antyprawak
30.01.09, 00:28
Wsród 4 gości u Pospieszalskiego, byli 3 profesorowie, wszyscy
związani z Rydzykiem, którzy lobbują na rzecz jego fundacji:
Pierwszy to prof. Mariusz-Orion Jędrysek -
http://fakty.interia.pl/prasa/news/pomagal-rydzykowi-teraz-pomogl-sobie,1048751,16
Drugi to prof. Ryszard Kozłowski -
miasta.gazeta.pl/krakow/1,35824,2924917.html
Trzeci to prof. Jacek Zimny -
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2598358.html
4 gościem był jakiś minister z rządu, wszyscy solidarnie razem z
Pospieszalskim na niego naskakiwali za to, że rząd nie przyznał
pieniędzy na odwierty dla fundacji Rydzyka.
Czyżby Pospieszalski nie słyszał ostatnich doniesień prasy o fiasku
odwiertów Rydzyka?
Telewizja publiczna rządzona przez PISowców, zaprasza ludzi Rydzyka,
którzy przedstawiani są jako eksperci od geotermii i atakują rząd za
to, że nie przyznał pieniędzy jakiejś sekcie z Torunia i na dodatek
na nieudaną inwestycję. Tak to się u nas robi propagandę.