oszolom-pl
21.01.09, 09:53
... ale przede wszystkim dlatego, że nie są one wydawane na ich pensje. Kiedy
z naszych podatków korwiniątko dostaje synekurę, wszystko jest picuś-glancuś,
kapitalistycznie, monarchistycznie, sprawiedliwie i w ogóle.
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6184013,Monarchista_zostal_szefem_Telewizji_Katowice.html
Komedia :D