa to jest odpowiedni strój w odpowiednim momencie , tak aby nie rzucać sie w
                oczy. Tweedowa marynareczka w operze, czy drelich w telewizji to żadna klasa. I
                wcale nie jest to lepsze niż zauważone i roztrąbione w formie skandalu przez
                prasę rozwiązane przypadkiem, bo wiadomo, ze czasem się rozwiązują, sznurowadło
                Jarka.
                • mariner4 Klasa to jest strój???????????? 12.01.09, 19:35
                  To gratuluję dobrego samopoczucia!
                  Nie dziwię się już Twoim postom.
                  Wszystko jasne.
                  M.
                  • elena4 Re: Klasa to jest strój???????????? 12.01.09, 19:41
                    Something po...oś?
                    To ty zacząłeś o klasie w kontekscie wyglądu i stroju.
                    Człowiek z klasą to taki, ktory, bez względu na status społeczny i majątkowy,
                    zatroszczy sie o to, aby w momencie, kiedy będzie musial zejść między drwali,
                    tychże drwali nie onieśmielać ostentacją.
                    Teraz możesz zrewidować rozumienie moich postów, hehehe.
              • elena4 Re: Wiesz co to jest klasa? 12.01.09, 18:09
                No właśnie. To, co ty nazywasz klasą to zwykle pozerstwo.
              • zapijaczony.ryj Re: Wiesz co to jest klasa? 13.01.09, 14:53
                mariner4 napisał:

                > Jacek Kuroń ze swojego ubioru stworzył pewien styl. W garniturze (raz go
                > widziałem) wyglądał beznadziejnie. Jeden z ministrów AWS chodził w traktorach i
                > swetrze i wyglądał jak przygłup.Brudne buty, postrzępione sznurowadła to nie
                > styl, to niechlujstwo. Michnik nie dba o strój ale nie chodzi brudny i z
                > dziurawymi zębami. Kaczory pozują na inteligentów żoliborskich. Lecha ubierają
                > fachowcy, a Jarek to łajza bez klasy. A klasa to jest coś, czego samemu nie
                > można stworzyć. Do klasy potrzebny jest jeszcze pewien luz i dystans do samego
                > siebie, nieodłączna cecha inteligencji. Jak można dbać o kraj nie dbając o sieb
                > ie?
                > M.

                dobre pytanie i na czasie
            • zapijaczony-ryj TYlko,ze MIchnik w przeciwieństwie do Paskuda 12.01.09, 18:07
              elena4 napisała:

              > Nieprzeciętni ludzie są ponad takie rzeczy. Spójrz tym samym okiem na Michnika
              > .
              > Też niezła szleja

              Nie jest ani idiotą ani genialnym. Michnik jest po prostu normalny!
    • barnacle.bill.the.sailor [...] 11.01.09, 21:35
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • x2468 Re: Jeżeli PiS boi się Palikota, 11.01.09, 21:48
        Bywaja przypadki ze ktos popusci w majtki z smiechu.
        • barnacle.bill.the.sailor Takie reakcje na gadki Palikota 11.01.09, 21:50
          są w pełni usprawiedliwione...
          • sobierobie [...] 11.01.09, 23:18
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • kum.z.antalowki Pisał magisterkę o Kancie 12.01.09, 01:49
              Napewno ktoś b-ciom Kaczyńskim o tym doniósł, w takim kontekście, że "uważajcie,
              on dużo wie o kantach". No to się boją, bo mają za uszami, a wiedzą, że facet
              jest bystry, uparty i skuteczny.
              A ponadto - co tu ukrywać - inteligentniejszy od nich.
              www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081226/WYWIADY/527437054
        • trzezwy_jak_swinia Re: Jeżeli PiS boi się Palikota, 12.01.09, 09:18
          x2468 napisał:

          > Bywaja przypadki ze ktos popusci w majtki z smiechu.

          A dwóch takich małych w pampersy ze strachu wali.
          I dlatego taka mobilizacja na forum kraj i gdzie indziej przeciw Palikotowi
      • zapijaczony-ryj masz majtek Farta nie umisz ani kulturalnie 12.01.09, 23:51
        ani po żeglarsku
    • ebrieta Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 12.01.09, 05:54
      PiS boi się Palikota, bo Palikot mówi prawdę, a prawda jak wiadomo
      w oczy kole. Tylko, że Palikot do wyrażania tej prawdy niepotrzebnie
      używa takich dosadnych i nie zawsze przyzwoitych słów. Dlatego PiS
      czepia się o te słow, te wyrażenia itp. a nie chce udowodnić swojej
      prawdy, bo mowi nieprawdę i gdy Palikot im to po swojemu chce powie-
      dzieć to ich te słowa bolą. Ja osobiście wolałbym, żeby Palikot
      poskromił nieco swój język i wyrażał swoje prawdy i opinie czystym
      językiem na jaki go stać bo studiował przecież nawet na KUL-u.
      • elena4 Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 12.01.09, 12:48
        Ale on chyba nie w tej części KULu studiował i w tym cały problem.
      • zapijaczony-ryj Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 12.01.09, 16:36
        ebrieta napisał:

        > PiS boi się Palikota, bo Palikot mówi prawdę, a prawda jak wiadomo
        > w oczy kole. Tylko, że Palikot do wyrażania tej prawdy niepotrzebnie
        > używa takich dosadnych i nie zawsze przyzwoitych słów. Dlatego PiS
        > czepia się o te słow, te wyrażenia itp. a nie chce udowodnić swojej
        > prawdy, bo mowi nieprawdę i gdy Palikot im to po swojemu chce powie-
        > dzieć to ich te słowa bolą. Ja osobiście wolałbym, żeby Palikot
        > poskromił nieco swój język i wyrażał swoje prawdy i opinie czystym
        > językiem na jaki go stać bo studiował przecież nawet na KUL-u.

        Tak czy inzczej Palikot to jedyny człowiek ,który moze odsłonić i ukazać
        społeczeństwu prawdę o braciach K.
      • 1normalnyczlowiek Coś ci się,dziecko,POkreciło!Gdyby Palikot chciał 13.01.09, 16:33
        ebrieta napisał: PiS boi się Palikota, bo Palikot mówi prawdę, a prawda jak
        wiadomo w oczy kole.

        ---> mówić prawdę, to nie działałby w Platformie a gdyby z kolei PiS bał się
        prawdy, to nie chciałby lustracji i dekomunizacji.
        Musisz, dziecko, więcej czytać i to z różnych źródeł ... :)
        • jurek_siurek Re: Coś ci się,dziecko,POkreciło!Gdyby Palikot ch 13.01.09, 16:44
          1normalnyczlowiek napisał:

          > ebrieta napisał: PiS boi się Palikota, bo Palikot mówi prawdę, a prawda jak
          > wiadomo w oczy kole.
          >
          > ---> mówić prawdę, to nie działałby w Platformie a gdyby z kolei PiS bał si
          > ę
          > prawdy, to nie chciałby lustracji i dekomunizacji.
          > Musisz, dziecko, więcej czytać i to z różnych źródeł ... :)

          PiS sie prawdy też boi, dlatego nigdy nie da upublicznić akt IPN.
          Jak myśłisz dlaczego tak tych akt pilnie strzeże?
    • cudne_opakowanie Ponoć Tusk i Palikot są od jakiegoś czasu razem. 12.01.09, 13:12
      Ponoć Tusk i Palikot są od jakiegoś czasu razem.
      PIS uważa,że to może być bardzo niebezpieczne dla kraju.
      Wiadomo, że nie ma nic piękniejszego od romantycznej miłości i
      piękna sztuki.
      Ale ten właśnie fakt może być wykorzystywany przez Palikota w
      niecnych osobistych celach i to tylko może martwić.
      Dlatego nie dziwi mnie martwienie się PISu.
      Im większa słabość Tuska do Palikota tym gorzej dla kraju.
      • mmikki braterska miłość 12.01.09, 13:14
        chłopcy dorastali praktycznie odizolowani, przebywali sami ze sobą, mieszkali w
        jednym pokoju
        czy w okresie burzy hormonalnej pobudliwy i bardziej bezwzględny Jarek
        podporządkował sobie seksualne brata?
        czy stąd wzięła się ta więź oraz nienormalne posłuszeństwo Lecha wobec
        dominującego brata?
      • zapijaczony.ryj NIe mierz innych swoją miarą 12.01.09, 21:00
        cudne_opakowanie napisał:

        > Ponoć Tusk i Palikot są od jakiegoś czasu razem.
        > PIS uważa,że to może być bardzo niebezpieczne dla kraju.
        > Wiadomo, że nie ma nic piękniejszego od romantycznej miłości i
        > piękna sztuki.
        > Ale ten właśnie fakt może być wykorzystywany przez Palikota w
        > niecnych osobistych celach i to tylko może martwić.
        > Dlatego nie dziwi mnie martwienie się PISu.
        > Im większa słabość Tuska do Palikota tym gorzej dla kraju.

        PiS_dackiego klubu kawalerów

        pl.wikipedia.org/wiki/Plik:%C3%89douard-Henri_Avril_(18).jpg
    • hejnalista Dlaczego Palikot powinien zostać w PO ? 12.01.09, 18:11
      Bo Palikot ma rację i mówi prawdę.

      Bo kota nie można zmusić do łaszenia się.

      Bo pis-kundle nawet łajane są służalcze i sprzedajne (nawet jeśli nie są dziwkami).

      Bo serce rośnie jak te kundelki na sznurkach ujadają zza płota

      PS. głupie, niedouczone pisiorki - wasz wódz zna słowo prostytuować i OSOBIŚCIE
      (bez Kurskiego Kamińskiego czy Ziobry) kilka lat temu użył go w sejmie. Jak go
      użył? bezczelne, arogancko, po chamsku ?
      Ależ skąd - to było bardzo dystyngowane, kaczyńskie niechamstwo !
      • v.t.s Re: Dlaczego Palikot powinien zostać w PO ? 12.01.09, 20:07
        fakt
        • zapijaczony-ryj Re: Dlaczego Palikot powinien zostać w PO ? 13.01.09, 12:44
          v.t.s napisał:

          > fakt

          Bo jest dobry w tym co robi. TYlko on jest w stanie dobrać się do tyłka
          genialnemu inaczej
    • piglowacki To będzie chyba pierwszy przypadek ... 13.01.09, 14:27

      ... w historii, że samotny pijarowiec inteligentną retoryką WYKOŃCZY / OBNAŻY
      PiC SEKTĘ Rewolucjonistów mOralnych.

      I trzymam kciuki za Palikota w tym jakże oczekiwanym / utęsknionym dziele.

      ¸,+°´°+,¸ ¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+ ,¸¸,+°´°+,¸


    • dupetek Re: Dlaczego PiS tak się boi Palikota? 13.01.09, 15:48
      Bo, Palikot ma wszelkie znamiona wolnego człowieka! Finansowo niezależny,
      niezakompleksiony stosunek do świata, samodzielne i niezależne myślenie!!!
      Mnie się podoba jego poczucie humoru! Mam wrażenie, że to ostatni facecjonista
      RP:( Obym się mylił, lubię się pośmiać:))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka