zapijaczony.ryj
11.01.09, 19:42
Że aż tyle czasy i energii mu poświęca, co zresztą widać też na tym forum.
Odpowiadam.
Bo się go boją. Palikot jako człowiek inteligentny wytyka PiSowi najbardziej
wstydliwe dla tej partii sprawy.
Jest to stan zdrowia braci Kaczyńskich.
Zapyta ktoś , to dlaczego nie założą mu sprawy cywilnej tak jak to inni
zakładają oszustowi Kurskiemu, które ten taśmowo przegrywa?
Odpowiadam.
Bo Palikot nie przegra. On chyba ma rację i jak założą mu sprawę w sprawie
kłamania co do stanu zdrowia w/w to Palikot poprosi o powołanie biegłych i
wszystko się wyda, a do tego bracia nie mogą dopuścić, bo to by był ich koniec!
I stąd taka zaciekłość w atakowaniu pana posła Palikota.