Dodaj do ulubionych

Sąd powie czy wIIIRP wolno kpić z partii rządzącej

22.04.09, 17:04
"Sąd okręgowy ma rozpoznać wniosek w ciągu 24 godzin w postępowaniu nieprocesowym"

Żeby tylko sprawa nie trafiła do kogoś w rodzaju tego
sędziego SN, który właśnie odrzucił kasację
ws. zomowców z Kopalni Wujek...

www.tvn24.pl/0,1596780,0,1,po-pozwala-pis-za-spot-o-kolegach,wiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • pokemon4 TVInfo nadaje w tej chwili na żywo z sądu 23.04.09, 11:51
      żałosna amatorska paplanina jak z warszawskiej kawiarni...

      Tuskoland kompromituje się...

      Re: Sąd powie czy wIIIRP wolno kpić z partii rząd
    • bu2m Re: Sąd powie czy wIIIRP wolno kpić z partii rząd 23.04.09, 11:56
      A co? Sędzia Kryże na urlopie?
      • pokemon4 Myślisz, że sąd się skompromituje? 23.04.09, 12:06
        Wpuścili młodą - widać, że mało-doświadczoną dziewczynę (sędzinę)... i podgrzewają.
        • magnat.olejowy Re: Myślisz, że sąd się skompromituje? 23.04.09, 12:12
          Sędzina to żona sędziego, analfabeto.
          • pokemon4 Re: Myślisz, że sąd się skompromituje? 23.04.09, 12:18
            magnat.olejowy napisał:
            > Sędzina to żona sędziego, analfabeto.

            To jest tylko drugie, dawne zastosowanie tego słowa;
            pierwsze jest równoznaczne ze słoem sędzia (jego żenśka forma).

            Jesteś niedouczony, wykształciuchu.


            • magnat.olejowy Re: Myślisz, że sąd się skompromituje? 23.04.09, 12:26
              Sędzina to żona sędziego. Używanie tej nazwy w odniesieniu do
              sędziego-kobiety ma wydźwięk obraźliwy. Znaczenie słownikowe nie ma
              tu nic do rzeczy.
              Każdy wykształcony człowiek rozróżnia gramatykę i pragmatykę języka.
              • pokemon4 Jesteś w błędzie. Sędzia to mężczyzna lub kobieta 23.04.09, 13:54
                a 'sędzina' to sędzia-kobieta
                lub - w przestarzałym, archaicznym użyciu tego słowa - żona sędziego. Nikt normalny w dzisiejszych czasach już tak nie mówi
                o żonie sędziego. Chyba, że w twoich okolicach.

                "Sędzina" ma wydźwięk... obraźliwy?!
                :-)

    • crotalus1 Re: Sąd powie czy wIIIRP wolno kpić z partii rząd 23.04.09, 12:10
      A co? Boisz się, że Kurski zmów dostanie dyplom z kłamstwa? :-)

      A tak w ogóle to nie potrzebnie ich pozywali. Niech w kampani każdy
      gada co chcę. Potem zostaną z tego rozliczeni.

      • pies_na_czarnych Zwyczajny faszyzm. Na slowo nie wierza :o)) 23.04.09, 12:16
        Sąd postanowił nie uznać Marka Kuchcińskiego jako
        pełnomocnika PiS, bo poseł zapomniał przynieść ze sobą dokumentu
        potwierdzającego pełnomocnictwo. Kuchciński musiał więc przesiąść się
        na widownię.
        • crotalus1 Re: Zwyczajny faszyzm. Na slowo nie wierza :o)) 23.04.09, 12:19
          :-) Nic dziwnego, że w tv nie ma go od 2 lat. Koleś jest głupszy niż
          pełnomocnictwo przewiduje...
    • haen1950 Ja tam widzę 23.04.09, 12:24
      tylko kretyństwo polskich sądów i prawników od siedmiu boleści.
      • mak67 Re: Ja tam widzę 23.04.09, 12:30
        Teraz widać wyraźnie że platfusy wolnymi kroczkami wprowadzają
        totalitaryzm do Polski. Tu ABW ściga historyków, tu rząd chce
        odebrać dotacje na UJ. Wszystko idzie jak za komuny z jedną różnicą
        chłopcy od tow. Bondarfyka nie zastąpią ZOMO i Armii Czerwonej więc
        jakby coś to Tuska i jego bandy nie bedzie miał kto bronić
        • obraza.uczuc.religijnych Re: Ja tam widzę 23.04.09, 12:53
          A red. Sakiewicz wciąż siedzi w tuskowych kazamatach za swą
          niezależność i obiektywizm.
          • crotalus1 Re: Ja tam widzę 23.04.09, 12:55
            Biedny Tomasz "przychodzi Sakiewicz do Wierzbickiego" Sakiewicz...
            On zawsze biedny...
        • obraza.uczuc.religijnych Re: Ja tam widzę 23.04.09, 12:59
          A najgorsze bylo jak tuskowy nominant-Paweł lisicki-wywalał z
          Rzeczpospolitej niezależną i obiektywną red. lichocką za jej krytykę
          obozu rządzącego. Ach, jakżeż dobrze wspominam wówczas demonstracje
          w obronie wolności słowa przed redakcją rzepy, na którą stawili się
          Bronek Wildstein, jaś Pospieszalski, Igor Janke, Rafał Ziemkiewicz,
          Krzysiu Skowroński, Piotr Semka, Dominik Zdort, Stasiu Janecki,
          Dorota kania i oczywiście tomasz Sakiewicza-słowem kwiat
          obiektywnego i niezależnego dziennikarstwa w Polsce.
    • goldenwomen05 jak znam życie ................ 23.04.09, 12:55
      powie że to obraza majestatu i kto wie czy nie nastąpia
      aresztowania! :P
      • republika.republika Re: jak znam życie ................ 23.04.09, 12:56

        no to bez wątpienia rozprawa wykaże że życia nie znasz
      • etwas-geheimnis Re: jak znam życie ................ 23.04.09, 12:56
        Ziobry brak ,aresztowań nie będzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka